Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-10-2010, 11:20 AM   #52 (permalink)
vittoria è nostra
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all
Standart Cevap: Neler bekliyoruz...

bazı sorunlar yüzünden ve gerek kişisel ataletime yenılmem gerekte depresyona girmiş bünyem nedeni ile telkinlere devam edemeden yarıda kesilmişti :( bir yıl sonra da olsa tekrar tekrar tekrar deneyeceğim pes etmek yok !! insan yazdıgını yada söylediğini mahçup olmamak için yapmak zorunda kalırmışş :) (hoş bu başkalarının düşüncelerini önemsemeye giriyor ancak bu devrede biraz işime yarayacak bir özellik, tüm önemli sorunlarımı yok edince sıra başkalarının düşüncelerini önemsememe telkini ile bu düşünceyi yok etmeye gelicektir) bende buraya yazıyorum başarıcam şimdiden kendimi takip amaçlı bir ufak notluk aldım bile önemli olan şeyleri, kendimi motive edecek olumlu sözleri, günlük hissettiğim duyguları not ediyorum, şimdide telkin dinleme saatlerime bir sayfa ayıracagım:)
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla