Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Erken Uyanma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/erken-uyanma/)
-   -   daha geç uyanıyorum (http://www.hayatimdegisti.com/forum/erken-uyanma/464094-daha-gec-uyaniyorum.html)

mu@z 08-03-2010 04:40 PM

daha geç uyanıyorum

erken uyanma özürlü olduğuma inanmaya başladım.telkini telefona kaydettim uykuya dalarken ve uyuyunca çalmaya devam ediyor.bir süredir dinliyorum amma velakin öncekinden daha geç uyanmaya başladım. takdir edersiniz günün ne bereketi oluyor nede hayrı.amaçsız suya kapılmış odun parçası,miskin kedilere benzedimağla2 noluyor kendime çok kızıyorum...

lupita 08-03-2010 05:17 PM

Cevap: daha geç uyanıyorum

bende bıraksan bütün gün uyurum ama bu birazda seninle alakalı kendini uyanıcam olarak şartlasan?

mu@z 08-03-2010 05:38 PM

şartlamak?programlıyorum resmen kendimi ama sonuç yine aynı.

mocha 11-03-2010 05:20 PM

bazı durumlarda direnç oluşabiliyor. sen az uyumak isterken aslında bilinçaltın bunun tam tersini istedigini söylüyor. piki ile açığa kolayca çıkarılabılıcek bır durum. tavsiyem telkinleri dinlemeye devam etmen ve hız kesmemen 21 gün kuralı vardırya yeni bir şey 21 günde kabullenılır . ha bide söyle bir durum var erken kalkmaktan mutsuzluk duyuyorsan huzursuz oluyorsan bilinçli ya da bilinçsiz buda bir ket oluşturabilir. eft öğrenmenıde uyku sorunun ve dıger tum sorunların ıcın tavsıye edıyorum

CHERRY. 07-08-2010 09:09 PM

çok uyumak aslında sorunlardan kaçmanın da bir diğer yansımasıdır.belki de sorumluluğunuz olan bir takım konulardan kaçıyorsunuzdur.bir de telefonu uyurken odanızın dışında bırakın yaydığı elektromanyetik dalgalar da etkiler.

RenaC 07-08-2010 09:29 PM

Merhaba arkadaşım.Sana güzel ve etkili bir önerim var.Geç uyanıyorsan Zinde uyanma Telkinini listene ekle.Ben saat 10 da uyanırdım en geç.Bu telkini dinlemeye başladıktan sonra sabah 7 de turp gibi ayağa kalkıyorum.Tavsiyemdir

ntemmuz 07-08-2010 11:26 PM

Sevgili Arkadaşlar,
Benimde çok ama çok uyuma problemim var.zinde uyanma telkinini pek çok kez gecelerce dinledim hatta 21 gün kuralınıda dikkate alarak periyodik olarak dinledim ama maalesef halen sorunum devam ediyor.Uyanıyorum fakat yataktan kalkmak mümkün olmuyor ve hemen tekrar uykuya dalıyorum.özellikle son günlerde ki uykularım çok derin oldu.Bunu nasıl aşacağımı bilemiyorum kaldı ki diğer dinlediğim pek çok telkinin etkisini yaklaşık 2 yıldır son derece olumlu olarak alıyor ve hergeçen gün daha huzurlu ve daha mutlu olarak hayatımı devzm ettiriyorum:).Herkese sevgilerimle.

tuba kaya 23-08-2010 02:58 AM

Alıntı:

mu@z Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 588428)
erken uyanma özürlü olduğuma inanmaya başladım.telkini telefona kaydettim uykuya dalarken ve uyuyunca çalmaya devam ediyor.bir süredir dinliyorum amma velakin öncekinden daha geç uyanmaya başladım. takdir edersiniz günün ne bereketi oluyor nede hayrı.amaçsız suya kapılmış odun parçası,miskin kedilere benzedimağla2 noluyor kendime çok kızıyorum...

telkinden ayrı tek bir olumlama ile istediğiniz saatte uyanabilirsiniz bn yapıyorum ve oluyor. örnegın saat 8 de uyanmak ıstıyorsanız gece uyumadan once on defa ''sabah sekızde uyanmayı seçiyorum'' deyin saatinizi 8.05 e kurun saat 8 de alarm calmadan uyandıgınızdaki mutlulugunuzu bızımle paylasır mısınız :) bunu ıstedgınız her saate uyarlayabılırsınız. sevgiler :)

mystical 23-08-2010 11:55 AM

telkin metinlerini okudugumda çekim yasasına uygun olmayan cümleler kullanıldığını farkettim. Örneğin kilo verme telkinindeki ''Verdiğin kiloları geri almayacaksın '' cümlesi gibi.birincisi yüklem yanlış almayacaksın diye bir olumlama cümlesi olmaz evren onu alcaksın şeklinde algılar. ikincisi de anda yasıyoruz o yuzden şimdiki zaman cümleleri kullanılmalı. Verdiğin killoları geri almayacaksın cümlesi yerine ben her zaman formda,sağlıklı,zinde bir vucuda sahip olmayı seçiyorum dememiz gerekir.sevgiler

M Rıdvan 27-05-2011 04:06 AM

Benim de aklıma gelmedi değil telkinlerde geçen olumsuz kelimeler ama uzmanlar tarafından hazırlandığı için sıkıntı yapmıyorum

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:19 AM.