Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-03-2010, 12:18 AM   #6 (permalink)
bluegirlx
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart Cevap: BLUEGİRLİN YENİ GÜNLÜĞÜ:)

çok güzel bir geçrdim her dakikam sanki bir saat gibi verimliydi ..sabah çok neşeli bir kahvaltı yaptım arkadaşlarımla ..beni sofra kurup beklemişler..sevgi almak nede güzel..öğlen de başka arkadaşlarımla 1 saat güneşin altında çok konuşmadan kafa dinledim..aralarda yüzünü gösteren güneşi ziyarete tuvalete gidiyorum bahanesiyle selam vermeye çıktım..çıkıştı hayatta en sevdiğim arkadaşımla saatlerce sohbet etmeye gittim çok konuştuk çok öenmli bir sırrını paylaştım. ve kendimden utandım benim için bu kadar önemli insanın bu kadar önemli sorunu varmış ve ben bilmiyormuşum.çok ağladım..beni derinlemesine tanıyan bir insan.. her anlattığımı anladı..doktora gitmekten vazgeçitm. sonra güzel evime gelip yanlız olmamın keyfini çıkardım..

umutla olsun..
bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla