Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-07-2008, 03:02 AM   #467 (permalink)
maximumfelix
Üsteğmen

Tesekkür: 2
121 Mesajinıza toplam 510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maximumfelix is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
arkadaşlar saat 23.30 uygunmudur...kuzucuk uyudu herhalde...önce sanemce için sonra, pamuğumuz için ..sonrada redflower için..uzun sürmüyor diye şımardım...nasıl olurmu arka arkaya sanemce ve pamuk için istedikleri ideal iş ve maaş için..redflowerinde hayat yoluna...önüne çıkmasını istediği fırsatlara
ya ablacım ben 2 gundur sıteye gırıyorum bu baslık 25. sayfada kalmıs gorunuyor kımse bısı yazmadı herhalde dıye dusunuyordum
megersem sayfayı yenılemem gerekıyormus hay allah
neler konusulmus da gerı kalmısım

ablacım yazdıklarını okudum pozıtıf ve negatıf enerjı ıle ılgılı olanı
sen sag pozıtıf demıssın ya ben de hay allah ben de bı garıplık var herhalde dedım
bılıncsızce kendımce ıkı nokta yapmaya calısırken ıstedıgım durumu hep sol elım olarak tayın edıyordum
megerse solaklarda pozıtıf taraf sol kısımmıs
kesınlıkle cok dogru,bu guzel bılgıler ıcın sonsuz sevgıler
kızların ıkı nokta ıstegıne ben de katılcam
sanemce ve pamuşa iş ve yüksek hayırlı bir maas için
redflowers cıgıma da hayatı için istedigi fırsatların en guzel halıyle karsısına cıkması ıcın
saat tam 23.30 da,gece kuşu ben bu 3 prenses icin iki nokta yapıcam bir de ezanlarda dua edicem Allahın isimleriyle..bunu kac gun yapıcaz?
tam bıleyım bır de ısımlerını soylemek gerekıyor mu ben sadece rumuz bılıyorum
dıleyen ad soyadını yazabılır ozelden bana
sifa talebi baslıgımızı nereye acıyoruz?link verilseydi keske
maximumfelix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla