Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kilo Verme(Güven) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kilo-vermeguven/)
-   -   kilo verme doğa sesi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kilo-vermeguven/1941-kilo-verme-doga-sesi.html)

Kahferengi 20-11-2007 01:16 AM

Ynt: kilo verme doğa sesi

Doğa sesi diyince aklıma ilk çağrışım yapan dosyayı bir üstteki mesajımda ekledim zaten
umarım ordan dinlersiniz..pek sahipli olduğunu sanmıyorum ama benzer sesler mevcut nettede zaten..
açıkca ben telkin olayına pek tatmin olmadım
ama bu kilo verme hususundakini ilgiyle dinleyebilecek kadar kilolarım var belkim işe yarar ttli3
diyerek ilgi gösteriyorum

doğa sesi kuşlar böcekler ağaç dallarının hışırtıları ve arka planlarındada ağır ve yoğun olmayan su sesi olarak daha iyi olur diye düşünüyorum yoksa adminimiz düşünmüş paylaşmış sağolsun..ama umarım başka seçeneklerde gelir merakla uzun zamandır takip ediyorum bu konuyuda su sesine tepkim ondanı :)

neyse umarım bu kadar hoş sohbet insanlar arasında doğa aşığı biri daha çıkarda yararlanırım şu sistemi bide ben denerim bu sayede :)

sdcrmn 20-11-2007 09:21 AM

Doğa sesinde ne olması gerektiği tartışılır... Şahsen ben kuş böcük sesi duymamayı tercih ederim b456 Su sesine bayılıyorum, belki de tekdüze olması dinlemeyi kolaylaştırıyor, dikkatini başka şeye verebiliyor insan. Su sesinden önce klasik versiyonları dinliyordum, delirmenin eşiğine gelmiştim dl67 Bir de normal müzikler inişli çıkışlı olduğu için dinlemesi daha zor, sesi kısık olunca inişler duyulmuyor, sesi açınca da yüksek yerler çok bağırıyor. Bide beynimde devamlı müzik dönüyordu, gece çok uyanıyordum, şimdi su sesiyle çok rahatım. Hiç rahatsızlık vermiyor. Belki de yengeç burcu olduğum içindir ttli3

hayatimdegisti 21-11-2007 02:14 AM

Alıntı:

Kahferengi Nickli Üyeden Alıntı
idea3
arkadaşlar bu sesin doğa sesiyle yakından uzaktan alakası yok insanı anca sinir ediyorrr..
siz tavsiyem daha normal bir doğa sesi ayarlayın bunda sadece su sesi var vede çok can sıkıcı bir şekilde tonu!!

size önerebileceğim bir ses var ama subsionel değil içinizde yetkili olupta beni duyan varsa umarım bu sese göre ayarlayabilirler telkin olayını ben ne kadar dinlediysem fayda etmedi bu sesler umarım buna yüklenirde farkaderim farkı :S

Doğa sesini yenilemeyi düşünüyordum zaten.Bununla ilgili elimde hep su hem kuş civiltilarinin olduğu bir ses var.
Sesler daha yumuşak ve rahatlatıcı...

duru79 21-11-2007 02:34 AM

bu telkinleri dinlerken olumlama da yapılabilir mi?

shamanic 21-11-2007 03:19 AM

evet yapabilirsin... onayi

telkinleri dinlerken günlük işlerimize devam edebiliriz.. en büyük rahatlığı bu noktada gizli zaten... super
olumlama meditasyon.. v.b. gibi yapacağımız diğer eylemler telkinlerin etkilerinin artmasına yardımcı olurlar... thumbsanim

sevgiler...
actionsmile

as1966 21-11-2007 03:28 PM

atakan bey merhaba,

yeni düzenlemeler için çok teşekkür ederim. doğa sesli versiyonu indirmeyi istedim ama link çalışmıyor, tekrar gönderme şansınız olur mu acaba ? şimdiden çok teşekkürler

hayatimdegisti 21-11-2007 03:35 PM

Alıntı:

as1966 Nickli Üyeden Alıntı
atakan bey merhaba,

yeni düzenlemeler için çok teşekkür ederim. doğa sesli versiyonu indirmeyi istedim ama link çalışmıyor, tekrar gönderme şansınız olur mu acaba ? şimdiden çok teşekkürler

Link üzerine gelip maus ile sağa tiklayip farklı kaydet yapiniz.

http://www.hayatimdegisti.net/kilo%20verme%20guven%202007%20doga%20hayatimdegist i.com(1).mp3

ahmelege 03-12-2007 10:36 AM

merhabalar....
Atakan bey,
ben 1 haftdır vakitsizlikten dolayı telkinleri gece dinliyorum.yani uyumadan önce başlıyorum. müzikle dalıyorum.acaba uykudada insan telkinleri alıyormu? bu çok önemli .yaptığım yanlış mı?yani sürekli öyle dinliyorum...
cevabınız için şimdiden teşekkürler...:)

shamanic 03-12-2007 10:53 AM

merhabalar... t678

atakan bey yoğun olabilir... ben cevaplandırayım şimdilik...

kesinlikle bir zararı olmadığı gibi... uykuda geçirdiğimiz süre bilinçaltına kayıt yapmak için oldukça elverişlidir...
telkinleri uykudayken de duyarsınız... super

bu vakitleri değerlendirdiğiniz için şanslısınız...

sevgiler... actionsmile

ahmelege 03-12-2007 11:04 AM

Ay çok sevindim. çok teşekkürler bu hızlı cevap için.şu an acayip mutlu oldum. aslında tahmin ediyordum ama:)))) yinede uzmanına sormalı:))çünkü gerçekten inadığım birşeyi vakitsizliktan yapamamak beni üzmüştü.
tekrar sağolun.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:13 AM.