Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-03-2010, 04:53 PM   #368 (permalink)
hayallerimgerçekleşiyor

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
tavsiyelerin için sağol canım....valla sınıf tekrarı yapmama rağmen dersler hakkında çok çok az bilgim var...1-2 ünite bakıyorum sonra sıkılıp bırakıyorum ve bi süre sonra çalıştıklarımı da unutuyorum zaten....benim sorunum...birşeylerin üzerine eğildiğim zaman sorunlarımı çözmek istediğim zaman hep onlara eğiliyorum bir türlü ders çalışmak içimden gelmiyor hep sona bırakıyorum....mesela şu an önceliğim kilo vermek ve bazı kişisel sorunlarımı çözüp kafamı boşaltmaya çalışmak...zaten sen de biliyorsun onlara yoğunlaşınca kafamda hiç derse yer kalmıyor...bilmiyorum ...senelerdir böyle oldu zaten...o yüzden okulum bu kadar uzadı...4 senelik üni okuyorum ama şu an 11.senemdeyim sanırım...neyseki ite kaka son sınıfa geldim 6 dersim var...onları da verirsem mezun oluyorum inşallah...iş e girme gibi bir hedefim yok....babam diplomayı toplum içinde daha güvenle konuşmam ezilmemem için almamda ısrar ettiğini söylüyor ancak ben toplumda kendimi saydırabilmek için bunun zorunlu olduğuna inanmayanlardanım....kilolu oluuşum beni okumamaktan daha çok eziyor aslında...yada birşeyleri oturtamamış olmam.....

ama dersler zor..kafa isteyen şeyler..ben de aklımı onlara verip beyin gücümü harcamak istemiyorum...sınavların test oluşu beni biraz rahatlatıyor ama not sistemi çok katı...yani ders geçme sistemi... dersi ve okulu hep öncelik olarak en sona atıyorum...babam her nek adar okulu ilk sıraya alıyorsa kendi gözünde.....ben de en sona alıyorum....
Bence diploma başkalarını değil seni etkilemeli. Kendin için mezun olmalısın
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla