Konu: the secret
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-10-2007, 11:24 PM   #34 (permalink)
üç_gömlek
Üsteğmen

Tesekkür: 0
141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: the secret

selam arkadaşlar.birşeyi paylaşmak istedim.hani pozitif düşünce olumlu düşünce deniyor ya bunu başardıktan sonra hayatımızdaki çekim yasası daha çok kendini göstermeye başlıyor.ben normalde bazen haftada 3 defa çekim yasası yaşardım.çekim yasası olduğunu da bilmiyordum sadece telepati veya durugörü deyip geçiyordum.ama çekim yasasıymış.işte normalde bazen haftada 3 bazen ayda 3-4 defa çekim yasası yaşardım.ama olumlu düşünce olumlu hissetme çalışmalarının önemini kavrayıp hayatıma uyguladıktan sonra dün sadece 1 günde 4 defa çekim yasasını yaşadım.bunlar basit gibiydi ama tesadüf olamazdı.bir anda kendimi spiritüel filmin oyuncusu zannetmeye başladım.acaba rüya mı görüyorum demeye başladım hakikaten de.ve hafif de olsa stres ya da karamsarlık ne bileyim işte acaba gerçekten çekim yasası var mı diye endişeler dahi bunu köreltebiliyor.ama olumlu düşünceden de önce olumlu hissetme gerekiyor.daima kendimizi olumlu hislerle donatmalıyız o halde tutmaya çalışmalıyız.bugünse şehit haberleri beni derinden sarstığı için hala kafam bulanık.
işte anladığım şey;çekim yasasını harekete geçiren şey;olumlu düşünce değil olumlu hissetmedir.o yüzden onama yaparken hissederek yapmalıyız.ne kadar gerçekçi olduklarını hissedersek o kadar çabuk çekim yasası işliyor.endişeye yer verdikçe de tam tersi işliyor.itme yasası mı denir artık buna.bir de hedefimizi kağıda yazarsak hergün düzenli olarak yazdıklarımızı hislerimizle ve imgelemelerimizle okursak daha iyi işleyecek demektir bu.ben bunu da yeni kavramış bulunuyorum ve sizinle paylaşmak da güzel.kendinize iyi bakın.
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla