Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-07-2008, 08:23 PM   #126 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Alıntı:
maximumfelix Nickli Üyeden Alıntı
ben tabı kı herkesın ıcsel rehberlıgıne guvenmesı gerektıgını ve bu konudakı uygulamanın ve olasılıkların sonsuz oldugunu zaten bılıyorum,
benım soylemeye calıstıgım sey; teknıgı anlamadım ve zaten bırcok kısı de bu durumda
strom veya dıger arkadaslar ornekler vererek bıze rehber oluyorlar o zaman okuyup da anlamadıgımız ve kafamızı karıstıran
seyler cok daha anlasılır hale gelıyor..
Kımseyı bırseye zorlamıs degılım, benım fıkrım bu ınsanlar ıcın faydası olan bırseyse, -zaten kıtabı bılmeyen okumayan burda strom arkadasımızın
yada bır baskasının ne dedıgını de anlamayacaktır,kıtap alındıktan sonra da zaten etık ya da tıcarı bır haksızlık yapılmamıs oluyor- o zaman mumkun oldugunca paylasılmalıdır.
Zaten ınsanların bır cogu ve ben de oyle buldum,kıtabı alıp okuyup kendınce uygulama yapmaya calısıp bu noktada kılıtlenen kısıler
baska bır ıkı forumda kıtabı yazdım ancak kımse okumamıs ve yanıt gelmedı,sonra bır baska arkadas bu forumun lınkını verdı
ancak o da anlamamıs,kıtap yuzunden msn arkadası olduk.. burada bılgılerımızı paylasıyoruz
kımse armut pıs agzıma dus demıyor ben bu tavrınıza sahsen anlam veremedım, burası bır forum ve herkes fıkrını soyluyor
boyle suclayıcı bır tarzda konusmak ne kadar dogru?
herkesın amacı ortak,sız benım uygulama yapmadıgımı nerden bılıyorsunuz? strom sızın kadar tepkısel degıl
siz neden bu kadar agresıfsızın cıdden anlamadım,ve üzüldüm..
Bır ornek vermek gerekırse, pasta pısırmeye meraklıyım tarıflerı bırebır uygularım ancak kek kabarmaz
sonra bırı dedı kı, yumurta sarısını sekerle cırp ama yumurta akını ayrı cırp ve en son karıstır
mesela bu hıcbır kıtapta yazmaz,sımdı ben hıc mı kek pısırmedım ya da hıc mı yemek kıtabım yok da bunu bılmıyordum?
pratık konusu da boyle,bin kez yaptıgım seyden aynı sonucu alıyordum bu ufak nuansı bılmedıgım ıcın
bu bılgı paylasıldı dıye aldıgım kıtapların yazarlarına haksızlık mı olmus oldu?
haksız oldugunuzu dusunuyorum..ve kırıcı bır tavrınız var...

siteye ne zaman üye olduğuna baktım, yeni üye olmuşsun hayalablayı tanımıyorsun..beni sana ben tanıtacak değilim..kendi değerlendirmeni sen yapacaksın...yalnız bu sitenin yazılmamış ve söylenmemiş çok önemli bir kuralı vardır, bu kural sevgiyle yazılmıştır.. hepimiz açık sözlüyüz, ama asla kırıcı olmamaya özen gösteririz...yazılarımda, ifadeyi yumuşatmak adına smiley kullanmadığım için, sözlerim sert gelebilir, hayatım boyunca en dikkat ettiğim şey kalp kırmamaktır..ilerleyen zamalarda bunu sende göreceksin...saygılı sevgiler