Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

franky facer

Serbest Kürsü ve Sözlük franky facer Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız * farklı biri o. inanın çok farklı hem de. yakında tanışırsınız belki. onun da onaylayacağı doğru düzgün bir zirvede hayranlarına imza dağıtmak için bekliyor olacak. tek istediği usulca önünde eğilmeniz ve de sadece saygı duymanız. fazlası değil. sevin onu. ya ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

franky facer

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-01-2009, 06:32 PM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart franky facer

* farklı biri o. inanın çok farklı hem de. yakında tanışırsınız belki. onun da onaylayacağı doğru düzgün bir zirvede hayranlarına imza dağıtmak için bekliyor olacak. tek istediği usulca önünde eğilmeniz ve de sadece saygı duymanız. fazlası değil. sevin onu. ya da ne sevmesi yahu. sevmeseniz kimin umrunda. o tek burada. ve kahramanı buranın. burası halloween.

* 4. nesil yazar. hoşgelmiştir.

* no'lu entry'sinden yola çıkarsak:

ııı, nasıl desem.. hah jacky joner gibin sankim.

* hoşgelmiş yazar.

* bi garip yazar.

* yahu artık son açıklaması bu. bu yazarın yazdıgı her kelime, her harf kendi kaleminin ürünüdür. ancak ve ancak onun yazdıkları kopyalanır ve imrenilir. sadece yaşadıgı basit bir hatanın kurbanıdır. sadece şanslı olmaya bakın ve onu okumak için seçilmiş çok küçük bir azınlıkta olmaya bakın. ayıp ya. cidden.

* yazdıkları copy-paste değildir. *ancak bunları yazarken neresini neresine yapıştırıyor orası muammadır.

hee bu arada, tanım: insanda osurma isteği uyandıran yazar. *

* bence uludağ sözlük'ün en iyi yazarlarından birisi. devam et franky.

* "hey slm asl?" kişisi.

* nasıl oluyorsa ilk entrysini 21.10.2007 de girmiş ve yazar olduğu tarih de 21.10.2007.

.''anlıyorum, o ben'im, aldatmıyor beni artık hayalim.

tutuşturan da ben, yanan da.

kendime olan sevgimle yanıyorum.

ne yapayım, isteneyim mi, isteyeyim mi?

istenecek ne kaldı artık?

beni yoksul ediyor varlığım: arzuladığım benimle....''

.''uzun uzun kavaklar dökülüyor yapraklar

1 cevabsiz arama var telefonumda

yoksun çünkü yüksek uçar kartallar?

çok ağladım ama

faceBook'tan BaBama portakal satan manavı Buldum

diğer vitamin kardeşlerimi de Bulmam çok yakın!!!!

ayrıca sevdim seni, sevmedin Beni?

seni seni....''

* yahu çıldırtmayın lan insanı. bakın son bir uyarı bu. franky ne bu sözlükten ne de başka bir sözlükten kimseyi tanımıyor. ee ama biraz şanslı olursanız belki gelecekte. hem kaldı ki türkiyede bile değil yahu. sus franky deşifre etmeye başladın kendini.

* batman'deki joker.

* gammazların ekmek kapısı mahiyetinde entryler giren yazar.

* bundan sonra sözlükte aşk, sevda dolgurgaçlığı yapacak. ama bir süre için. sözümona aşık bünyeler için sevdalarını haykırabilecekleri yegane cümleler hediye edecek. kopya çekmeniz bir süre için serbest. ama benim cümlelerimi öyle olur olmaz ortalıkta savurmaya kalkmayın sakın. sadece bana ait onlar. kimin kullanıp kimin kullanmayacağına da sadece ben karar veririm. kriterim mi? bilmem. sadece o anki psikolojim.

* meşhur olmak için köyünden kaçıp gelmiş gibi davranan yazar.

* köyüne dönmesi gereken yazar. *

* itü sozlük'teki kayser sozer nickli insanı taklit ettiği her halinden belli olan kişi. ama zaten kötü olan bir orijinalin kötü bir taklidi kendisi sanırım ki bu kötü bir şey.

* franky bu sozluk dışında hiçbir yeri okumuyor. kaldi ki türkiye'yle hiçbir bağı olmadığı için okumuyor da. zamanı yok buna. kendinden başka birşey değil. sadece bir arkadaşının başka bir sözlükte geçmişten gelen tanışıklığıyla yazması için ricada bulunması burada bulunmasının tek sebebi. o yüzden kendinize gelin ve haddinizi bilin. gerçekte kim olduğunu öğrenseniz önünde saygıyla eğilmeniz gerekecek. ama maalesef.

* düşünce ve ifade özgürlüğümü üzerinde kullanmak istediğim yazarımsı şey.

buraya yazmayla sazanlık yapıyorum biliyorum ama varsın olsun.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

« marty | sol frame »