Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-05-2010, 10:14 PM   #557 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

Alıntı:
hayathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Canım çok teşekkür ederim. İnşallah öğrendiklerimi burad öğretenlerin bilgileri ile paylaşıp harmanlamak için daha çok zaman bulabilirim.
Ama ben bu siteden ve sizlerden çok faydalandım..
bu bir tesadüf değil hepimizin birbirinden öğreneceği var.siteye ilk girdiğim zamanı hatırladım googleden nasıl karşıma çıktı nasıl üye oldum hepsi mucize.içim yanıyordu acımdan yazarken belki sıkıntımdan uzaklaşırım diyordum.özlem hanım hayat enerjisine güven diyordu o sözü hala aklımdadır.yaşam koçu merto affetmekle başal diyordu.kimine özelden kimine forumdan ulaşmaya çalıştım hepside sağolsun yanıtsız bırakmadılar sorularımı.şimdi tam bir sene olmak üzere aynı şevkle ve mutlu bir şekilde giriyorum siteye...ilk dinlediğimde telkin müziklerini fark etmeye başlamıştı.daha öncesinden de kuantum düşünce ile ilgilendiğim için hepsi pekişti.tekrar teşekkürler.hepinize.özellikle senden aldığım bilgileri iyi ki deftere yazmışım.istanbula gittiğimde o olumlamaları yaptım.hepsi harika bilgilerdi.iyi ki varsın