Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-05-2009, 11:57 PM   #1083 (permalink)
arca
Yüzbaşı

Tesekkür: 28,333
833 Mesajinıza toplam 3,182 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
arca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to behold
Standart Cevap: matrix'e hükmedin

Alıntı:
maxim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kitabı sadece bir kez okudum şimdi tekrar okumaya başladım aradan biraz zaman geçti ama
bazı durumları pekiştirme adına etkili oluduğunu anladım...
mesela sevgili r.şanal'ın söylediği bir şey var ''bazen seçtiğiniz kitap aslında size yüksek benlik düzeyinde bir teşviktir diyor ve ekliyor kimseye zorla bir kitap aldırmayın ve hediye etmeyin, çünkü bu kişinin kendi seçimiyle oluşan bir eylemdir''
burada bir çok kişi matrix'e hükmedin kitabındaki metodları kavramaya çalışıyoruz
demek oluyor ki burada bulunan herkes bu kitaptaki uygulamaları yapabilir,bu kitabı kendimize çekmişsek bunu yapabiliriz anlamına geliyor,sadece bunu kabul etmemiz yeterli bence.....
mesela dr.richard okul yıllarında yaşadığı tuhaf deneyimlerden söz ediyor,okul arkadaşının kendisine saldırdığını ve onu mucizevi bir şekilde safdışı ettiğini...ilginçtir ki bende buna benzer bir olay yaşadım ilkokul 3 sınıftaydım o zamanlar dövüş filmlerine oldukça meraklıydım...bazı arkadaşlarla iki gruba ayrılıp bir sille tokat oyunu oynuyorduk rakip takımdan bir arkadaşımın üzerine doğru koşmaya başladım,bir sıçrama yaptım ama hiç normal bir sıçrama değildi,herşey durmuştu kendimi okadar yüksekte bulmuştum ki herkes aşşağıda kaldı sanki,rakip arkadaşımın ensesine basmıştım,yere iner inmez koşmaya başladım olayı farkeden bir arkadaşım bana onu nasıl yaptın dedi bende bilmediğimi söyledim.......
sevgiyle kalın

Bütün insanlar dahi olarak doğar ancak bazıları bunu fark eder. ve biz yüzyıllarca tek farkı "farketmek" olan insanları konuşup dururuz. Gerçek şu ki: hepimiz doğduğumuzda farkedilmeyi bekleyen birer beyne sahibiz. Fark et artık...

Günlerdir 111'i bitirmeye çalışıyorum herkesin yorumunu en ince ayrıntısına kadar okudum ve not aldım. Kitap bugün elime geçti. İki noktayla ilgili kendimle ilgili olmayan bütün denemelerimde başarılı oldum.
(kendimle ilgili sorun serbest bırakmak)
çok fazlada noktalara bağlı kalmadım bağ kur ve unut.
Bu form kendilerini farkeden dahilerin dünyası kesinlikle. Aranızda olmak mutlu etti beni. Paylaşımlarınız çok eğiticiydi en ince detayına kadar bence.
hepinize yürekten teşekkür ediyorum kabul edin lütfen...
arca isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla