Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-09-2010, 03:47 PM   #95 (permalink)
elisya
Üsteğmen

elisya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 565
297 Mesajinıza toplam 1,016 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the rough
Standart Cevap: evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla geldi

Alıntı:
bengusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
üç gün izin almam gerekiyor.kayınvalidemin işi var.bense üç gün izin kullanmak istemiyorum.Daha sonra kızlarla tatilde kullanmak istiyorum.evrene dileğimi gönderdim.....dün akşam annem bana üç gün izin almana gerek yok dedi.kızım cuma gelecek,sadece bir gün alsan olur dedi.çok güzel ...kızımda cuma günü öğleye kadar al öğleden sonra ben idare ederim dedi.süper ya...çekim yasasıyla ilgili paylaşımlarda bulunmak bu konudaki farkındalığımı süper artırıyor...
bol bonuslu bir hafta olsun...
sevgiyle mutlu kalın
bengusu cum bişi sormak istiyorum sana. Bu dileklerin sabah söleyip akşam oluyor gibi kısa bir sürede mi gerçekleşiyor. yoksa sen bir ara söylüyorsunda olduğunda mı fark ediyorsun.?
Yani öğrenmek istediğim şu, ne kadar zamanda gerçekleşiyor. Ben genelde sanki sen dileğini söylüyorsun akşama gerçekleşiyor gibi anlıyorum. bu gerçekten öle mi yoksa zamana bırakıp olduktan sonra mı anlıyorsun..
cevaplarsan çok sevinirim. canım benim sağolasın