Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

S.MUHAMMED FETTAH EROL sizce ne demek, S.MUHAMMED FETTAH EROL size neyi çağrıştırıyor?

Serbest Kürsü ve Sözlük S.MUHAMMED FETTAH EROL sizce ne demek, S.MUHAMMED FETTAH EROL size neyi çağrıştırıyor? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız * S.MUHAMMED FETTAH HZ. SEYYİD SAKİ HZ. NİN KARDEŞİDİR. OĞLU DEĞİLDİR.BİLGİNİZE KARDEŞİM KENDİSİ PEYGAMBER EFENDİMİZİN SOYUNDAN GELMİŞTİR VE S.SAKİ EROL BABASIDIR.ALLAH ONLARDAN RAZI OLSUN zamanımızın en büyük insanlarından nur yolunun nurdan insanlarından biri allah onlardan razı olsun Yüceler yücesi Rasulullahın(sav) ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

S.MUHAMMED FETTAH EROL sizce ne demek, S.MUHAMMED FETTAH EROL size neyi çağrıştırıyor?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-01-2009, 04:17 PM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart S.MUHAMMED FETTAH EROL sizce ne demek, S.MUHAMMED FETTAH EROL size neyi çağrıştırıyor?

*

S.MUHAMMED FETTAH HZ. SEYYİD SAKİ HZ. NİN KARDEŞİDİR. OĞLU DEĞİLDİR.BİLGİNİZE KARDEŞİM

KENDİSİ PEYGAMBER EFENDİMİZİN SOYUNDAN GELMİŞTİR VE S.SAKİ EROL BABASIDIR.ALLAH ONLARDAN RAZI OLSUN

zamanımızın en büyük insanlarından nur yolunun nurdan insanlarından biri allah onlardan razı olsun

Yüceler yücesi Rasulullahın(sav) soyundan gelen muhterem bir zad tır.Her anın başlama noktası peygamberimizdir.

Bize zamanın sahibini hatırlatıyor.Bize göre takva, hizmet, güzel ahlak demek.........

Ne harf ne söz anlatır

Zamanın sahibini

Onun gibi sevmek lazım

Alemler sahibini

Rabbim öyle bir miras

Vermişki kendisine

Varisçi etmiş onu

Tabipler tabibine

Ondan aldığı nurun

Feyzi ile yetişmiş

Yarınlara varisçi

Beş evlat yetiştirmiş

Silsileden aldığı

Edep tac olmuş ona

Herşeyini adamış

Nakşibendi yoluna

Onu anlamak için

Tutmak lazım elinden

Sual sormayacaksın

Senonun hikmetinden

Amel etmiş durmadan

Dememiş yaz nede kış

Bu kapının şanını

Hizmetiyle artırmış

İbret almak istersen

Sen onun hayatından

Bir adım fazla çalış

Ahirete dünyadan

Kendisi tevazudur

Alçak gönüllüleri sever

Rabbim böyle kulları

Ayetlerde medh eder

Mahçup bir edasıyla

Hep boynunu büküyor

Günah işleyen biziz

Hep o tövbe ediyor

Öyle zorki anlatmak

Sadatın kendisini

Evlatlarını herbiri

Sanki rahmet denizi

Hem duyduk hem anlattık

Hem gördük kendisini

Gerçek manada sevmeyi nasipet

Yarabbim kendisini

Bu yolun silsilenin

Tabibi iftiharı

İslam sayesinde yaşıyor

Gönüllerde baharı

İ

Bizi buldum sizi buldum

Hakka giden izi buldum

Nice gizli sırlar vardı

Tövbedeki gizi buldum

Özü buldum sözü buldum

Aşklar yakan közü buldum

Bir bakışı ömre bedel

Nar söndüren gözü buldum

Kovan buldum Arı buldum

Kevser gibi balı buldum

Akabeden buralara

Uzanan bir dalı buldum

El üstünde eli buldum

Zikredenler seli buldum

Rahmanın af kapısının

Her safında veli buldum

Kış gününde yazı buldum

Gönüllerde hazı buldum

Dosttan ne gelirse gelsin

Bu kapıda razı buldum

Kadeş buldum Baba buldum

Günah örten aba buldum

Hayatından bezmişlere

Verilen bir çaba buldum

Abid buldum zahid buldum

Muhabbete talip buldum

Nice sözünün erleri

Son nefese şahit buldum

Merkat buldum Cami buldum

Kucak açan Hami buldum

Ceddi paki el Hüseyni

Zamanın sahibini buldum

Şadan Yenişafak

Yeni doğan bir günde

Yüreğimde heyecan

Yolları gözler iken

Cananla bulurum can

O güzel kutlu ilin

O kutlu yolcusunu

Vuslata çiçek açmış

Güllerin goncasını

İştiyakla beklerim

Geceler gecesini

Güllerle yolcu etmiş

Müjdeler müjdesini

Seni özleyen gözler

Ufukta seni bekler

Başına tac olmaya

Bulutlar seni bekler

Sevgiliden sevene

Sevenden sevgiliye

Aleme gönderilmiş

Emsalsiz bir hediye

Gerekmez biliyorum

Sizi medhü senaya

Rabbim halife etmiş

Arza arşa semaya

Bizler sizi anınca

Dilimiz şeref bulur

Elbetteki sultandan

Doğanlar sultan olur

'insan bilmediğinin düşmanıdır.' hadis-i şerif

konuşmak için bilmek görmek gerek.ŞİMDİ BİLMEDEN KONUŞMAK İSTEMEM..ama ismi çok güzel miş MUHAMMED FETTAH EROL...

Kaynak:Antropoloji

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks