Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Forum Oyunları

Uyarılar

ŞU AN İÇİNDEN GELENİ SÖYLE

Serbest Kürsü ve Forum Oyunları ŞU AN İÇİNDEN GELENİ SÖYLE Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: mendeseva19 Nickli Üyeden Alıntı yalnız değilim demek kolay gelsin hayatım Eğer bu kişi sizin arkadaş grubunuza çoktan dahil olmuş biriyse, onu ani bir şekilde hayatınızdan çıkarmanız herşeyi daha beter edebilir. Unutmayın, onda sizin hakkınızda birçok bilgi, size karşı kullanacağı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Forum Oyunları telkin cd indir izle İstanbul Forum Oyunları nerededir kimdir Forum Oyunları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Forum Oyunları hipnoz Forum Oyunları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Forum Oyunları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Forum Oyunları kuantum düşünce kitap haberi

ŞU AN İÇİNDEN GELENİ SÖYLE

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-06-2010, 01:10 PM   #461 (permalink)
Teğmen

lupita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 146
150 Mesajinıza toplam 683 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lupita will become famous soon enoughlupita will become famous soon enough
Standart Cevap: ŞU AN İÇİNDEN GELENİ SÖYLE

Alıntı:
mendeseva19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yalnız değilim demek kolay gelsin hayatım

Eğer bu kişi sizin arkadaş grubunuza çoktan dahil olmuş biriyse, onu ani bir şekilde hayatınızdan çıkarmanız herşeyi daha beter edebilir. Unutmayın, onda sizin hakkınızda birçok bilgi, size karşı kullanacağı bir sürü şey var. Dolayısıyla onunla arkadaşlığınızı sürdürmeye devam edin; ama daha az görüşerek ve sadece yüzeysel konuları paylaşarak. Asla özel konularınızı anlatmadan, hedeflerinizi, planlarınızı onunla paylaşmadan, başkaları hakkındaki görüşlerinizi ona anlatmadan... Bu şekilde mesafeli bir ilişkiden kolay kolay sorun doğmayacaktır.

Siz siz olun, samimiyete kolay kolay kanmayın. Özel konularınızı paylaşmamaya özen gösterin. Gerek iş hayatınızda, gerek özel yaşamınızda �frenemy�lere karşı gözünüzü dört açın.
kesinlikle bende öle yapıyorum ama inan hepsinden nefret ediyorum! bitane var beni nasıl sinir etsin die uğraşıo o fırsatı verdimi hiç kaçırmıo!siinirleirmi altüst edio ama biliorumki tamamen kıskançlık
beni kıskananlardan nefret ediyorum!!bu fesatlk içinde kötülükle zaten mutlu olamaz mutlu olamadığı gbi başkalarını kıskanır. en güzeli biran önce uzak olmak çünkü kötü olman için herşeyi yaparlar,ama çıkartamıosun dediğin gibi kolay olmuo...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 21-06-2010, 02:09 PM   #462 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

Yaa o Frenemy mi, Fredy mi nedir, onlardan bende de vardı bir sürü,, kızdım, kavga ettim, gönderdim :D Birisi aynı masada otururken bana bu çocuk kafayı yemiş dedi. . Bi bakış attım, masaya vurdum, sen kime kafayı yemiş diyorsun dedim, kalktım gittim :D Sonra acısını çektim ama, millet bana yaklaşmaktan korkar oldu :S Haksızmışım gibi suçlandım ama sonunda hakkımı aldım, şimdi hiç kimse bana öyle laflar edemiyor. . Öhöhhmm,, şey :D :D Allah bu durumdaki herkese sabır versin arkadaşlar. .
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2010, 02:16 PM   #463 (permalink)
Teğmen

tuba_erva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 272
62 Mesajinıza toplam 195 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tuba_erva is an unknown quantity at this point

artık atanmak ıstıyorummmmm !
tuba_erva isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2010, 02:24 PM   #464 (permalink)
Teğmen

mendeseva19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,296
409 Mesajinıza toplam 1,671 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mendeseva19 will become famous soon enoughmendeseva19 will become famous soon enough

Alıntı:
maviinci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yaa o Frenemy mi, Fredy mi nedir, onlardan bende de vardı bir sürü,, kızdım, kavga ettim, gönderdim :D Birisi aynı masada otururken bana bu çocuk kafayı yemiş dedi. . Bi bakış attım, masaya vurdum, sen kime kafayı yemiş diyorsun dedim, kalktım gittim :D Sonra acısını çektim ama, millet bana yaklaşmaktan korkar oldu :S Haksızmışım gibi suçlandım ama sonunda hakkımı aldım, şimdi hiç kimse bana öyle laflar edemiyor. . Öhöhhmm,, şey :D :D Allah bu durumdaki herkese sabır versin arkadaşlar. .
En yakınınızdaki dostunuzun aslında bir düşman olup, tehlike yaratıp yaratmayacağını nasıl anlarsınız? İngilizce’de artık resmi bir kelime var: ’frenemy’. Türkçeye çevirmeye çalışırsak ’arkadüşman’ olabilir belki.Ama sen fredy de diyebilirsin hayatım sonuçta hepsi aynı

Arkadaşınızın ’frenemy’ olduğunu nasıl anlarsınız?

Frenemy’ler aslında ikiye ayırılabilir. Birinci grup size zaten kendini belli edenler, ikinci grup ise sessiz ve derinden ilerleyenler. Eğer yakın arkadaşınız sürekli olarak sizinle ilgili olumsuz şeyleri görüyor, dile getiriyorsa (örneğin buluştuğunuzda ilk söylediği şey sivilcelerinizle ilgiliyse) veya ona anlattığınız her özel şeyde size suçlu buluyorsa (örneğin sevgilinizle ayrıldığınızda sürekli olarak onun tarafını tuttuğunu belirtiyorsa) arkadaşınızın sizin için tehlike saçtığını görmek pek zor değil. Zaten çok da keyifli vakit geçiremeyeceğiniz bu arkadaşınızı hayatınızdan çıkarmanız; çıkarmaktan yana değilseniz de az görüştüğünüz ve özel meselelerinizi paylaşmadığınız biri haline dönüştürmeniz doğru olacaktır.

İkinci grup ’frenemy’, yani sessiz ve derinden ilerleyenleri tespit etmek oldukça zordur. Çünkü bu tip arkadaşlar sizinle herşeyini konuşur - daha doğrusu konuşur gibi yapar -, gözlerinizin içine bakarak size dinler, güven kazanır; ve siz de bir anda kendinizi ona herşeyinizi anlatırken bulursunuz. Halbuki onunla paylaştığınız her sırrınız başkalarına anlatılmak veya ileride aleyhinize kullanılmak üzere ’frenemy’nin hafızasında yerini almıştır bile. Bu tip düşmanları sezmek çok zordur; bunu ancak ya önceden içgüdüsel olarak tespit edebilir, ya da başınıza bir olay geldikten sonra anlayabilirsiniz.

Kadınlarda daha çok rastlanıyor !

Frenemy’nin kadınlarda daha çok görüldüğü ortaya çıkmış. Bunun birçok sebebi var tabi; ama en başı çeken muhtemelen kadınların herşeylerini birbirleriyle paylaşmalarından kaynaklanıyordur. Burada ’frenemy’nin yaptığı size dost gibi görünmek; sizinle ilgili birçok şeyi öğrendikten sonra bunları size karşı kullanmak üzere düşman konumuna geçmektir. Bir yerden sonra öyle bir raddeye gelecektir ki, yaşadığınız mutsuzluklardan veya yaptığınız hatalardan zevk almaya başlayacaktır.

Kadınlarda bu durumun görülmesinin bir diğer nedeni de, çoğunluklu olarak ’sessiz yarış’ içerisinde olmalarıdır. Sizinle yarış içerisinde olan ’frenemy’ler kendilerini size zaten belli edeceklerdir. Çünkü sürekli olarak sizi taklit etmeye başlayacak, her sohbette kendilerini sizinle kıyaslayacak, başarılarınızdan rahatsızlık duyacaklardır.
mendeseva19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2010, 02:30 PM   #465 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

Paylaşım için teşekkürler :) İnşallah biz de başkası için Fredy olmayızz :/
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2010, 06:08 PM   #466 (permalink)
Yüzbaşı

RenaC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,234
980 Mesajinıza toplam 4,011 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really nice

Çok canım sıkılıyor.İngilizce çalışmam lazım ama içimde hiç bir istek yok... :(
RenaC isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2010, 06:16 PM   #467 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

bir gulumseyışşşşş

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2010, 06:22 PM   #468 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Kalbimdeki elmasa erişemezler + Ders çalışmaya gitmem lazım
Alt 21-06-2010, 07:23 PM   #469 (permalink)
Teğmen

çerkeskızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 52
31 Mesajinıza toplam 102 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
çerkeskızı will become famous soon enoughçerkeskızı will become famous soon enough

hayaaaaaaaaaaaaaaaattt beni neden yoruyosuuuuun :D
Kim istedi sevdayı gamlı aşk ziyandır..

çerkeskızı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2010, 08:12 PM   #470 (permalink)

Pikachu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 18
16 Mesajinıza toplam 73 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pikachu is an unknown quantity at this point

bi bikachu...biga biii...bbii biii...bi bikachuuuvv....

(e yani pikachu dediğin böle konuşmaz mı yani )

Bookmarks