Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-09-2008, 01:45 AM   #78 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about
Standart Ynt: Bu Teknik %95 Astral Çıkış Sağlıyor !!! Denendi !

Alıntı:
esmir Nickli Üyeden Alıntı
bir yılımı alsam yaparım, teyzemin bıyığı olsa dayım olur filan gibi konulara girmeyelim bence

bu işin ciddi bir iş olduğunu düşünüyorum şahsen. zevk ve eğlence tabirleri bu yüzden uzaktır bu işe bence.

ışınlanan arkadaşlarından çok etkilendim. eminim çok eğleniyorlardır.koordinat istediklerine göre uzay gemileriyle birlikte geliyor olmalılar. allah kolaylık versin. wave
Anladığım kadarı ile yalancı olduğumu ima etmeye çalışıyorsun ama olaya imkansız gibi bakıp insanları o yöne doğru itiyorsun
eğer kendin yapamıyorsan insanları da yapamazsınız,o kadar kolay değil diye yönlendirmen doğru değil bence...Kaldıki bu işin içine imamları,rahipleri,ozanları sokuyosun ne alakası var şiir yazan insanla,din ile ilgilenen bir insanla astral seyahatin ben onu anlamayamadım,o imamları ozanları bizimle de paylaş merak ettim genel kültürümüz olsun...Ben şahsen arkadaşlarımla seni tanıştırabilirim bunun için msn adresini vermen yeterli(online deney yaparız) Kusura bakma cevap hakkımı kullanmak istedim Sevgiler...

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla