Konu: telkinler
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-10-2008, 03:59 PM   #4 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: telkinler

merhabalar ..

bilimsel olarak söyleyebileceğimiz tek şey.. gecede olsa gündüzde olsa bilinçaltımız bu telkinleri duyabilmekte..
özellikle telkin sayısı arttıkça dinleme süremizden maksimum fayda sağlayabilmek adına uykuda geçirdiğimiz sürecide yararlı hale getirmiş oluyoruz..

telkinlerin bilinçaltımızı tamamen temizlemesi için bir iki hafta gibi süreler değil 6 ay ya da daha fazla dinlenilmesi gerekir..

elbette ki bu süreçte olumluya yönlendirerek bilinçaltımızı doğru doldurmayıda öğrenmemiz gerektiği gibi
temizlenme süresi kişinin kendisine yaptığı pozitif yatırımlara göre değişkenlik gösterecektir..

örneğin bir yandan telkinleri dinleyip diğer yandan neyleyim sen yoksan baharı parayı mülkü diye şarkı dinliyorsak ..
hala gereken doğru kodlamaları yapmayı öğrenememişizdir ve temizlenecek başka şeyler ilave etmekteyizdir bilinçaltımıza..
çünkü ileryen günlerde neden ben şanslı değilim neden yeteri kadar para kazanamıyorum diye şikayetlenir olarak buluruz kendimizi ..

atakan bey ben merto hayal abla keops yakamoz ve daha pek çok arkadaş ortalama iki yıldır (hatta daha da uzun süreler dinleyenler var )telkinler ile iç içeyiz..

forumdaki tüm mesajlarımızda bu konuda aydınlatmak üzerine..

sizlerden de kısa sürede güzel haberlerinizi almak dileklerimle..

sevgiler...