Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sosyallik Arttırıcı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sosyallik-arttirici/)
-   -   Sosyallik Arttırıcı'nın Olumsuz Etkisi mi? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sosyallik-arttirici/621080-sosyallik-arttiricinin-olumsuz-etkisi-mi.html)

turşusuyu 01-05-2012 04:08 AM

Sosyallik Arttırıcı'nın Olumsuz Etkisi mi?

Merhaba Arkadaşlar;
Sosyallik arttırıcı telkini 1 aydır dinlıyorum(ken.güven+sosyallık+baskalarının dusun.onem.) ve sanki bedenımin ıcınde yok gibiyim.Bunun sebebini arastıroyodum 3 haftadır bu telkinini içeriğinde buldum sanırım.
Telkin içeriğinde;

ve diğer insanlarla olduğunda… kendinin… ve kendi duygularının çok daha az farkında olmaya başlıyorsun…sonuç olarak oldukça özgür ve doğal bir şekilde konuşabiliyorsun… eğer kendini düşünmeye başlarsan…hemen dikkatini konuşmana çeviriyorsun…ve her seferinde..sakin…emin…kendine güvenli kalıyorsun…

Atakan Bey bu telkının yukarıdaki kısmını cıkarıp koysaydı keşke.
İnsanlarla çok güzel geçiyor zamanım ama duygularımın ve kendimin farkında olamamam çokkkk sad456 canımı sıkıyor..
Farkındalığı önlüyor olabilir mi?
Bu kısım benim iliklerime kadar işlemiş veya bu geçiş dönemi filan mı?
Şimdi bu telkini çıkardım listemden.

selo2951986 01-05-2012 09:29 AM

Cevap: Sosyallik Arttırıcı'nın Olumsuz Etkisi mi?

merhaba ben sosyal fobi konusunda terapi alıyorum ve bana öğretilen çözüm o anlarda kendime değil yaptığım şeye odaklanmak yani söyledğiniz kısımla uygun şeyleri öğretiyorlar zaten bu telkin bilinçaltına nasıl rahat olacağını öğretiyor.

turşusuyu 01-05-2012 05:36 PM

Bu ruh halinde olmamın sebebi bu değilmidir yani?

Mutluluk Perisii 01-05-2012 07:28 PM

Sanırım dedğin şeyi bnde yaşıyorum ..mesela birileriyle konuşuyorum ama sözcükleri kafamda toparlayamıyorm veya söylediğim şeyi sonradan hatırlamıyorum fln ..:S söyledğin şey tam olarak bu olamyadabilir :D bilmiyorum ama bnde 5 gündür bu hal var.

turşusuyu 01-05-2012 07:58 PM

Alıntı:

Mutluluk Perisii Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 823555)
Sanırım dedğin şeyi bnde yaşıyorum ..mesela birileriyle konuşuyorum ama sözcükleri kafamda toparlayamıyorm veya söylediğim şeyi sonradan hatırlamıyorum fln ..:S söyledğin şey tam olarak bu olamyadabilir :D bilmiyorum ama bnde 5 gündür bu hal var.

Benım sorun bundan biraz değişik.Farkındalık sorunu belkıde benım ki.
Senin sorun bende de vardı bi ara kitap okuyarak yok ettim bu sorunu.art56art56

turşusuyu 06-05-2012 06:15 PM

Suçluluk duygusu telkınını dınlemeye basladım 1 haftadır.Sankı bu his kayboluyor gibi.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:11 PM.