Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

eberk - 2

Serbest Kürsü ve Sözlük eberk - 2 Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız * 69 eberk takma adını kendisine takmamla deliye dönen ama ne yapayım türkiye 69.* su olmasaydın dediğim sevgi pötürcüğü. * haaa bi de ingilizce tıp da okuyor bu şahıs.* * tuba06yla birlikte bol bol geyik çevirdiğimiz, muhabbeti güzel, kendisi asil, ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

eberk - 2

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-01-2009, 09:46 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart eberk - 2

* 69 eberk takma adını kendisine takmamla deliye dönen ama ne yapayım türkiye 69.* su olmasaydın dediğim sevgi pötürcüğü. * haaa bi de ingilizce tıp da okuyor bu şahıs.*

* tuba06yla birlikte bol bol geyik çevirdiğimiz, muhabbeti güzel, kendisi asil, 4. neslin en sevdiğim yazarıdır.* ayrıca bu nasıl doktor olacak dediğim insandır kendisi. böyle doktor mu olur ya, baterist ol daha iyi.*

* deli gibi frp ci arayan yazar. oyunu gelmiş. *

* 4. nesil olması sebebiyle cay cek denilerek zirvelerde* hizmetçi muamelesi çekilen yazarcık. ayrıca bana keman kursu bulmaya çalışmasıyla takdirimi kazanan yazar.

* kardeşinden ötürü hip-hop' tan gıcık kapan yazar. lakaplarıyla meşurdur kendisi. 69' dan tut da çaycıya kadar devam eden geniş bir lakap yelpazesi vardır.* çok sevdiğim ve hello ankara, eberk twelve points olarak notunu verdiğim değerli yazar. *

ayrıca

*

edit: belpa'da kibrit aradığı sırada, bende kibrit varmış kusura bakmasın yazarı.*

* 'sen tipciydin dimi?' sorusunu sormamla yüzünün şekli değişmiş *ve 'ama neden herkes boyle diyor' ifadesini takınıp söze girecekken 'ya bende tipciyim o yuzden soruyorum' şeklinde açıklama yapmamla rahatlamış ve 'ohh be' bakışı atmış **, fakülte geneline göre nadir bulunan cinsten **, bir ara 69. olduğunu söyleme gafletinde bulunmuş ve bundan kurtulamayan, uzun boylu, hoş sohbet yazar kişisi.

* viva paranoyanın ikinci subesi. ankara'da bu adamı görmek anlatılmaz bir mutluluk. dota oynayacagız en yakın zamanda bu kardesimle, cok saglam bir klan kurup waxxiyi yıkacagımıza inanıyorum. zirvenin ilk ayagında psikolojik olarak cıkan atesimi "lenflerin temiz bişeyin yok" diyerek ortadan kaldırmıs ve hastalık hastası bünyeyi rahatlatmıstır. * 4. nesil olmasından kaynaklı ezici tavırlara aldırmasındır , ama cok koymak da muhimdir. *

sonuc: adam eglenceli. eglenceli olunca da mutluluk geliyor akabinde. demek ki bu adam lazım.

* seytanin ne yaparsa yapsin ruhunu asla ele geciremeyecegine inandigim ust duzey bunye. onu anlatmak icin kurulan cumlelerin daha once seytana kendini anlik utkular ugruna satmis insanlar tarafindan/icin kullanilmis olmasi tanimlanmasini zorlasitiriyor. kirletmeye kiyamiyorum cunku, masumiyetini anlatmaya calisirken elime yuzume bulastirmak istemiyorum. iste onun icin boyle olumsuz cumleler kuruyorum, korkuyorum bu kadar acik etmekten onu. sonra koruyamamaktan korkuyorum. sebep olmaktan korkuyorum mutsuzluguna. kendini yoz degerler arasinda kaybetmesine..

ve her zaman o ucan otobusun pusulasini elinde tutmasini istiyorum.

hep kendi kararlarini kendi vermesini, acele etmemesini..

once dusunmesini..

ve her daim olmasini..

* diger yorumları gorunce ve bu adamı nekadar ıyı tanıdıgını bilince bir kez daha iyi ki kader bizi birleştirmiş ve ayırmamıs dedıgım yazar, ben uzaklarda olabılırım uzun sure konusamayabılırız ama ne kadar zaman gecsede onun beni unutmadıgını ve bır daha ki gorusmemızde dahada saglam bir sekılde dostlugumuza devam etcegımızı bıldıgım ınsan.

