Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-07-2008, 07:04 PM   #152 (permalink)
stormguard
Teğmen

Tesekkür: 1
107 Mesajinıza toplam 1,150 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the rough
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Geçmiş dediğimiz nedir? Bir hafıza kaydıdır, mesela hafızan olmasaydı geçmişin olacakmıydı, öyle bi şeyden bahsedebilecekmiydin? Hayır... Peki geçmiş dediğin hafızana kaydedilen olayların duygu yüklerini ve getirdikleri sınırlayıcı inanç ve davranış kalıplarını nerede deneyimliyorsun? Şimdi'de deneyimliyorsun. O zaman geçmiş, şimdide bütün haliyle mevcuttur demek yanlış olmaz bana göre ve bu nedenle geçmiş şimdi'dir. Ve böyle olduğu için zaten değiştirilebiliyor, zira gerçekten şimdide mevcut olmayan bir geçmiş var olsaydı.. asla değiştirilemezdi. biz yine senle aynı şeyi söylüyoruzda sen dişi aslan şeklinde ben kaplan şeklinde söylüyorum :)) ama ikiside kükreme ;) neyse ben gitmem gereken yere geç kaldımmm, bi kaç saatliğine yokum.. fazla yazmayın :)
stormguard isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla