Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-03-2010, 12:39 PM   #74 (permalink)
hayallerimgerçekleşiyor

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road
Standart Cevap: Hayatı Kırmızı Yaşayan Kızın Değişim Günlüğü

Merhaba kırmızı günlüğüm. Bugün sabah geç uyandım, kahvaltıdan önce banyo yaptım. Kahvaltıya gidene kadar şekerim accayip düştü ve fenalaştım kendimi zor masaya attım. Sonra hızla ballı cevizli ekmek, 1 dilim peynir yeyip dışarı attım kendimi,işe yine geç kalmıştım, ama önemli değil artık takmıyorum bu durumu. Bugün 5 ay sonra lazere gideceğim malum tüy probleminden kökünden kurtulmak için şuanda başka yol yok. İnanılmaz zaman kaybı ve mutsuzluğa sebep açan bir durum. Bayan erkek farketmez herkes gittiği için ben burada bunu rahatça söylüyorum, eskiden olsa çok çekinir anlatamazdım heralde:) telkinlerin bir olumlu etkisi daha rahat oluyor insan. Herneyse ben bu lazere neredeyse 3 yıldır gidiyorum. Başlarda denenen makine bir işe yaramayınca teyzemler oradan vazgeçmişlerdi, ama ben pes etmemiştim, çünkü baştan sabırlı olmak konusunda uyarmışlardı, ayrıca benim başka çarem yoktu çünkü ayda 2 kere normal ağdaya gidip ona para vereceğime buna verip kökten kurtulmalıydım. Güvendim onlara, başkada seçeneğim yoktu. Risk varsada o riski göze aldım. Aslında riskin olmadığını söylüyorlar ama nese. Her seansım bana birde indirimli olarak 420 liraya mal oluyordu. Geç çıktığı için 3 ayda bir gittim, sonra ise bu 6 ayda bire kadar uzadı. Şimdi %75 i tüylerimin yok çok sevindirici bir durum bu:) ama mali açıdan çökertti valla. Şuanda tahminen 3 yılda 4milyara yakın para vermişim oraya. Baştan uyarmışlardı o zaman 1000 tl toptan verecektim ve 10 seansta bitireceklerdi, ama bende o kadar para oanda yanımda yoktu ve ben daha az seansta biteceğini düşünmüştüm önceki makinenin haricinde 8-9 seans filan oldu. Bugün aradım 2000tlye çıkmış o kampanya fiyatı oysa başka yerler 1000tlye bitirme sözü veriyor, ama ben o bitirme sözü verenlere güvenmiyorum çünkü herkesin cilt ve tüy yapısı farklı ve üzerinde dikkatli çalışmak lazım yanadabilir insan yani. Buradaki bayan çok tatlı ve ben ona güveniyorum yakmıyor beni yakmadan azalıyorlar, iz filanda kalmıyor. Şimdi bugün gidip yaptırmadan önce konuşcam ben 420lirayı bayılmak istemiyorum diyeceğim gerçi bana 2 taksit yapıyorlar ama ne gerek var zaten bacağın yarısı yok kolunda yarısı yok en azından yarısına düşürmeleri gerek. Yada baksınlar bana desinlerki şukadar seansta biter bu desinler oratalama toptan fiyat versinler mesela 1000tl desin 5e bölelim ama bitsin artık ya paradan dolayı gidemiyorum, param olmadığından değil, o kadar çok para bayıldımki acıyorum bu kıl tüy olayına para vermeye ondan. O paraya ben şık bir düğün elbisesi alıcam ya daha fazla kıyafet alıcam ne bileyim belki biriktircem, niye gereksiz yere vereyim dimi? Lazere giden varsa paylaşalım ben enayi yerine koyuluyorum sanki:(
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla