Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-03-2010, 11:30 AM   #334 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Alıntı:
bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mükemmel canım ..seni tebrik ederim..kendini sevdikce herkes seni daha çok sevecek..
teşekkür ederim canım daima sevgiyle kal

Alıntı:
YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
vauvv inceldin mi çok iyi. İstikrarlısın gerçekten maşallah.Nazar değmesin tü tü tü;)
sağol canım...aslında arada yediklerimi kaçırıyorum ancak hergün spor yaptığım için işi dengeliyor sanırım

Alıntı:
gülenyüz gül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayata umutlu bakabilmen senin için bir başarı ışığı...Bu başarız olduğunda bile karşıda bekleyen bir ışık seni bekleyecek çünkü o ışığı tamamen söndürmemek senin elinde bir parça da olsa o ışık yeniden aydınlatabilirsin...
Değişimler bizleri mutlu eden ve bize casaret verdiren bir parçadır.Kendimize güven kaynağıdır..Bu yolda her zaman girşimci olmalıyız..Umutlu olabilmek için benim yanan bir ışığım var hiç sönmedi bu ışık senin gerçek başarın..Umudunun bitmediği anlamına gelir..
Sevindirici haberine çok sevindim .İyi ki varsın..
güzel yorumun için teşekkür ederim canım gerçekten de çok güzel özetlemişsin umut ışığı olayını...evet girişimci olmak şart buna kesinlikle katılıyorum...ancak girişim için de cesaret gerekiyor...başka faktörlerden az da olsa cesaret elde edince insan kendi isteğiyle girişimde bulunuyor ve kötü sonuçlanma ihtimalinden de korkmuyor...günlüğümün ilk mesajlarımda "üstüne gitmek" tarzı yaklaşımın çok sağlıklı olmadığını söylemiştim...hala da aynı düşüncedeyim...isteksizce yapılan üstüne gitmeler başarısızlıkla sonuçlanıyor..çünkü cesaret yok istek yok ve kötü sonuca kendini hazırlamışsın....beni daha büyük girişimlere iten ve bu cesareti sağalyan şey...daha önceki başarılı olduğum ama aynı zamanda bugünkülerden daha küçük çaptaki daha kolay girişimlerdi...onlar başarılı olunca gittikçe daha büyüklerine karşı isteği artıyor insanın...başa çıkabileceğini düşünüyor...sevgiyle kal canım iyiki varsın

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla