Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-02-2009, 10:12 PM   #17 (permalink)
bigci
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

wowww hortt

öncelikle merhaba sayın som ve sayın the desert

umarım su an iyisinizidir keyifleriniz yerinizdedir bunu ne zaman yazdınız bilmiyorum :Ç yeni fark ettim:P

merhaba serkan şu an nasılsın?nasıl gıdıo hayat? desert teyzemi dim ablamı diyim hanımmı dim neyse

halimi hatrımı sordugunuz için teşekkür ederim bu aralar kafam allaç pamugu gibi ev bakıyorum eşya seçiyorum dügün davetiyem nasıl olsun diye dusunuyorum aheyyy kafam cok karısık haziranda dügünüm var daha bi ton iş var :PPPppp
ve en önemlisi bu gün rüyalar gibi bi gün geçirdim sevgililer günü idi sevgilimle gezdim tozdum ona mukemmel bi supriz hazırladım

ve som teyze diyim ya 24 sene diyon benim yasım kadar aşk hayatın olmus :S:S:S teyzecigim karsında bir umutsuz vaka vardı bir zamanlar bunu tiye alarak soyleyeceklerimi dinle zehrayı o kadar sevdimki elini tutarken titreyecek kadar onu o kadar sevdimki bi kere öpsem sanki bir cammıs gibi kırılcak kadar onu o kadar sevdimki ondan dogacak cocuklarımın adı bile hazırdı 2 kız 1 oglan nefes hayat hüseyin efe o kadar sevgi o kadar emekk gerci senin yanınıda laf soyleyemem ben ama ortalamaq 16 yasında felan cıkmaya basladık askere gidene kadar cıkdık ayrıldık sonra fakat o seneler gençligim elimden gitti desem yeridir o kadar sevdim ne oldu o bana tipim degilsin tipsizinsin ben senle öylesine gezmek icin cıkdım ne evliligi ya felan dedi tekmeyi basdı ben ne yaptım önce bilegimi kesdim yetmedi kafama silahı dayadım basdım tetige tutukluluk yaptı oda yetmedi keş oldum senelerce hap kubar içdim

ama şimdi ne oldu hayatımda hiç beklemedigim kadar mutluyum o kadar mutluyumki mutlulugum sıgmıyo içim içime sıgmıyo duramıyorum dügünümü iple cekiyorum parmagımda yüzük ilk baslar bana agır geldi kaldıramadım o yüzügü ama zamanla alısdım simdi o yüzük beni kaldırıyo o yüzükle ve askımla unutdugum gecmisimin üstüne cizgi cekiyorum abla herkez bana deymezzz deymezzz diyod ben deyerr diyod ama harbiden deymiyormuşş bee harbidennn bak simdi ne oldu artık büyüdügümün farkına vardım o benim için lise yıllarındaki bi sevgili idi sadece her insan ilk aşkını unutamaz ben simdi onla yasadıgım anları nişanlıma fıkra olarak anlatıyorum gülüyoruz beraber sen cocuksun hala serkan benim basım senle belada diyo :A gerçekden cocukdum o yıllarda ve cocukluk yaptım büyüdügümün farkına varmadım saten beni bu hale sokan hiç bir zaman o yada onun yalan sevgisi olmadı sadece benim kendi hayallerim oldu beni bu duruma sokan o ve yalan sevgisi bitti fakat onunla kurdugum hayeller yedi bitirdi beni ne diyodum kücük bi evim olacakdı 2 tane cocugum olacakdı mutlu bi yuva mutlu bi hayatım olacakdı haa tamammm gene oluyo ama zehra sartmı ? beni seevecek baska kadınmı yok bu dunyada allah insanları ikiz yarattı bi dişi bi erkek demi şükür ettim allahıma ve o acı günler geride kaldı simdi geçmişi hatırlamıyorum bile sadeceeee benim için bi temel fıkrası artık zehra şimdiki nişanlımla o kadar mutluyuzki bunu kelimelere dökemem kos koca okyanuslar mürekkeb gök kubbede sayfalar olsa ben bunu genede yazamam mutluugun tarifini veremem herkezin bana dedigini şimdi saa diyorum biliyorum beni dinlemeyeceksin bi zamanalr banada diyolardı ben onları dinlemiyordum ve cok büyük hata yapıyordum

DEYMEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ İNAN DEYMEZZZZZ seven severr sevmeyen yalan sevgisini alır def olur gider gözünü aç ve dunyaya bak ondan baska erkekmi yok ?

ıuıyykkkk tirledim haaaaa :)) ben bunları yazdımmı yaaa su ezki yazdıklarıma bakıyorumda harbi temel fıkrasıı ahüü ne ise hayatıma bakıyorum daha cok işim varrrrrr haziranını 21 inde dügünüm var off daha ev bulacam eşya alacaz ceyiz dügün davetiyesi off offff :P

yeni bir hayat gülşen teyze görüşemiyoz ne zamandır iyisindir umarım bi ara msn ye gelde kaynatalım

hadi kalın saglıcakla