Konu: the secret
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-11-2007, 12:03 PM   #57 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: the secret

the secret kitabı, filmi, çok iyi pazarlanmak için her şey yapılmış..nil gün hanımın çekim yasası kitabına gelinceye kadar bu bilgiler bölük pürçük,ve etik değerler çok önemsenilerek anlatıldı..özellikle para konusundaki isteklerimiz,törpülenmeye çalışıldı..önce sağlık, sonra huzur, sonra para denildi..bu kitapları okuduğum zamanlarda ben çok kızardım..benim, çevremdeki insanların, paradan başka problemim/ iz yokki neden bu insanlar bizi sınırlıyorlar dedim..secreti seyrettiğim zamanda başka insanların sadece paraya öncelik tanıyabileceklerini görerek üzüldüm..nitekim yanılmadığımıda insanların servet kazanmak için tek sayısal lotoya..milli piyangoya yönelmeleriyle gördüm..( şimdi bunda ne kötülük var diyeceksiniz.. hiçbir kötülük yok..hatta benim tavanımdada çok sıfırlı bir çek yapıştırılmış her sabah gözümü açtığımda pırıl pırıl parlıyor..yıllar önce, çocuklarıyla sokakta kalmış kadınlara yardım etmekle ilgili bir proje yapmıştım..benim her gün üzerinde oynadığım bir hayal bu..hatta buna trilyonlar bile yetmiyor..ama lotodan kazanacağım..para en azından bu projenin kapısını açacak bana...) yani sayısaldan, piyangodan para istemenin kötü bir tarafı yokta..bir çok kişi oturduğu yerden düşünce gücüyle bu paralara sahip olabileceklerini düşünmeye başladılar,bu kötü değil, ama eksik, .ayrıca açtığım sayfada artık isteklerimizi eylemlerle desteklemenin daha doğru ve daha öğretici olacağını düşündüğümü belirttim ve arkadaşlarımızın deneyimleyerek çekim yasası kurallarını öğrenmesi için bir takım bilgiler yazdım ve yazmaya devam edeceğim...amacım artık teorik bilgilerin yanı sıra hepimizin küçük isteklerimizden başlayarak..çekim yasasının işlerliğini kavrayabilmeleri..sanıyorum bilinçli bir şekilde öğrenirsek sır hepimize daha faydalı olacak.. saygılı sevgiler..