* zirvenin bir numaralı adamıydı. beraber çok eğlendik canım arkadaşımla.

* sözünü tutmayan yazar.

* gözden kaçmayacak kadar "buyuk" bir yazar.

ameliyatlı halime bakmadan beni "biz burda eşşek başı mıyız lan mis gibi, zirvede doktor kontrolünde olacaksın" nidaları ile kulağımdan tuttuğu gibi beni dot'un nüne atmış yazardır. *

ayriyetten de karşılıklı tütme söz aldığım, bu konuda bana öncülük edecek yazar.

* hayalgucunun asiri doz yuksek olmasi dolayisiyla, hayal gucune ket vurmasi icin onlem almak zorunda birakan, haylaz, kucuk, kocaman, paranoyak, kardes..

hayallerinin yani sira somut olmayan her seyin ilgisini cekmesine izin veriyor bu aralar, onun icindir ki ilk okul cocuklari gibi kendisine en yakin zamanda bir ders programi hazirlayacagim. hayallerinin pesinden giderken goz yanilgilarini da hayal sanip dahasi gercekle harmanlayip daldigi bu seraptan uyandirmak boynumun borcu..

kucugum, kardesim.. o diplomayi alip akbuk'teki o evin daha uzagindaki bir muayenehaneye asacaksin ya, iste o zaman ucabilecek o otobus..

ve ben o zaman kapini calip icecegim o soguyan cayi, taze ve sicak haliyle..

ben senin kardesinsem, bunu borclusun kendine..

ve soylemistim, inaniyorum sana.

*

* gece gece başının etini yediğim kardeş kısmısı. süper şiirlere imza atabilecek yetenekteki doktor kişisi. 2 dakikada istedim diye üşenmeden akrostiş yazmıştır, azmi takdir edilesidir.

* islerinin cok yogun oldugu, derslere kastigini tahmin edilen yazar. *

* işlerinin çok yoğun olmadığını, derslere hiç kasmadığını tahmin ettiğim yazar. *

* çoruma gelip ben oynamam ben içmem dedikten sonra alkole kendini bırakan bir ara pistte görüp sözüne güven olmayacağını anladığım yazar kardeşim. ha iyi kopuyo o ayrı.

* efsanevi yol arkadasım. bu adamı nasıl anlatırım bilmiyorum , kelimeler hayli yetersiz duruyor. nerden baslasam , sanırım aştiye nokta atıs gelmesiyle beni bir hayli ürküttügü dakikaya deginmeliyim. böyle otobuse gec kalacagız da coruma tek gidecegim düsüncesi içimi kemirmeye baslamıstı ki , bir anda sırım gibi boyu ile 19 no lu perondan göründü silueti. işte o an bir huzur çöktü içime. otobusde bir ara baktım , avucunun içinde kücük bir seye saatlerce bakıyor bu usak. dedim ki ne ola acep. bir de ne göreyim , küçük bir mp3 player ama bizimkisi amacı dısında kullanıyor. kitap okuyordu. neyse bir sohbet , bir makara derkene bir bakmısız ki coruma varmişiz. 300 ler 500 ler derken gece bitti , öbürsü günü bir iskender sefası , efendime söyleyeyim bir gezmeler , bir leblebi sefaları nasıl eglendik ki sormayın.

saolsun kardesim corum dönüşü beni sozunu verdigi gibi evinde misafir etmiştir. kendisine tesekkürü bir borc bilir ve tabiiki kütahyaya da beklerim.

* 4.nesil yazar. kendisi ile ankarada marla singer tarafından tanışmış oldum. özellikle frp sohbeti bakımından süper bir insan. gerçekten tanıdığım için mutlu olduğum kişilerden.

* çoruma gelerek beni çok mutlu etmiştir.yer mekan farketmeden heryerde koptuk, beraber çok eğlendik.iyi ki geldin...yine beklerim...

* chrstian troy' dan daha yakışıklı bir doktor adayı olan yazar.

* psikiyatri'ye yogunlasmasini istedigim yazar.

* ne dekanı rektör hatta yök başkanı olacak kral adam. teziç halt etmiş yanında.

şarklıar yolladığım

"bu alemde teksin, değişilmezsin...."

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks