Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Diğer Sorularınız

Uyarılar

telkinlerin etki ettiği kişilerin uyguladığı sistem

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Diğer Sorularınız telkinlerin etki ettiği kişilerin uyguladığı sistem Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhaba. bu sayfada telkin dinlemeye başlayıp etkisini gören arkadaşlar uyguladıkarı sistemi anlatırlarsa telkinlerin etki etmediği kişilere (mesela ben hatta sadece ben! ) yardımcı olabilir. telkinlerin etki ettiği kişiler: -ne zaman başladığını ve etkiyi ne zaman gördüklerini -yatarken ve günlük hayatta ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Diğer Sorularınız nerededir kimdir Diğer Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Sorularınız hipnoz Diğer Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

telkinlerin etki ettiği kişilerin uyguladığı sistem

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-02-2007, 01:14 AM   #1 (permalink)
Teğmen

mudokon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 12
52 Mesajinıza toplam 141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mudokon is an unknown quantity at this point
Standart telkinlerin etki ettiği kişilerin uyguladığı sistem

merhaba.
bu sayfada telkin dinlemeye başlayıp etkisini gören arkadaşlar uyguladıkarı sistemi anlatırlarsa telkinlerin etki etmediği kişilere (mesela ben hatta sadece ben! ) yardımcı olabilir.
telkinlerin etki ettiği kişiler:
-ne zaman başladığını ve etkiyi ne zaman gördüklerini
-yatarken ve günlük hayatta dinleme şekillerini,ses tonunu ve kullandıkları ses cihazını(kulaklık,hoparlör vb)
-yatarken ve günlük hayatta kaç saat dinledikleri gibi bilgileri
-dinlemek dışında farklı neler yaptıklarını yazarsa çok iyi olur.
böylece etki eden kişilerin ortak davranışlarını öğrenip ona göre etki etmeyenlerde yaptığı bi yanlış varsa düzeltebilir diye düşünüyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

mudokon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-02-2007, 01:20 AM   #2 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Bazı kişilerde süreç daha uzun oluyor bazı kişilerde 2 günde etki ediyor.
Birde bir çok kişi farkında olmuyor etkinin.Aslında bir çok şey değişmişi oluyor.
Benim farkettiğim çok detaycı olanlar ve süreci sürekli takip edenler acaba ne oldu neyi dinledim hangisi çalıyr kaç saat oldu diyenler biraz dezavantajlı.
Kulaklık özellikle kulağa takılmadan dinleniliyorsa ses gelse bile kalite düzeyi düşük oluyor bu da bir etken tabii ki..
Sonuçta telkinlerin etki etmediği kişi yok.Sizde de geçde olsa etkiler ortaya çıkacaktır yeter ki sabırlı olunuz.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şuanda  online konumundadır Online   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-02-2007, 02:26 PM   #3 (permalink)
Çevirmen

lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
109 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lalezar is an unknown quantity at this point

Meraba Mudokon..bence de herkeste etkili oluyodur.ama şu an sen farkında degilsindir..bir de bilinçaltıyla konuşmak gerektiğini düşünüyorum veya ona birşekilde göndermeler yapmak direnci kırmakta etkili olabilir,en azından kendimizle ilgili bir çaba gerekli belki de...etkiyi hemen hissetmemin sebebi uzun süredir otohipnoz uygulamak olabilir diye düşündüm ben,zaten bilinçaltı mesajlara çok açık hale geldi.yalnız bundan evvel bunları dinlerken gevşemiş durumda olmak,seni o an strese sokan birşeyin olmaması önemli..Atakan Bey daha iyi bilir heralde..
lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2007, 10:14 AM   #4 (permalink)
Çevirmen

18 Mesajinıza toplam 105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
periprensesi is an unknown quantity at this point

mudokon, telkinlerin etki etmedigi tek kisi sen degilsin ben de coook uzun bir sure hic bir etki gormedim. yeni yeni bazi etkileri fark ediyorum nitekim diger insanlarda olan ,yan etkiler de dahil olmak uzere, ben de hala yok.
telaslanmana gerek yok. kendini takip etmeyi birak. neyle, nasil, kac saat dinleyecek olmanin sana bir faydasi olmayacaktir. her seyi akisina birak. bir de degisimleri gozlemleyebilecek alanlarin olsun. belki kendini daha iyi savunabilen bir hale geldin ama bir olay yasamadigin icin farkinda degilsin
periprensesi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-02-2007, 12:35 AM   #5 (permalink)
Teğmen

52 Mesajinıza toplam 141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

yardımlarınız için sağolun arkadaşlar.
periprensesi sana katılıyorum şu sıralar zaten günlerim pek hareketli geçmiyo.belkide kendimi deniyecek ortam denk gelmedi.
bi de bende ses takıntısı var galiba.sanki kısık sesle dinleyince etkilemyecek gibi geliyo.yükses-orta seslede uyuyamıyorum.
galiba en iyisi sizlerin de dediği gibi pek takmadan telkinleri dinlemek ve içsel konuşma yapmak.
Alt 25-03-2007, 05:25 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

109 Mesajinıza toplam 328 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turgay0101 is an unknown quantity at this point

Tek bir yöntemi var mümkün olduğunca uzun dinlemeğe çalışmak ben mesela 15 20 saatin altına düşmüyorum tabi herkesin uzun süre dinleme fırsatı olmayabilir o zaman gece dinlemelerini tavsiye ederim 8 saat dinlemiş olurlar bir de 3 4 saat eklerlerse ne ala
Alt 25-03-2007, 11:55 PM   #7 (permalink)
Teğmen

20 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
avi907 is an unknown quantity at this point

sevgili mudokon burda telkinlerin en hızlı etki ettiği kişilerden biri benimdir sanırım... hatta &#246;yleki ufak yan etkilerden bahsediliyorsa başta ağırlık hissi vs.. onları yaşamadan direk etkilerini g&#246;r&#252;yorum..
bazı telkinlerin etkisi 1 g&#252;nde bazısı 2-3 g&#252;nde ortaya &#231;ıkıyor mesala sigarayı bırakmam 1 hafta s&#252;rd&#252;...

bunun sebebini tam olarak bilymiyorum ama sanırım bu g&#252;venle &#231;ok alakalı bi olay
ben bu siteyi &#246;ğrenmeden &#246;nce&#160; subliminal tekniğini vs.. &#231;ok iyi biliyordum ger&#231;i burdaki mp3ler ritimli subliminal mp3ler olduğu i&#231;in daha etkili.... ben bi mp3 dinleyeceğim zaman i&#231;eriğine bakarım sonra hemen y&#252;kler dinlemeye başlarım bunun etki edeceğinden kesinlikle eminimdir ve yan etkisi olacağına dair hi&#231;bir ş&#252;phem olmaz &#231;&#252;nk&#252; ş&#252;phelerim &#231;oktan ortadan kalkmıştı bu sanırım telkinlerin etkisini hızlandırıyor...
sana tavsiyem sitede ve forumda subliminal ve ritmotrans hakkında g&#252;zel a&#231;ıklamalar var onları oku....
dinlediğin mp3lerin i&#231;eriklerinede ş&#246;yle bi g&#246;z at.. ha birde sonradan &#246;ğrendim i&#231;sel konuşmalarda &#231;ok &#246;nemli
aklına geldik&#231;e i&#231;inden mutluyum... iyiyim... kendimi seviyorum... g&#252;veniyorum... dik y&#252;r&#252;yorum... değerliyim.. aklına ne gelirse artık bunlar &#246;rnek sadece bunları tekrarla &#231;ok fazla yapman gerekmiyor bunu ama yaparken birşey dikkatini &#231;ekecek bu kelimeleri s&#246;ylerken sanki y&#252;reğinin sesiymiş gibi hissedeceksin... başarılar dilerim...
avi907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2007, 08:22 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

57 Mesajinıza toplam 165 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kadirayvaz is an unknown quantity at this point

Atakan bey;Ben etkilerini hissediyorum ama işyerinde dinlemek durumundayım.Telkinleri dinlerken odadan dışarı çıkmak zorunda kalıyorum bazen o zaman telkini kapatıp tekrar odaya geldiğimde kaldığım yerden devam ediyorum.Öğle tatiline çıkarken bakıyorum dinlediğim telkinin bitmesine 4 dakika var.telkinin bitmesini bekleyip öyle çıkıyorum.Neyi kaç kere dinlediğimi ister istemez kontrol ediyorum.Doğrumu yapıyorum.Yanlış yapıyorsam nerede yanlış yapıyorum.Yorumlarınızı bekliyorum. dusun dusun dusunselam ve sevgiler.
Alt 27-03-2007, 03:24 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Avi907 telkin konusunda gerçekten çok şanslısınız.
güvenle alakalı olduğuna katılmıyorum.çünkü telkinlere başlarken bu konuyu araştırmıştım ve bilgim vardı.ayrıca olumlu etkileri göreceğime en az sizin kadar inanıyordum(hala da inanıyorum )
ben beyinde büyük setler çektiğimi düşünüyorum.belki bundan bi 6-7 sene önce dinlesem çok daha çabuk ve büyük etki edecekti.bazı alışkanlıklar ve düşünce tarzının istesekte değişmesi zor olabiliyor.o yüzden telkinlere küçük yaşlarda tanışanlara çok daha etkili olacağını düşünüyorum.

Kadir Bey forumlardan edindiğim deneyime göre neyi nerde ne zaman kaç defa dinlediğinizi pek dikkate almayın sadece dinleyin.akşam yatarken de dinleyin.su sesini rahatlıkla dinleyebilirsiniz yatarken.dinlemeye başlayalı ne kadar oldu?belkide yeterli zaman olmamıştır daha.olayları akışına bırakın ve sabırlı olun.tabi düzenli dinleyin dememe gerek yok.gerçi kelin ilacı olsa kendi başına sürer ama dusun

Alt 28-03-2007, 06:49 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

57 Mesajinıza toplam 165 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kadirayvaz is an unknown quantity at this point

Mudokon teşekkürler ilgin ve alakan için;ama benim geceleri dinleme imkanım yok.Onun için gündüzleri 1-2 dakikayı bile kaybetmek istemiyorum.Etkileri konusuna gelince,ben daha sitenin kuruluş aşamasında üye oldum ve en ufak bir tereddütüm dahi olmadı.site zaten kendini belli ediyor anlayabilene.ve tabikii Atakan bey farkıda net bir şekilde ortada.Çok şanslıyız ama çok......

Bookmarks