Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-03-2008, 12:18 AM   #39 (permalink)
matlatari
Teğmen

Tesekkür: 1
54 Mesajinıza toplam 263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
matlatari is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Telkinler Sindirim Sisteminizi Etkiledi mi Anketi

selamlar herkese ben bu telkinleri bi arkadaşım sayesinde öğrendim ve araştırma sonucunda şans eseri sizin siteyi buldum (bunu neredeyse her mesajımda yazıyorum ama kusura bakmazsınız artık :) ) şimdi bende atakan bey in ve sitede bulunan diğer moderatör, kıdemli üyelerin tavisyeleri üzerine ego ve suçluluk telkinleriyle başladım dinlemeye (aslında zinde uyanmayla başlamıştım ama siteyi henüz daha adam akıllı araştırma zahmetine girişmemiştim hata yapmışım :) ) başladım ilk 3. günde dik yürümeye aşladım ve bu benim için çok yoğun bi etki olmuştu açıkçası daha sonra da (affedersiniz ama sonuçta bu etkileri bi kısmımız yaşıyoruz sanırm ve bu bi paylaşım olduğundan pek çekinmiycem yine de kusuruma bakmayın) karnımda gaz olduğunu farkettim ki ben bu telkinleri bi arkadaşımla dinliyorum birbirimize etkilerden ve gidişatımızdan deamlı bahsediyoruz zora girdiğimiz zaman birbirimize yardımcı oluyoruz ve aynı etkiyi arkadaşımda yaşamış ama bunu pek paylaşmamıştık birbirimizle haliyle aynı ortamda bulunduğumuz için farketmek pek de zor olmadı :D ve anladık ki 1 hafta sonra filan bu etkiyi gördük bizde 3 gün kadar sürdü ikimizde de tam olarak saat farkı var tabi ama bazen olan şeylerin psikolojik olduğunu da düşündük birbirimizden etkilenipte ama bunu özellikle saklamıştık birbirimizden yani ikimizde de olmuş ayrı ayrı ve ben bu etkiyi henüz sitede de görmemiştim bunun ardından ilk olarak sindirim sisteminde etkiyi ben gördüm ben normal de bu konuda sorunluyumdur 3 gün arayla boşaltım ihtiyacımı görürdüm pek rahatsız etmezdi öyle gözle görülür bi şekilde ama artık her gün oluyo ve resmen düzene girdim bu konuda artık daha rahat olduğumu hissediyorum ilk başlarda biraz çekinmiştim herhalde hasta oldum diye düşündüm ama öyle bi şey olmadığını ve bu düzenin sorunsuz bi şekilde devam ettiğini görünce de anladım ki bu tamamen elimizde olan mp3 lerin etkisiymiş paylaşmak istedim bunu da umarım rahatsızlık vermemişimdir biraz extrem bi konu ama...