Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dikkat-mp3leri-buradan-yukleyiniz/)
-   -   uyuyamamak.... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dikkat-mp3leri-buradan-yukleyiniz/13923-uyuyamamak.html)

evenstar-1 29-09-2008 10:00 PM

uyuyamamak....

arkadaşlar bi arkadaşım uyuyamıyor. psikiyatra da gidiyor. ben bizim siteyi önerdim. ama onunla ilgili bi telkin yok galiba yoksa ben mi gözden kaçırdım? yardımcı olabilir misiniz

hayatimdegisti 29-09-2008 10:34 PM

Ynt: uyuyamamak....

Uyuyamamak yani insomania için kişiye özel telkin cd si yapilmaktadir.Üst menüden sipariş verebilirsiniz.
Bilgi olması için bu cd içeriğinde bir paragraf ekliyorum.

Şimdi ,gittikçe derinleşen bir dinlenmeye başlamak için uyumaya çalıştığınızda sizinle eski problemleriniz hakkında konuşacağım.Sizinle konuşurken sesim rahatsız edebilir hatta çok uzaktan geliyor izlenimi verebilir.söylediğim her şeyi duyacaksınız Size vereceğim tavsiyelerle bir noktaya yoğunlaşacaksınız daha sonra derin ve rahat bir uykuya dalmanın gerçekleşebileceği fikrine hep sahip olacaksınız.

Düzenli ve önceden belirlenmiş uyanma zamanına kadar rahat bir uykuda olacaksınız.

Uyandığınızda kendinizi çok zinde ve canlı hissedeceksiniz ve bunu normal yaşantınıza da taşıyabileceksiniz,uzun zaman enerjik olabileceksiniz

Geçmişte uyuma zorluğu çekiyordunuz, çünkü yorgundunuz bu sizin uyumanızı zorlaştırıyordu, kafanızın içi bir yığın negatif düşüncelerle doluydu, gün boyunca bir yığın angarya ve gelecek endişesi ve sorunları ile doluydu kafanız, hatta bu düşünceler beyninizde bir ışık gibi çakıyordu.

Size bütün bu istenmeyen düşüncelerden uzaklaştırıcı bir tekniği göstereceğim.

Şimdi , bir odaya girdiğinizi hayal edin, o istenmeyen düşünce ve fikirlerle dolu olan bir odaya, kapının arasından parlayan ışığı görebiliyorsunuz ve bu sizin istediğiniz değil. Bu ışıktan kurtulacaksınız onu siyaha boyayıp.

Alıntı:

evenstar-1 Nickli Üyeden Alıntı
arkadaşlar bi arkadaşım uyuyamıyor. psikiyatra da gidiyor. ben bizim siteyi önerdim. ama onunla ilgili bi telkin yok galiba yoksa ben mi gözden kaçırdım? yardımcı olabilir misiniz

gül sultan 30-09-2008 08:53 AM

bazen uyuyamıyoruz bazende bi uyuyunca uyanamıyoruzzz dusun6 saat bile uyusak dha uyumak isityoruz yorgun kalkıyoruzz...acaba niyee.. dusunaz uyuyup normal uyumuş gibi nasıl dinç kalkılır acaba..yada hiç uyumasak nasıl olur mümkünmüü...bazı insanlar nasıl hiç uyumuyor dusun şaşkın sadanim

peacemaker 30-09-2008 01:06 PM

arkadaslar uyuyamıyorum.ama benim sebebim başka.bilenler arkadaslarım var askerdeyim ve askerlerin hepsi çok gürültücü ve laftan anlamıyolar,ben arkadaşlar sessiz olun demekten yoruldum.var mı bunun bi çaresiii y789

janeozlem 11-04-2009 02:07 PM

Cevap: uyuyamamak....

:) zordur eminim.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:31 AM.