Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-06-2008, 11:33 PM   #4 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: "Böyle gelmiş böyle gider" mi bu devran?

çocuğum kendini okadar güzel ifade etmişsinki, yazdıklarını bir solukta okudum( çocuğum dediğime takılma senden epey büyük oğlum var, ablam derim genelde, ama bu sefre içimden böyle demek geldi) elim mausa gitti teşekkür butonuna başmak için hayallerini yazdığın bölümde bendeki heyecan doruk yapmıştı..amanin birde baktım kendi köküne indirmişsin baltayı..bu kadar güzel hayale nasıl kıydın..hepiniz genceciksiniz..hayat size o kadar çok fırsat sunmak için hazır ki inanamazsınız..hiç bir zaman geleceğinizi bu günkü yaşadığınız şartlara göre düşünmeyin..burası fırsatlar ülkesi...bu ülkede hayata çoban olarak başlayan bir insan cumhurbaşkalığı yaptı..genelde bu insanları anımsadığımız zaman, hemen aklımıza onların yaptığı yolsuzluklar geliyor...benimse ne yaparlarsa yapmış olsunlar hayatları boyunca hedeflerine sadık kalmış oldukları geliyor...hedefimiz ister hırsızlık ister çok daha iyi bir şey olsun..olabileceğimizin en iyisi olmak için hedef belirlemek..ve ne olursa olsun hedefimizden şaşmamak gerekiyor..hedefimizi belirledikten sonra ama bu hayal gerçekleşmeyecek çünkü...... dediğimiz zaman onun olmaması için elimizden geleni yapıyoruz demektir buda kendi kökümüze baltayı küt küt idirdiğimiz anlamına geliyor..sadece düşünmek bir yere kadar kötü..bunu yazıya ve imgeye döktüğümüz zamanduble kötü izin verirsen ben bu muhteşem yazının sonudaki o iki satırı silmek istiyorum aramıza hoş geldin değişmek isteğin için, değişömek için bu kadar çok çaba gösterdiğin için candan yürekten saygılı sevgiler