Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dikkat-mp3leri-buradan-yukleyiniz/)
-   -   Bir bakın (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dikkat-mp3leri-buradan-yukleyiniz/626009-bir-bakin.html)

bgtgyjbga 22-01-2017 09:28 PM

Bir bakın

Forum çok sahipsiz tasarımı 10 yıl öncesinde kalma gibi, konular çok eski aktif konu yok, forumun biraz ilgiye ihtiyacı var.

KıpçakBeyi 23-01-2017 02:32 AM

Cevap: Bir bakın

Bence bu ilgi herkes için geçerli.Yöneticiler , site sahipleri ve tüm site üyelerini ilgilendiriyor.Herkes elinden geldiğince çaba sarf etmeli.

Forum siteleri 2005-2010 arasında çok popülerdi.İnsanlar soruyor , arıyor , tartışıyor ve okuyarak öğreniyordu.Sonrasında sosyal medya fenomen oldu.Sosyal medya çok hızlı.Bir facebook , bir twetır da detaylı değil ama hap cevaba hemen ulaşıyorsun.İnsanlar maalesef öğrenme değil günü geçiştirme peşinde.Hap cevap arıyor.Forumlara girip sayfalarca yazılar yazmıyor.Zaman kaybı olarak görülüyor.

İnsanlar ev , araba hatta eşi bile sosyal medyadan buluyor veya bulmaya çalışıyor.

Bunlar günün özetiydi.Durum böyle diye forum ilgisiz bırakılmamalı.

Önümüzde sözlük örnekleri var.Bana göre forum sitelerinin bir benzeri ama çok aktifler.Elbette sözlük siteleri çok farklı işliyor.Anlatmak istediğim iyi mal her zaman alıcı bulur.

Elbette forum canlanacak diye eski mesajlar gitmemeli.Zaten üç beş mesajımız var onlarda giderse güdük kalırız.sevincli

bgtgyjbga 23-01-2017 05:19 AM

Evet kesinlikle! Forumların popülerliği biraz eskide kaldı ama yine de diğer forumlara bakınca bu forum gerçekten sahibi yok gibi çok az sayıda konu var, bir şey okuyorum ihtiyacım olan şey aslında işime de yarıyo ama mesaj tarihine bakıyorum 2009 böyle olunca hayalet kasabada dolaşıyomuş gibi oluyo insan. Gerçi bu tarz spiritüel/kişisel gelişim forumlarının biraz da yapısında bu var, sorununu halleden kayboluyor geri dönmemek üzere :)

MuminOKAN 23-01-2017 12:52 PM

Merhaba.
Ana sayfanın en altında bir istatistik mevcut.

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri İstatistikleri
Konular: 608,843, Mesajlar: 822,150, Üyeler: 96,127
Konuk olmak yerine kayıt olmayı tercih eden en yeni üyemiz Ezir iyi ki varsınız yanımıza hoş geldiniz.

600.000 konu sizce az mı? Evet forum eskisine nazaran pek hareketli değil, sahipsiz de değil. Kendi adjma konuşmam gerekirse bi 7-8 sene önce forumda en aktif üyelerden biriydim. Toplantılar, seminerler düzenledik. Oldukça ciddi işlerdi ve katılım bi hayli fazlaydı. Bir yandan kendi işlerimiz diğer yandan forum bir şekilde gidiyordu. Bir yerde sigortalı çalışandım. Yaş faktörü de önemli bir ölçü, 35 e dayanınca bazı şeylerin önceliği değişiyor. Bir kaç yıldan beri kendi işletmelerim ile ilgileniyor olmam, foruma daha az vakit harcamama sebep oldu. Genele bakarsanız buradaki telkinlerin bir eseriyim ve Atakan beye her zaman teşekkür ederim, hayatımda olan değişikliklere yön vermemde destek olduğu için. Ben her zaman buradayım.

bgtgyjbga 23-01-2017 01:29 PM

Alt forumlarda örn: "Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz" bölümünde daha ilk sayfada güncel konuları göstermesi gerekn yerde 10-11 ay öncesinin konusunu gösteriyor diğerlerinde daha vahim 3-5 sene öncesi gözüküyor ilk sayfada çünkü 'güncel' açılan konu yok benim şikayetim işini halledip giden üyelere, adminlere değil.

MuminOKAN 23-01-2017 01:37 PM

Demek istediğinizi çok iyi anlıyorum.
Son bir kaç yıldan beri sosyal medya daha cezbedici geliyor, bu sebeple yönelim o tarafa doğru.
İnsanlar uzunca yazıları da okumak istemiyorlar, bu da bir etken.
Sağlıcakla

firdevsi ala 23-01-2017 03:51 PM

hayat uzun ve dik bir yol
önceliğimiz ailemiz ve kendimiz olduğunu daha yeni öğrendim:)sevincli
önceden 7:30 da açardım pcyi sabahın köründe 11.de 12 ye kadar yazar yazar konu açar dururdum aman Allahım öyle bir bağımlıydım ben sonra açıkdan okumaya karar verdim işe girdim interneti unuttum hem çalışıp hem okumak hemde anne olmak ev işleri + forumu da yanlız bırakmamak için çabalıyordum neden yapıyorsam bunu bilmiyordum 956k
ordaki insanların dertleri bnm derdim olmuştu. bad45ve halada devam ediyorum.bu dünyadaki misyonumun da bu olduğunu düşünüyorum en azından dualrımda insanlara manevi destek vermek
ulvi hocam bana duaların dili der elimden geldiğince bunu yapacağımt678

KıpçakBeyi 24-01-2017 06:25 AM

En azından tam bir mesajı yazmış , gönderiyorken karşıma database error çıkmasa güzel olurdu.

KıpçakBeyi 24-01-2017 06:39 AM

Alıntı:

MuminOKAN Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 860029)
Merhaba.
Ana sayfanın en altında bir istatistik mevcut.

Konular: 608,843, Mesajlar: 822,150, Üyeler: 96,127
Konuk olmak yerine kayıt olmayı tercih eden en yeni üyemiz Ezir iyi ki varsınız yanımıza hoş geldiniz.

600.000 konu sizce az mı? Evet forum eskisine nazaran pek hareketli değil, sahipsiz de değil. Kendi adjma konuşmam gerekirse bi 7-8 sene önce forumda en aktif üyelerden biriydim. Toplantılar, seminerler düzenledik. Oldukça ciddi işlerdi ve katılım bi hayli fazlaydı. Bir yandan kendi işlerimiz diğer yandan forum bir şekilde gidiyordu. Bir yerde sigortalı çalışandım. Yaş faktörü de önemli bir ölçü, 35 e dayanınca bazı şeylerin önceliği değişiyor. Bir kaç yıldan beri kendi işletmelerim ile ilgileniyor olmam, foruma daha az vakit harcamama sebep oldu. Genele bakarsanız buradaki telkinlerin bir eseriyim ve Atakan beye her zaman teşekkür ederim, hayatımda olan değişikliklere yön vermemde destek olduğu için. Ben her zaman buradayım.

Sizin hikayenizin olduğu başlıklar var mı?Telkin dinleme serüveninize dair veya yaşadığınız değişimleri anlatan.Böyle bir başlık varsa okumak isterim.

Ayrıca 8 seneyi özetleyen bir yazı yazabilirseniz güzel olur.Bu sekiz senede neler değişti ve siz telkinleri ne şekilde dinlediniz.En çok hangi telkinleri dinlediniz.Atakan beyin hikayesini ve değişimini okumuştum. Sizinkisini de okumak isterim.

MuminOKAN 25-01-2017 01:08 AM

Alıntı:

KıpçakBeyi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 860044)
Sizin hikayenizin olduğu başlıklar var mı?Telkin dinleme serüveninize dair veya yaşadığınız değişimleri anlatan.Böyle bir başlık varsa okumak isterim.

Ayrıca 8 seneyi özetleyen bir yazı yazabilirseniz güzel olur.Bu sekiz senede neler değişti ve siz telkinleri ne şekilde dinlediniz.En çok hangi telkinleri dinlediniz.Atakan beyin hikayesini ve değişimini okumuştum. Sizinkisini de okumak isterim.

Günlük için sitede -bigünlük- olarak aratırsanız ulaşabilirsiniz. Şuan telefondayım bu sebeple link atamıyorum.
Birkaç gün şehir dışında olacağım, dönüşte ve en kısa sürede hepsini ayrıntılı olarak cevaplayacağım. Sağlıcakla sapkal89

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:15 AM.