Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-06-2008, 09:32 PM   #2 (permalink)
MuminOKAN
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Standart Ynt: "Böyle gelmiş böyle gider" mi bu devran?

öncelikle hoşgeldin.
istediğinden fazlasını bulacaksın. buna emin olabilirsin.

Alıntı:
Makoto Nickli Üyeden Alıntı

*
Abdullah Demir
Mail: Aytech@saintly.com
20 yaşında ve Yozgat'ta yaşıyorum. Ankara'da büyüdüm ve iş dolayısıyla Yozgat'a taşınmak zorunda kaldık 5 yıl evvel.

*

--- HAYALİM. BURAYI OKUMAYABİLİRSİNİZ. YALNIZCA KENDİ HAYALİMİ YAZDIM ---

Burayı okumak istemeyebilirsiniz. Yalnızca kendi hayallerimi yazmak istiyorum buraya.

Bu sene üniversiteye gireceğim büyük ihtimal. Orada kendime bir ev tutup tek başıma rahatça yaşayabileceğim bir hayat istiyorum ve hobi olarak fotoğrafçılıkla ilgilenmek istiyorum. Boş zamanlarımda kitap okumak istiyorum. Evcil hayvan (Küçücük, mininicik, sevimli 2 tane kedi yavrusu özellikle.) edinmek istiyorum. Kendi yemeklerimi kendim yapıp rahatça yaşamak istiyorum. Evimi düzenleyip, bulaşıklarımı yıkayıp, arkadaşlarımı evime yemeğe davet etmek istiyorum. Yaptığım yemeklerin ne kadar lezzetli olduklarını bana söylemelerini istiyorum...

(Uff! Devam edemeyeceğim sanırım. Kalp atışlarım hızlandı ve gözlerim doldu. Çünkü bunları yapmak için ne yeterli param ne de güvenim olacak.)
hiç üzülme hepsi olacak. inanıyorum ki kendine güvenin en kısa zamanda sende yeniden yer edinecek.

sağlıcakla ve ışıkla kal.
super

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla