Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-06-2008, 02:15 PM   #3042 (permalink)
MuminOKAN
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Standart Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

havaalanına gideceğim için tetikte uyudum. saolsunlar valide, peder ve blankss' ım aradılar super hadi geç kalma diye super
330 dan sonra da uyudum ama fena yorgunum. akşam olsada gitsem modundayım.

Alıntı:
disik82 Nickli Üyeden Alıntı
nasıl hissediyorsun mümin yorgnluk hissi var mı?ben tam düşündüüğüm saatte uyandım ama zor kalktım ve hala uykum var üstelik gece maçı bile izleyemeden uyumuşum.halbuki o coşku dolu anı yaşamak isterdim,almanyanın yenilişini izlemek bana büyük bir haz verecekti ama ben koma halde uyumuşum.sadece gece bir krampla uyandım sonra yine uykuya aynen devam:)

var ama söylemem
Alıntı:
redflowers Nickli Üyeden Alıntı
Heyyy kimse var mıı?

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla