Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

matrix'e hükmedin

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar matrix'e hükmedin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: pamukk Nickli Üyeden Alıntı Alıntı: disik82 Nickli Üyeden Alıntı haklısın pamukcum ama nedense akıl başa sonradan gelyor.neden bu kadar hem kendimi hem onu yıprattım ki???inşallah herşeyi yeniden yapabilirim..desteğin için çok teşekkür ediyorum.bir umut veriosunuz hepiniz içime hepinizi seviyorum.aksi gibi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

matrix'e hükmedin

Like Tree7Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-07-2008, 02:13 PM   #591 (permalink)
Üsteğmen

disik82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
89 Mesajinıza toplam 236 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
disik82 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Alıntı:
pamukk Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
disik82 Nickli Üyeden Alıntı
haklısın pamukcum ama nedense akıl başa sonradan gelyor.neden bu kadar hem kendimi hem onu yıprattım ki???inşallah herşeyi yeniden yapabilirim..desteğin için çok teşekkür ediyorum.bir umut veriosunuz hepiniz içime hepinizi seviyorum.aksi gibi bugün hava kapalı,soğuk ve sağnak yağışlı.bitkinlikten mi bilmiorum ama bir dinginlik var yıpranmış olmama rağmen ve en kötüsü pişmanlık...sevgiler hepinize...
Destek ne demek keşke elle tutulur birşey yapabilsem bir yardımım olsa,bazen böyle bilgisayar başında okuyup çaresiz hissediyorum ama seninle paylaşabileceğim en değerli şeyim sevgi eğer kabul edersen ..Yağmur senin içindeki karmaşayı alıp götürecek ve sana dinlenme fırsatı verecek göreceksin tatlım Bak bu arada ne zamandır söyleyecektim unutuyorum ,adil beyin seminerinde sertifika fotograflarında senin fotografını o kadar cokbegendim ki ,gözlerinden ışık çıkmış,kendi halinle sevgi dolu gülmüşsün,seni değişimini gözlerinden gördüm canım benim (hatta kendi fotomu da hiç begenmedim çok nemrut bakmışım gibi geldi nedense )

sevgiyi kim kabul etmez ağlicam şimdi herkesin içinde önümde iş var onuda yapamıorum şuan..fotoğraflara nasıl ulaşırım??bende merak ettim... sevgiler canım bişiler sölemen bile yeter...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

disik82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2008, 02:14 PM   #592 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
122 Mesajinıza toplam 635 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mücevher is an unknown quantity at this point

biraz önce bi konuda iki nokta yaptım. gözlerimin önünde (gözüm kapalıyken) arap bir kız kafası belirdi. kıza ne yapabilirim diye sordum ve yüzünü yıkadım. arkasından boynunu eğmiş bir kuş belirdi. ne yapabilirm dediğimde su verdim. (zihnimde)
anlık şeylerdi.

Şimdi bunlar arketip mi yoksa ben mi kafayı kırdım dusun
Benim inandığım ölümsüz masallarım var
mücevher isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2008, 02:22 PM   #593 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

mücevherim koparttın beni yağmur yağıyor seller akıyor arap kızı camdan mı bakıyor acaba ondan mıdır
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2008, 02:32 PM   #594 (permalink)
Üsteğmen

122 Mesajinıza toplam 635 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
pamukk Nickli Üyeden Alıntı
mücevherim koparttın beni yağmur yağıyor seller akıyor arap kızı camdan mı bakıyor acaba ondan mıdır
yaa benim kafam fazla mı karıştı yoksa???? 44
burada yağmur yağmıyor ama bu arap kız nerden çıktı ben de merak ettim doğrusu

bu iş ya olcek ya olcek kardeşim. super
kitapta diyordu: bir işi ya yaparsın ya yapmazsın diye ya. ben de taktım şimdi bu işi öğrenmeye.
hele bi öğreneyim bak neler yapıyorummmm

sizler için şimdilik dua edebiliyorum. ters tepmesin diye. ama iki noktayı çözmeme az kaldı gibi

Alt 16-07-2008, 02:37 PM   #595 (permalink)
Üsteğmen

pamuk um sen bu iki nokta konusunda nasıl hissediyorsun??? yani olayın neresindesin??? yapabiliyorsan nasıl yapıyorsun??
öğleyse biraz açıklar mısın????
Alt 16-07-2008, 03:02 PM   #596 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

mücevherim ben iki noktayı hissetme konusunda çok pratik yaptım ama olmadı..yani ben yapışık ve gergin noktalar hissedemiyorum buna çok kafayı takmış ve üzülmüştüm çünkü kitabı okdum 2 kere ,burada arkadaşların da tariflerini uygulamarını kaç kere okudum,onun dışında ugrastıgımız kendimizle ilgili farkındalıklar var yani sonuçta kişisel gelişimden bihaber olan biri gibi değiliz,neye nasıl yakşalmamız gerektiğini biliyoruz burada hepimiz bu güzel sitemiz ve öğrendiğimiz uygulamalar sayesinde ..sonra senin de dediğn gibi bu işin mantıgını kavramaya merak sardım ve iki nokta burada quantum alana gecme noktalarını temsil ediyor onu anladım,kuantum alana nasıl gecebiliriz bunu hissederek nasıl yapabiliririz o zaman ı düşünmeye ve teknik olarak bana yol gosterecek kuantum ile iglili konuları okumaya başladım richard aslında diyor evet canım bu işin mantıgını anlamanıza gerek yok ,ancak benim iki noktayı bulabilmem veya nasıl bir yol olacaksa,o metodla kuantum alan bilincine ulaşmadan bu metodu uygulayamayacağımı dusunuyorum kişisel fikrim olarak ,(kuantum alan kurallarına gore uygulama yapmaya inanıyorum başarmak için )evet birçok arkadaşımız demişti " aslında iki noktayı hissetmek zorunda değilsin,bu kadar bu detaya takılı kalma " ancak benim kişisel alışkanlığım olsa gerek bir metod birşeyi gerektiriyorsa sonucnda başarıya ulaşmam için benim onu hakkıyla yapmayı oğrenmem lazım şu anda kuantum ile ilgili bişeyler okumama ragmen ve konuyu bilen bi seviyeye gelmeme ragmen uygulama nasıl dersen evet hala iki nokta hissiyatım yok,cok guzle deneyimler yaşayan arkadaşlar gibi ellerimde parmaklarımda ısınma,karıncalanma hissedemiyorum,ama bu dediğim gibi inanmama fikrim oldugundan değil,şu an inancım ve bilgim var ama yine de yeterli gelmiyor
peki o zaman napıyorum ,hayal abla vucudumuzn kutupları ile ilgili bir bilgi vermişti,işte ben de o kutupları ellerim kabul ederek kendimce imgeleme yapıp istediğim anı yaşıyorum ve sonra unutup işime devam ediyorum ama bu birebir richardın anlattıgı ve iki nokta metodu mu bilemem bri ara dusunmuştum serbest bırakma sorunu mu var bende o yuzden mi olmuyor,yok artık serbest bırakabiliyorum o kısmı aştım

Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2008, 03:17 PM   #597 (permalink)
Üsteğmen

tabii ki bu konuda herkesin bir tarzı var. ve Hayal Abla'nın dediği gibi ya da riçırt mı demişti hatırlayamadım ama hepsi de doğrudur demişler. iki noktayı hissetmekle ilgili olarak kuantum dokunuş diye bi kitap okudum (hepsini bitiremedim matrix e yoğunlaştım) orada ( bak bundan da emin değilim ama neyse) baş parmak işaret parmağı ve orta parmağı bir araya getirince enerjiyi hissetmekten bahsediyordu. gerçektem de kolumu biraz havaya kaldırıp üç parmağımı bir araya getirip de ikinci elimdeki parmakları da 3 ünü bir araya getirip ikinci noktayı aramak için gezdirirken bir süre sonra aralarında sanki iki zıt mıknatıs kutbunun çekimi gibi bişey meydana geliyor ben de diyorum hahh tuttum oni
gelger ki sonrasından emin değilim işte.... dusun bu konuda kafam biraz karışık.
Alt 16-07-2008, 03:48 PM   #598 (permalink)
Üsteğmen

46 Mesajinıza toplam 145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
capella is an unknown quantity at this point

41 sayfa yorum yapıldığına göe okumaya değer bir kitap dedim ve dün hemen başlaım okumaya..
baya da ilerlemişim okudukça ben de yorumlarımı yazacağım.
sevgiler
&quot;sevgide güneş gibi ol,dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol,hataları örtmede gece gibi ol,tevazuda toprak gibi ol,öfkede ölü gibi ol. <br />her ne olursan ol;ya olduğun gibi görün,ya göründüğün gibi ol. &quot;<br />Mevlana<br /><br />
capella isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2008, 03:51 PM   #599 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 18
22 Mesajinıza toplam 107 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
denizinci is an unknown quantity at this point

ben de aldım okuyorum, uzun çabalar sonunda buldum kitabı. inşallah bu konuda arkadaşlar yardımlarını esirgemeyecekler. bundan eminim .

Alt 16-07-2008, 04:20 PM   #600 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 134
169 Mesajinıza toplam 952 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Baris is an unknown quantity at this point

Ya Ben Serbest Bırakmayı tam olarak başardığım zamanlarda başarım yüksek, iki nokta yönteminde. Tabi bazen serbest bırakma saplantı haline gelince başarısız oluyorum. Ama güzel deneyimlerim oldu.

Ancak nedense kendi üzerimde yaptığım sağlık sorunlarında bir türlü başarı sağlayamadım. Sağlık konusndaki tek başarım bi arkadaşımın ağrıyan parmağının acısını biraz hafifletmiştim. Ama kendi üzerimde bi türlü başarılı olamıyorum. Acaba kkendi üzerimde yapınca serbest bırakma daha zor oluyor ondan mı? dusun Dünden beri ayak başparmağım ağrıyor. O kadar uğraştım. Bi ara düzelir gibi oldu ama ı ıh düzelmedi.. Bir de uzun zamandır uğraştığım bir problem var. Böyle bir yere falan giderken gereksiz stres oluyorum. Herzaman gittim yerler bunlar anlamıyorum nedenini ve fiziksel olarak hiç bir problem olmamasına rağmen öksürük krizine giriyorum bazen. Tutamıyorum kendimi.. Hatta bazen çıkarmaya kadar varıyor. Sokakta yürüken başlıyorum öksürmeye, hem de öğürürcesine. Rezil oluyorum herkese

Nası bi iki noktalasam kendi mi düzelse?? Yani kendi üzerimde yaparken nelere daha çok dikkat etmeliyim. Kendi üzerimde neden başarlı olamıyorum? dusun
Baris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
enerji, matrix