Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Meditasyon

Uyarılar

Meditasyon bolluk meditasyonu, meditasyon mp3, meditasyon nedir, meditasyon resimleri, meditasyon hipnoz, yoga meditasyon, meditasyon müzik, meditasyon, neşternino meditasyon, transandal meditasyon, transandaltal meditasyon, transantal meditasyon, transdantal meditasyon,

Meditasyon da sayı sınırlaması

Alternatif Kişisel Gelişim ve Meditasyon Meditasyon da sayı sınırlaması Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sen bunu işaret olarak gördüysen iyi bir şeydir heralde. Tam olarak yaşadıkların nedir bilemediğim için net bir şey söylemekten kaçınıyorum ancak emin ol bende görmek istiyorum. Allah'a dua ediyorum bunun için. Yol gösterici istiyorum rüyamda. Allah izin verir de inşallah ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Meditasyon telkin cd indir izle İstanbul Meditasyon nerededir kimdir Meditasyon çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Meditasyon hipnoz Meditasyon olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Meditasyon hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Meditasyon kuantum düşünce kitap haberi

Meditasyon da sayı sınırlaması

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-02-2012, 04:08 PM   #1 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Meditasyon da sayı sınırlaması

Sen bunu işaret olarak gördüysen iyi bir şeydir heralde. Tam olarak yaşadıkların nedir bilemediğim için net bir şey söylemekten kaçınıyorum ancak emin ol bende görmek istiyorum. Allah'a dua ediyorum bunun için. Yol gösterici istiyorum rüyamda. Allah izin verir de inşallah bende görürüm.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 12-02-2012, 07:23 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

frezya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,991
411 Mesajinıza toplam 1,413 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
frezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the rough

Bilmiyorum.Gereksiz bütün düşüncelerimin hepsi bu şekilde çıkıp gitsin,sonunda iyi olacağı kesin :)
frezya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-02-2012, 08:34 PM   #3 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
frezya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bilmiyorum.Gereksiz bütün düşüncelerimin hepsi bu şekilde çıkıp gitsin,sonunda iyi olacağı kesin :)
Sana basit bir öneri. Banyo yaptığın zaman sıcak suyun altında dinlendir kendini. Bırak su alsın götürsün hepsini. Su altında kendini hiçbir şey düşünmüyorken yakalamak kadar rahatlatıcı bir şey olamaz. Ben gerçekten çok seviyorum bunu. Banyo yaparken çok dinlendiğim için sürekli banyo yapıyorum.
Alt 12-02-2012, 08:21 PM   #4 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Gün içinde yaladıklarını görüyorsan fazlaca etkileniyorsun çevrendeki olaylardan. Onlar da biliçaltı rüyaları kaynağını da biliyorsun işte. Bazen ben kendi bilinçaltımı çöplüğe benztiyorum (evet hoş bir benzteme değil ama öyle). Neden? Çünkü ay bu da mı kalmış ay bunu da mı gördüm rüyamda şaşkınlıklar içinde kalabiliyorum. Özellikle günlük hayattaki olaylar ve özellikle TV de izlediklerimle ilgili falan rüya gördüğümde byle düşünüyorum.

Benim affetme ile ilgili rüyalarımı affetme meditasyonu sonrası değil de daha çok suçluluk telkini dinlediğim zamanlarda plansız ve beklenmedik bir şekilde gördüğüm oldu. Hatta ancak o anlarda o durumu en huzur verici şekilde yeniden ve gerçekten yaşamış gibi oluyorum. Birinden af diliyor da olabilirim irini affediyor da. Asıl sonucu sabah uyandığımda anlıyorum. Çünkü beklenmedik bu rüyalar bilinçaltında kalan olumsuzluklardan kaynaklanıyor. Ne çok affedemediğim şey varmış diyorum. Eskiden bu tür rüyalar gördüğümde anlamazdım. Ve bu da buna benzer rüyaları tekrar tekrar görmeme neden olurdu. Ama o tür rüyaların amacını fark edince bir daha aynı kişiyi görmem çok nadir mümkün olur. Zaten uzun vakit geçtikten sonra görürsem ya o rüyadan şüphelenirim ya da kendimden. :D Kendimden de emin olduğuma göre. Kendi sözüme güvendiğime göre affettim diyorsam yalanı olmaz bunun kendime. Affetmediysem affettim demem de kimseye çünkü bu benim kendimle iç meselem. Gerçekten affettiğin zaman hissettiğin huzur tarif edilemeyecek kadar güzel.

Rüyaları iyi anlamak gerek. Üşenmemek yazmak gerek aslında. Yazıyor muyum? Bazı rüyalarımı mutlaka yazarım. Özellikle affetmekle ilgili olanları yazarım ki duygularımdan emin bir şekilde huzuru yakalyıp yakalamadığıma emin olmak için. Zor diyorlar ama bir kere öğrendiğin de kolaydır belki de affetmek. Affedemem demek yerine insan denemeli.

Affetmeyi kendi iyiliğiniz için deneyin.

NOT: Sevgili frezya bilinçli affettiklerin yanı sıra senin de benim gibi bilinçdışına ittiğin meseleler varsa bir bu kadar da onlar sürer. Macera devam ediyor desene. :)) Çabanı takdir ediyorum. Ama sabırlı olmanı diliyorum. Rüyalarında affettiğin kişiyi görmek için yüksek bilincine uykuya geçmeden önce sesli telkin vermeyi deneybilirsin. Doğru zamanı yakalayıp etkili bir şekilde yüksek benliğin ile iletişime geçersen bence rüyalarını etkileyebilirsin. Niyet önemli rüyalar da bazı durumları deneyimlemek için insana verilmiş eşsiz bir fırsat. Karşındaki ile istediğin gibi yüzleşebilirsin, özgürsün. Bağır çağır kavga et :) özür dile kendini özgürleştir herşey mümkün.

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-02-2012, 10:35 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

411 Mesajinıza toplam 1,413 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
frezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the rough

Sağolun fıstıklarım.İyi ki varsınız.Sweetcim sorma şu sabrıma çabama ben de hayranım :) Affetmek güzel,kendin için güzel.Bir kaç sene önce hayatta affetmem dediğim kişileri bile meditasyon ve eft sayesinde affettim çünkü bunu onlar için değil kendim için yaptım.Affetme meditasyonlarım bitsin diğerleri de sırada beni bekliyor,tabi bunun için zaman gerek ve ben bir an önce affetme meditasyonlarımı bitirip rahatlamak istiyorum.Meditasyon da yaklaşık 1 saat sürüyor bazen sıkılıveriyorum.Hayır bir de yaptıkça eskiden beni az da olsa üzmüş kişiler geliyor aklıma,yok artık frezya diyorum onlar için de mi yapacaksın? :) Böyle giderse önüme gelen herkesi affetmeye kalkıcam Garip.Geçen gün meleklerle yaşamak konusunu okudum bir arkadaş rüyasında mavi kelebek gördüğünü yazmış,kelebek güzeldir diye düşündüm,rüyamda kocaman kocaman kelebekler gördüm ve şu an görüşmediğim bi arkadaşımı.Nedensiz yere görüşmüyoruz ve ben rüyamda sordum nedenini,sen beni aramadın,ben seni aramadım zaman geçti ondan görüşmedik dedi.O zaman oturup konuşalım halledelim dedim,tamam önce şuraya gidelim dedi ısrarla.Bir keresinde işi düştüğü için biriyle konuştuğunu ima etmişti ve sanırım bilinçaltımda o şekilde kaldı,rüyamda bile önce kendi işini halledip sonra konuşmayı düşünüyordu.Ne anlamam gerek bu rüyadan bilemedim.Rüyalarım bir süre sonra normale döner sanıyorum,meditasyonlara çok yoğunlaştığım için olabilir.

Zerynthiacım önerin için sağol,bunu ben de sürekli yapıyorum,suyun bütün negatif enerjilerimi alıp götürdüğünü düşünüyorum.Ve hatta her seferinde şöyle söylüyorum.Bu akan sularla birlikte ruhumdaki,bedenimdeki,beynimdeki bütün negatif enerjiler,kötü düşünceler akıp gitsin ve onların yerine pozitif düşünceler gelsin :) Bu konuda yalnız değilmişim demek ki

Konuyu amacından çok saptırdım,neyse okuyun da sonra silersiniz :)))
Alt 13-02-2012, 08:30 AM   #6 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Sevgili Frezya,

Affetme meditasyonunda yararlandigin linki ya da siteyi buradan paylasabilir misin, en azindan ilk kez meditasyon deneyimi kazanan arkadaslarimiza ornek kaynak olur, ne dersin?
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-02-2012, 03:16 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Arzucum,affetme meditasyonlarımı,Özlem hanımın sesli affetme meditasyonunu dinleyerek yapıyorum.Tabi daha öncesinde eft yaptım,ardından meditasyonlara başladım.Yeni başlayacak ya da meditasyon yapmak isteyen arkadaşlar için ''meditasyon yapmak isteyenlere sesli meditasyonlar'' başlığı adı altında sevgisevgi arkadaşımız bir site paylaşmış,inceledim çok güzel bir site.Henüz meditasyonlarını uygulamadım fakat affetme meditasyonlarımı bitirdikten sonra onlarla devam etmeyi düşünüyorum.
Alt 22-12-2012, 03:30 PM   #8 (permalink)
Moderator

865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Sevgili Arkadaslar,

Meditasyonlarda da olumlamalar gibi 21 gun kurali mevcutmudur?

Yani, 21 gun ayni konu uzerinden mi meditasyn yapilmalidir, ya da farketmez mi?
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-12-2012, 07:33 PM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough

günlere takılma azracım sadece o çalışmayı neden ve niçin yaptığını belirle ve o çalışmayı ne zman başlayıp ne zaman sonlandıracağınıda kesinleştir. Çalışmalara başladığında o çalışmanın sevdiğin bir kaç yanını düşün bak o çalışmayı çok daha severek yapıcak hatta devamını getirebileceksin. ama ilk hafta içinde biraz zorluk çekmen normal isteksizlik gibi.. buna aldırış etme.
ßyKuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-12-2012, 09:07 PM   #10 (permalink)
Moderator

Tesekkurler Canimmm.

Bookmarks