Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-11-2010, 06:06 PM   #129 (permalink)
justagirl
Üsteğmen

justagirl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 641
155 Mesajinıza toplam 1,308 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
justagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to behold
Standart Cevap: just a girl....

bugün tembellğim üzerine biraz düşündüm. hayat akıp geçiyor dedim içimden bense erteleyip duruyorum her şeyi. sonra amma eleştiriyorum kendimi dedim yine içimden. zihnim sürekli konuşuyor.
bol bol şükür ettim bugün. sükür etmek insana iyi hissettiriyor.
sonra bir karar verdim bugün. hep veriyordum bu kararı ama bir türlü sona ulaşmıyordu maymun iştahlılığım yüzünden (bak gene yaptım gene beğenmedim kendimi) bitmiyordu. 10. sayfa da amaaan diyordum. belki bu defada aynısı olur. Bilmiyorum açıkçası. bakalım nereye gidecek?
ne hakkında olduğunu biliyordum yıllardır kafamda bir şablon var lise yıllarımdan beri... onu uygulayacağım

eskiden yazdığım birkaç şeye baktım bugün. aslında ifade gücüm hiç fena değilmiş.. baya baya anlatıyorum ne hissettiğimi. hem de güzel anlatıyorum. aferin bana!

öyle bugün böyle geçti...
bana İyi dileklerinizi yollayın.. öpüyorum sizi