Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-01-2009, 06:51 AM   #12 (permalink)
som
Teğmen

Tesekkür: 2
3 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
som is an unknown quantity at this point

merhaba serkan,yaşadığın şeyi tek sen yaşıyorsun sanma sakın.bende aynı dertten muzdaribim.ve bizim ki de senin ki gibi ilk okul yıllarında başlayan ve birbirine hiç açılmadan 24 yıl süren iki tarafında gizli gizli sevdiği bir aşk.o 12 yıl önce evlendi ama,beni asla unutmadı bunu hep bildim.yıllar sonra beni bir şekilde buldu.ben hiç evlenmedim bu arada.ilk defa bana açıldı ve karşılık verdim.düşün bir kere 24 yıl sonra biz birbirimize sevdiğimizi söyledik.beni görmek benden bir haber almak için neler yapmıştı anlatamam.beni ondan daha fazla sevecek kimse yoktu şu dünya da.annem babam dahil.artık birbirimize kavuşmuştuk ve bir daha hiç ayrılmayacaktık.neyse daha fazla anlatmak banim canımı acıtıyo.sonuca geleyim.bu çok muhteşem aşkımız 2,5 ay sürdü.2,5 ay ya.24 yıllık aşk.benim yanıma gelirken titreyen adambeni 2,5 ayda terk etti.2 yıl oldu hala ilk günkü gibi acı çekiyorum ve çok mutsuzum.hiç bir şey beni mutlu etmiyo.ölümü bekliyorum gibi.bir an önce sıram gelsin diye.aklımın bir tarafı sürekli kendime kızıyo.diyorum ki o hayatına kaldığı yerden devam etti ve benimle ilgili hevesi bitti,bense onun için hala acı çekiyorum.BU HİÇ ADİL DEĞİLLLLL.evet gerçekten de adil değil.benim canımı bu kadar yakan yıllarıma sebep olan ve hiç birşey olmamamış gibi hayatını sürdüren bir insan için bir damla göz yaşına değermi.yukarıda bir arkadaşın söylediği gibi senin içinde büyüttüğün ve besladiğin sevgiyi yaşayacak kaç insan kaldı şu dünya da.keramet onda değil sende .sen sevdin o kadar büyük ve sonsuz. onun bunda payı ne.sende ki gönül bu kadar yüceydi,onda ki değil.bu yürek sendeyken ne zehralar gelip geçer,sen yine aslanlar gibi seversin.sen değişme.ama artık senin bu sevgini hak etmeyene de bu kadar haytında yer verme.ben yapabildim mi hayır yapamadım ve o yüzden burdayım.çünkü artık görüyorum ki bu saplantım yüzünden ben diye birşey kalmadı.hala onu arayıp soruyorum ve artık iki arkadaşmışız gibi yapıyorum.bu çok kötü.vaz geçmek istiyorum,hafızamı yitirmek.neyse ama başaracağım. zaten bunu yapmak zorundayım başka çarem de yok.ben hayatımı düzeltmek istiyorum ve bunun için hiç vaktim kalmadı dersem inan.hadi sen benim gibi yapma.koca bir hayat dılarıda ve bizim ona katılmamız için kollarını açmış. VARMISIN. O KADAR CESURMUSUN PEKİ.
som isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla