Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-06-2009, 08:54 PM   #134 (permalink)
ismira
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold
Standart Cevap: HO'OPONOPONO İLE DAYANIŞMALI ARINMA HATTI

Sevgili arkadaşlar, önerilerim olabilir demiştim... Şimdi izin verirseniz bir küçük hatırlatma yapmak istiyorum:

Biliyorsunuz bugün sevgili yurdahalla yapılan çalışma da var. Burada yaptığımız çalışmanın esası niyet kurmak değil biliyorsunuz. Biz bilinçli ve bilinçaltı hafızamızdaki kayıtlardan arınmak üzere çalışıyoruz. Bunu yaptıkça, daha çok güven ve huzur hissederiz... İstek ve arzularımızın tezahürüyle ilgili olarak da...Sıfır noktasında yaratım olanakları sınırsızdır...

Bu yüzden o çalışmanın hemen öncesinde bu çalışmayı yapıyor olmamız çok iyi bence bu aşamada. Ancak yurdahalla çalışmaya katılıp niyet ve olumlamalarını belirleyen arkadaşların, daha sonra sorunları halen devam ediyormuş olarak burada dile getirmeleri, imgeleme ve olumlamaların sonucunu sekteye uğratabilir.Çekim yasasının işleyiş kurallarını aklımızda tutalım ve olumsuz duruma bağlı kalmayalım, yurdahalla çalışma bitiminde konuyu serbest bırakalım, derim.

Çok dediysem de özür dilerim...

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla