Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-03-2010, 05:06 PM   #369 (permalink)
hayallerimgerçekleşiyor

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
akşamı ettik günlük
bugün bir karar aldım ve internetten birşeyler indirip toplamaktan vazgeçtim...yani artık buna vaktimi harcamama kararı aldım...
işin ilginç yanı da ne oldu biliyormusun ?
ben bu kararı verdikten sonra zorunlu evişleri günlük işler ve spor haricinde geri kalan tüm vaktimi bilgisayar başında birşeyler indirmekle meşgul olmakla geçirdiğimi iyice anladım...çünkü bugün bunu yapmayınca o kadar boş kaldım ve sıkıldım ki ne yapacağımı şaşırdım...boşta kaldım...demekki başka birşey yapmıyormuşum...ne yapayım da vakit geçsin diye düşünüp evin içinde dolanırken akşamı buldum...yapıcak birşey bulamadım....ben ömrümü sadece bunu yaparak geçiriyormuşum...zorunlu işler haricinde...hani derler ya "bütün yumurtaları tek sepete koyma " diye...işte ben bütün yumurtalarımı tek sepete koyuyormuşum....hem de aslı astarı olmayan sağlam olmayan bir sepete....o yüzden de yumurtaların hepsi kırıldı gitti tabi.....

bi ara içime bunalım geldi ve yatıp ağladım...eskiden bunalsam da ağlayamazdım..netten birşeyler indirme bağımlılığının kötü yanını birkez daha anladım...saatlerimi harcadığım işin meyvesini yemek istedim birtane film seçip izleyim dedim o da bozuk çıktı şansıma...bir hiç için mi o kadar uğraşmışım...sağlam olanları da zevk vermiyor....hazır gözyaşlarım 40 yılda bir kendini serbest bırakmasını fırsat bildim ve iyice içimdekileri gözyaşı olarak dökmeye çalıştım...arasıra aklım karışınca böyle bunalımlara girebiliyorum ve genelde mart nisan gibi bahar aylarına denk geliyor bu dönem...belki de arasınavlar bu aylarda olduğu için olabilme ihtimali de çok yüksek...yoksa nesi varki güzelim bahar mevsiminin...?

ama bugün bunları tecrübe etmem iyi oldu...vaktimi çok alan bir işi kendi isteğimle devreden çıkarınca günümde ne kadar çok vaktin boşaldığını gözlerimle gördüm..hem de boşluktan sıkılacak kadar....aslında o vakitleri derslerime çalışmaya ayırabilirdim..ama yine de geç kalmış sayılmam heralde...hiç kitap yüzü açmadan girmek yerine hiç değilse her dersten 1-2 ünite okumuş olarak sınava girmenin biraz farkı olur heralde...birkaç soruyu da şans eseri atar tutarım belki makul puanlar gelir...
Ben de aynından yapıcam, çünkü bende hiç çalışmadım bazen içimden çalışmadım girmeyim bari hem o gün doğum günüm filan diyorum sonra olmazzzz denemelisin görmelisin sınav nasıl oluyor diye dedim. Bakalım ne yapıcam son dakika
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla