Konu: the secret
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-11-2007, 10:21 AM   #40 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: the secret

elif cim yazdıklarını hep ilgiyle takip ediyorum.. ben dahil bir çok arkadaşımın bilgilerine katkılarda bulundun daima...

sorduğun sorunun cevabını aslında bilmektesin...
bırak bizimkileri bir kenara kendi mesajlarının içerisinde okudum ben bu konunun cevabını canım..
sadece şu anda kendi fotoğrafını eline alıp bakmak yerine resmin içinden dışarıya bakmaya çalışıyorsun...

herşeye rağmen içindeki huzuru tekrar dengeye kavuştur..
bildiklerinin seni özgürleştirmesine izin ver..

platonun dediği gibi minnettarlık duydukça mükemmelleşir... ve sonuç olarak mükemmel olanı kendimize çekeriz..
her durumun değişken enerjisi olduğunu unutmadan yola devam et canım.. şu anki sonuçta değişecek ... istersen onu geliştirecek ve güzelleştireceksin...

sevgiler..