Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-05-2009, 08:00 PM   #1140 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: matrix'e hükmedin

Alıntı:
arca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Düğünde iyi eğlenceler sana tebrik ederim. Başarılarının devamını dilerim. Bende 6. sınıfa giden yiğenime iki nokta yaptım en son. Alamı arayım hatır sorayım dedim aman allahım çocuktan şikayet ütüne şikayet hiçbir şeyi umursamıyor çalışmıyor bugün deneme sınavına girecek kalk hazırlan demesem kalkmıyor sınavlarda çok yanlış yapıyor çok dikkatsiz falan filan kafamı şişirdi.
Ben güldüm sadece dur şu nu iki noktalayım dedim. Önce iki nokta buldum sonra çocuğun sınav sonucunu mutlu bir şekilde annesine annesininde bana iletmesini hayal ettim mutlu yüz ifadelerini uzay boşluğuna gnderdim ve bitirdim. Hiç kasmadım çünkü ablam için olabilir ama benim için bu sorun teşkil etmiyordu
Ertesi gün ablam aradı sınavı sordum Ooo çok iyi bugüne kadar girdiği bütün sınavlardan en iyisi en önemliside matematikten sıfır yanlış (ablam için bu çok önemli matematik) dedi Yaa birde o gün çocuğu sınava götürmemeyi düşünüyordunuz ne oldu dedim. Öyle bir başarı işte bende mutlu oldum Ablama kızı için neler yaptığımı anlattım. gerçek sınavda mutlaka görüşelim dedi (ayrı şehirlerdeyizde ) Ben bu işi biliyorum yaa.. bana yol gösteren herkese minnettarım. Sizinle olmak çok güzel gerçekten.
Gerçekten HAYAT DEĞİŞTİRİYOR burası
çok sevindim arkadaşım benim oğlanda ekonomiden sınıfın en yüksek notunu almıştı, halbuki o dersi kötüydü.meleklerden yardım almanı da tevsiye edrim çok faydalı
sudem8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla