Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-03-2010, 10:28 AM   #113 (permalink)
maviinci
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Standart Cevap: bnm günlüğüm

Aslında, kimse senden affetmeni beklemiyor, biliyor musun?? Affedemezsin, zaten. O her kimse, affedilmeyi bile haketmiyor. . Özlem ablanın affetme meditasyonunda bir kısım vardı; ''acıyı hatırla ama acının kendisini değil''. . Sana çektirdiği şeyi unutabilirsin. . O anda yaşamayı bırakabilirsin. Yüreğini o ağır yükten kurtarabilirsin. Unutma; herşey senin elinde. Diğer inasnlar hakkında söyleyecek fazla birşey yok aslında. Kimin kalbinde ne var bilemeyiz. Senin mutlu, tek derdi var o da kpss; dediklerin de rol yapıyor olabilirler, ki genelde böyle zaten. Ama farkında değiller. Ama sen, bunun farkındasın. Farkına varan birisi kendini değiştirmek için birşeyler yapabilecek kapasitede olandır. . Ben bakıyorum yazdıklarına,, senin de başarabileceğini, duygularını kontrol edebileceğini görüyorum. . Gün olur, biraz sessizlik rüyanda attığın/atamadığın çığlıktan daha fazlasını anlatır. . Duvarlara karşı boyun bükmek yada onlardan nefret ederek hepsini parçalamak yerine onları sevginle, sevginin; kalbinden gelen sevginin sınırsız gücüyle şeffaflaştırabilirsin Bunu hepimiz gibi sen de biliyorsun İyiki varsın, Esra İyiki varsın
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla