Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-05-2009, 01:49 AM   #1092 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: matrix'e hükmedin

Alıntı:
Siyahça Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
nokta mokta bulamıyorum ben arkadaşım! böyle metafizik şeylere algılarım mı kapalıdır nedir?!
6. hissimin, kahve falımın iyi olduğunu söylerler ama...nokta mokta yok, bende çalışmıyor işte!
Beni çok güldürdün, Allah ta seni güldürsün.işte sorun orda sen noktaya takılmışsın.kapalı dedin bitti olay zaten:)baştan kapalı olmayı seçtiğin için nasıl açarız.tabi başarısız olursun.Ben ilk başlarken aaa bu çok kolay ben bunu mutlaka yaparım hıh ne varmış diye başladım.ben algılarım açık hislerim kuvvetli.böyle dersen açılır.baştan reddedersen çalışmaz.Ben bu iş çok zor yapamam, dediğim işte başarılı olabilirmiyim sence imkansız.çünküüüü yapamamayı seçtim baştan.sen önce düşünceni değiştir.birlikte yapalım siyahçam.
sudem8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla