Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-06-2009, 12:52 AM   #356 (permalink)
melodiss
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of
Standart Cevap: HO'OP ARINMA HATTI

Alıntı:
ışıkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Canım elbette ne demek.hemen arınayım

"Sevgili Yüce Tanrım, Melodiss arkadaşımın kardeşinde meydana gelen ve dışarıda kendini gösteren bu sorunun,içimde barındırdığım sınavlardan kalma,sınıf geçememe hatıralarımın olduğunun bilincindeyim.bunun için senden özür dilerim,lütfen Tanrım beni affet ve bağışla.

Şimdi hemen bu hatıraları seninde ışığınla sıfıra dönüştürüyorum.Böylece herşey en güzel haliyle yaşanmaya devam ediyor.Teşekkürler."

seni seviyorum
lütfen beni affet
özür dilerim
teşekkur ederim.
Alıntı:
ismira Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Melodiss'ciğim, yapabildiğim tüm yöntemlerle yanındayım canım...

Alıntı:
aysegul_tirtil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canım elimden gelen herşeyle yanındayım.sende kendini topla ki kardeşine destek olabilesin.ben şimdiden yapmaya başlıyorum
Alıntı:
saman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bir önceki hatıranı değiştir melodiss, yenisi ile değiştir :) bu bir fırsat arınmak için,,

"melodisin kardeşinin bir üst sınıfa geçmesini engelleyen zararlı hatıralarımın varlığını kabul ediyorum özür dilerim... Lütfen beni affet.sorumluluğu %100 üzerime alıyorum. İzin ver bu hatıralar nurunla Sıfıra Dönüşsünler.. Böylece Herşey En Güzel Formatında Yaşamaya Devam Etsin..Seni Seviyorum.sonsuz nimetin ve merhametin için teşekkür ederim.'

Özür dilerim... Lütfen beni affet... Seni seviyorum... Teşekkür ederim...
:)
Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
melodiscim hiç üzülme, bu gece dua ederiz Allah büyük..korktuklarını yazma artık..bak göreceksin bir üst sınıfa geçecek...Allahın izniyle..

çok çok çok teşekkürler ...
yoğun,endişe dolu,bazen umutlu ,bazen karamsar...karışık günler geçiriyorum...
içimdeki herşey güzel sonuçlanacak merak etme diyen kıza okadar çok inanmak istiyorum ki...
sizin msjlarınız buna bir adım daha yaklaştırıyor...

kardeşimin sınavları tamamlandı şimdi sonucları bekliyoruz...2 gün boyunca hiç durmadan o dört cümleyi tekrar ettim gerçektende insana huzur veriyor ...devam edicem biliyorum ki içimdeki huzur dışarıda olumlu sonuçlar vericek...bu dört cümlenin mucizesi ve sizlerden aldığım güç beni çok rahatlatıyor ...iyiki varsınız.

Serpil ablacım başın sağolsun.Çok üzüldüm.
Allah yakınlarına sabır versin.

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla