Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

matrix'e hükmedin

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar matrix'e hükmedin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: Bülent Altınkaya Nickli Üyeden Alıntı Alıntı: hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı bende zaten bu konuda konuşmadım, dinlerin toplumlara getirdiği yaptımları, tartışmıyoruz..dinlerin toplumlara getirdiği yaptırımlar konusunda, ne kadar özgür olduğumuzu, düşünürsek düşünelim..bir yerde kırılmaz sınırlarımız olduğunu görürüz..hatta bu yaptırımlar içimize o ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

matrix'e hükmedin

Like Tree7Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-07-2008, 12:39 PM   #251 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Alıntı:
Bülent Altınkaya Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı

bende zaten bu konuda konuşmadım, dinlerin toplumlara getirdiği yaptımları, tartışmıyoruz..dinlerin toplumlara getirdiği yaptırımlar konusunda, ne kadar özgür olduğumuzu, düşünürsek düşünelim..bir yerde kırılmaz sınırlarımız olduğunu görürüz..hatta bu yaptırımlar içimize o kadar çok işlemiştir' ki günlük ihtiyaçlarımız için bile istek/ arzu/ dilek yükseltirken önümüze çıkar..işte bu yüzden ben kendi sınırlarımı tanımaya çalışırken, ve bu sınırları kırmaya çalışırken, neyin daha doğru olduğunu çok derin düşünerek karar vermeye çalışırım.. sorumluluğu tamamen ve tümüyle üstlenirim..saygılı sevgiler
Sevgili hayalayaz,
Ben size karşıt olarak değil tamamlayıcı olarak yazmıştım. Dinlerin getirdiği şeyler yaptırım değildir, mevcut olan enerji akışının, dönüşümünün açıklamalarıdır. Bu benim deneyimlerime göre böyle. Sınırları kırmak ise dediğiniz gibi içe dönüşle mümkündür ve eğer kişi sistemsel bir mesajı kendisine put edinip, sınır haline getirmişse, o şey sistemin mesajı olmaktan çıkar, bilinçaltı bir blokaj olur. Yani aynı şeylerden bahsetmekteyiz. Kişi sorumluluğu üstlenmediği sürece, farkındalıkta derinleşmediği sürece, dönüşüme uğrayamaz. Teşekkürler.
aynı şeyi değişik kelimeler kullanarak yazıyoruz..ben daha güncel kelimeler seçmeye, cümleler kurmaya çalışıyorum..önemli olan sorumuluğu alıp almamakla ilgili..içe dönüp düşündüğünüzde kendimiz için en doğru olan cevap geliyor zaten..çalışmalarımızdaki/ düşüncelerimizdeki/ inançlarımızdaki sınırlar bu şekilde belirleniyor..yaptırımlar derken şunuda belirtmek istedim..gerçekten inanmamız gerekenin dışında olan, ve doğrudur diye bize dayatılan dini hurafeler..işte bu yüzden dinlerin söylediği evrensel kanunlardan burada bahsetmiyoruz..kendi içimizdeki sınırları tanımaya çalışıyoruz. bunların doğruluğunu ve yanlışlığını, kişinin kendinin belirlemesine yardımcı olan özgür iradenin gücüne , etik anlayışının doğruluğuna güvenmeyi seçiyoruz.saygılı sevgiler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 05-07-2008, 12:59 PM   #252 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 46
34 Mesajinıza toplam 231 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
prof19 will become famous soon enoughprof19 will become famous soon enough

Alıntı:
... çekim yasasını kullanan herkes, elde ettiği sonuç esnasında meydana gelen (farkettiği ya da farketmediği) her sonuçtan evrensel açıdan sorumludur ve yarattığı etkilere göre karşılığını olumlu ya da olumsuz mutlaka alacaktır.
Sibernetikte ne deniyordu: Bugün yaptığımız bir şeyin sonucunu hemen / yarın vs. alamayabiliriz. Ama ortada bir döngü devam ediyordur.

Yanyana olsaydınız eminim çok daha zevkli bir sohbet ortaya çıkardı. wave
Alt 05-07-2008, 01:01 PM   #253 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
80 Mesajinıza toplam 343 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mavifirca is an unknown quantity at this point

Sinirlar sinirlar sinirlar.... Ista bu kavramdir bizi siradan bir yasantiya mahkum eden, isteklerimize ic gecirerek uzaktan ömür boyu bakmamamizi saglayan. Birilerinin koydugu sinirlar, kurallar, yasam dairemizi daraltan , hareket ve düsüncelerimizi dumura ugratan ah su sinirlar. Toplumsal yasam geregi bireyin sinirlarini koymak zorundaydi, tüm dini olusumlar. Bunlar hala günümüzde varligini sürdürmekle beraber, ayni gereklilikleri bir cok farkli devlet modelleride bir sekilde üstlenmis ve daha aktif sekilde gereklerini bireylere kabul ettirmistir.

Simdi ben burada tarihi kollektif, ruhsal yada teknik akademik bir cözümleme yapmak niyetinde degilim, zaten konunun disina cikmis olurum. Herkes düsünebildigi yere kadar özgürdür yapabilecekleriyle. Düsünebilmek, iste bu kavrami genisletmek , yesertmek , gelistirmek, zenginlestirebilmek, bu mereti habire bir demir gibi isleyip parlatmak lazim. Bizler cok duragan toplumlarin insanlariyiz, düsünsel eglencelerden bihaber , ayni kaliplari tekrarlayan, üretkenligimizi cok cok zaruri yasamsal ihtiyaclarimiz disinda kullanmayan toplumun kücük modellleriyiz. Iste tam bu noktada önümüze cikan özgürlügü tatma firsatlarini hemen " ACABA BUNUN SINIRI NEREYE KADAR"DIYE AYNI ÖGREnilmis davranisi göstermemizde hic sasirtici gelmiyor bana.

Hayalayaz´i bu konuda dogru bir tahlil sundugu icin bizlere kutluyorum. Bende iki kelam edeyim dedim, calismalarimizi gelistirmek umuduyla
mavifirca isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-07-2008, 01:07 PM   #254 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
83 Mesajinıza toplam 297 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alen is an unknown quantity at this point

sorumluluğu üstlenmek sözcüğünden bir şey anlamadım :=) neyse en kısa zamanda şu kitabı alayım??? bakın ordaki taktikleri uygulayınca evrensel sınır olmadığını ispatlayacam...tek elimle dağları oynatacam,ufolarla iletişime geçecem,beyin gücüyle kendimi ışınlayacam hatta boyumu ortama göre uzatıp kısaltacam :=) sağlıcakla kalın...
alen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-07-2008, 03:54 PM   #255 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about

Bugün Tam Şu Anda Hayatımın Arzusunu DiLedim Ve Serbest KaLdım Ondan.. SonuçLardan Haberdar Ederim SizLeri..

SevgiLer...

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-07-2008, 03:57 PM   #256 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2
121 Mesajinıza toplam 510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maximumfelix is an unknown quantity at this point

Alıntı:
pamukk Nickli Üyeden Alıntı
ben de senin gibiyim maximum hiçbir farkımız yok inan.. hatta senden daha gerideyim ,daha nokta bile bulamıyorum ,butun gun uğrastım cok deneme yaptım hiçbir fark yok..Dr.Dunn ı çok iyi anlayabiliyorum adam 3 sene hem de Richard ın birebir partneri olarak başaramamış ve ancak Richardın onu kurgulamasıyla başarmış..Bunu okuyunca tabii daha da şevkim kırılıyor hatta kırıldı çekim yasasını başaramamış bir olarak belki bünye olarak uygun değilim bu uygulamalara bilmiyorum ,belki enerji alış verişi ile ilgili bi altyapım olması lazım,hiçbirşey hissetmemem bu sebepten olmalı..burda Dr.dunn gibi 3 sene çıldırmadan 3-4 denemede uygulayabilmiş arkadaşları da ayakta alkışlıyorum offf çok sıkıldım bugun nokta aramak beni baya gerdi..şimdilik ben pes ediyorum , kişisel olarak yaptıgım her istekli çalışma sonunda böyle olması moralimi çok bozuyor istek+çalışma = başaramamak olunca elimde değil hazmedemiyorum
pamuş aslında ben sevgili redflower ın gecen gun deneyımledıgı seyı yapıyorum ve oluyor
sanırım bırseyı ımgelemek sonucu degıstırıyor ya da buna sans veya cekım yasası secret denıyor
bence rıchardın ıkı noktası farklı ve daha anı daha cabuk sonuc veren bısı olmalı
en azından ben sadece ıyılestırme uzerıne odaklanmıs durumdayım
yanı benım asıl ıstedıgım rıchard gıbı ıyılestırme uzerıne basarılı olmak

ben de sorun cıkabılmesı muhtemel bır alana mesela banka hastane, sıraya gırılmesı gereken bır yer ya da trafık ıcın
benzer seylerı uygularım ve olur,ancak 2 nokta dıye uygulamam,sadece oyle oldugunu hayal ederım ve akısı hayalımdekı gıbı olur
ama ben bunun sansımla mı alakalı oldugunu yoksa yontemın mı ıse yaradıgını tam anlamıyorum
genelde cok cok sanslı bır ınsan oldugumu soyleyebılırım, sansım bana cok yardım eder
ve ınsanlar da bana cok yuksek bır tolerans gosterırler, yardım ederler,memurlar caktırmadan benım evrakı alır yapar fılan
olumlu bır hıs bırakırım karsımdakınde
bıraz torpil durumları bıle olur konu ben olunca, bısı olur tıkanıklık yasamam
ıste bu yuzden hayatımdakı kolaylıgın sansımdan mı ımgelemedekı basarımdan mı kaynaklandıgını asla cozemem
eger 2 noktayı saglık alanında uygulayabılır ve gercekten basarılı olabılırsem;
mesela rıchard sırttakı skolyozu amelıyatsız duzeltıyor, o zaman gercekten gucume ınanacagım..

ben 2 noktayı saglık alanında kullanabılmek ısterdım ancak onu da yapamıyorum
gercı daha ne oldu kı dun bır bugun ıkı
ben sımdı dua da edıyorum Allahım ben de Rıchard kadar basarılı olayım ve hatta daha basarılı olayım dıye
cok fazla pratık yapmadık kı, daha deneyelım bakalım
kıtabı tekrar okuyorum arkadasların deneyımlerını okuyorum
stromun yazdıkları cok aydınlatıcı oldu
sen de vazgecme bence..
maximumfelix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-07-2008, 04:22 PM   #257 (permalink)
Üsteğmen

121 Mesajinıza toplam 510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
Alıntı:
Bu Yöntemi Uygulayan Arkadaşlara Birşey Sormak İstiyorum Gece Çok Kafama TakıLdı.. Sizce 2 Noktanın Sınırı Nereye Kadar ?

Her yöntemin sınırı; onun sınırı olduğunu düşündüğün yere kadardır, ayrıca yöntemin oluşturduğu morfik alan (yayıldığı ve güç kazandığı enerji alanı) ve 3 boyutlu dünya görüntüsünün yaratmış olduğu mutlak ortak alan (herkesin ortak görüşlerinin kuvvet kazandığı enerji alanı) kadar da her yöntem sınırlanır.

Örneğin: Dünyanın mutlak alanında; bir anda 50 cm uzayamayacağın kayıtlıdır. Sen iki nokta değil, oniki noktada yapsan bu mutlak alanı aşamazsın. Bu tarzda ki 3 boyutlu dünya kurgusunun üzerine çıkabilmek için başka ruhsal çalışmalara ihtiyaç vardır. Ya da yöntemin morfik alanında, kanser ile ilgili yapılan çalışmalar yeterince güç kazanmadıysa, senin yapacağın uygulamada da etki boyutu az olabilir vb. Fakat yaptığın çalışmadan sonuç alamaman illa ki bu alanlara bağlı değildir, zira her kişi, uyguladığı yöntem için kendi morfik alanını yaratabilir ve o yönteme ekleyebilir. O yüzden sen herhangi bir yöntemle, o güne kadar o yöntem kulanılarak yapılmamış bir şeyi yaptığında, bu senin sayende yöntemin oluşturduğu morfik enerji alanına katkı sağlar.
evet dogru richardın kıtabında bu konuyla alakalı verılmıs bır ornek vardı
2 nokta ıle bazı hastalıkları ıyılestırmek mumkun ancak nedense kanserde etkılı olmuyormus
bunun nedenı de baska ınsanların zıhnındekı kanser ıyılesmez ımajıymıs
kanserden yakınları olenlerın acıları,deneyımlerı bu konudakı hatıraları,
kanserın ıyılesmeyecek bır hastalık olduguna ınananların ınancları su an hasta olan kısılerın ıyılesmesıne engel oluyor bır nevı..
bu cok ılgınc ve bence dogru,eger ınsanlar kanserın ıyılesebılecegıne ınansa bence bu hastalık yok olup gıderdı

maximumfelix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-07-2008, 04:33 PM   #258 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
alen Nickli Üyeden Alıntı
sorumluluğu üstlenmek sözcüğünden bir şey anlamadım :=) neyse en kısa zamanda şu kitabı alayım??? bakın ordaki taktikleri uygulayınca evrensel sınır olmadığını ispatlayacam...tek elimle dağları oynatacam,ufolarla iletişime geçecem,beyin gücüyle kendimi ışınlayacam hatta boyumu ortama göre uzatıp kısaltacam :=) sağlıcakla kalın...
sevgili Alen bu konuda sana Natalie Reid in kuantum yasam mucizesi icin 5 adım adlı kıtabını mutlak surette oneriyorum
nası bı cumle olduysa bu mutlak surette önermek
sorumlulugu ustlenmenın ne demek oldugunu ve ınanc kalıplarını kırmak ıle ılgılı cok basıt bır dılle bırcok sey ogreneceksın
sevgiler
Alt 05-07-2008, 05:33 PM   #259 (permalink)
hayalayaz
Guest

arkadaşlar dikkatinizi çekmek istediğim bir konu var, daha öncede storm hatılatmıştı

richard hastalıklara 2 nokta uygularken, o konuda uzman olan kişinin yeteneğini, becerisinide ödünç alıyordu,tenis oynarkende boris becker'in yeteneklerini ödünç almıştı.. belki 2 nokta uygularken richard'ın noktaları bulmadaki becerini ödünç almak sizinde işinize yarayabilir, deneyen varmı? ben denedim...ve ellerimde her zaman şifa çalışmalarımı yaparken deneyimlediğim enerji akışına benzemeyen bir karıncalanma hissettim...ama hala daha hastalıklara 2 nokta uygulamıyorum..önce iyice alışıncaya kadar, çiçekle böcekle oyun oynuyorum..hedefiniz richard gibi bir şifa çalışanı olmak olsun elbette, ama merdivende basamak, basamak yükselmenin sağlıklı olacağı inancındayım..belki ben garanticiyimdir bilmiyorum.. dusun şimdilik biraz ağırdan almamın, benim için daha iyi olduğunu düşünüyorum..sizler içinizden nasıl geliyorsa öyle davranın..doğru olan içsel rehberliğiniz..en güzel olanı o fısıldar kulaklarımıza..saygılı sevgiler
Alt 05-07-2008, 05:34 PM   #260 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
83 Mesajinıza toplam 297 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alen is an unknown quantity at this point

Alıntı:
maximumfelix Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
alen Nickli Üyeden Alıntı
sevgili Alen bu konuda sana Natalie Reid in kuantum yasam mucizesi icin 5 adım adlı kıtabını mutlak surette oneriyorum
nası bı cumle olduysa bu mutlak surette önermek
sorumlulugu ustlenmenın ne demek oldugunu ve ınanc kalıplarını kırmak ıle ılgılı cok basıt bır dılle bırcok sey ogreneceksın
sevgiler
thank you...not aldım kitabın adını...mutlaka alacağım...bye bye...
alen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
enerji, matrix