Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

isildur - 4

Serbest Kürsü ve Sözlük isildur - 4 Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız * şu anda çaylak olan yazar. * çaylak olmasına sevindiğim, pardon üzüldüğüm yazar. * çaylak olmuş üzüldük dediğim yazar. * mert bir yazardır. * bana bişey anlatmaya çalışıyor bu: * yüzüklerin efendisinin kendisi için üzüldüğüm karaketeridir. yazıktır, kendi egosuna, isteklerine ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

isildur - 4

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-01-2009, 10:11 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart isildur - 4

* şu anda çaylak olan yazar.

* çaylak olmasına sevindiğim, pardon üzüldüğüm yazar.

* çaylak olmuş üzüldük dediğim yazar.

* mert bir yazardır.

* bana bişey anlatmaya çalışıyor bu:

* yüzüklerin efendisinin kendisi için üzüldüğüm karaketeridir. yazıktır, kendi egosuna, isteklerine yenik düşmüştür

* . olsun varsın gene de sağlam bir abimizdir. şerefsiz demek yanlıştır. ne de olsa cesaretle sauron 'un elinden yüzüğü o almıştır. gerçi sauronun mallığı da var...

aragorn böyle bir dedesi olduğu için utanmamalıdır kanımca.

* yeniden

--spoiler--

* atır

* atır yazar

--spoiler--

* sol framede ardarda rastladığım futbolcu başlıklarının hepsinin altında adı olan yazar.

interaktif sözlük olu$umlarında vakit geçirme sebebi, bilgi payla$mak değil ta$ak geçmek olsa gerek

* ben değil kendisi deklare etmiş. işin enteresan yanı, kişilerin ya da kurumların anaları ile taşak geçmek ya da geçmeye teşebbüs etmek ne zaman övünç kaynağı oldu ?

bu yazar arkadaşı tanımam etmem.hiçbir diyalogumuzun olduğunu da hatırlamıyorum. fakat ilgili entry sebebi ile küçük çaplı bir araştırma yaptım. tespitim şudur ki, bir sözlükten atıldığı takdirde atıldığı sözlüğü kötüleyen familyadan. kötülerkende asparagasın dibine vuruyor. sanırım bu tip yazarlara yabancı değiliz.

canlar,

bahsi geçen sözlüğün moderasyon ekibinde yer alıyorum. her sözlükte olduğu üzere, kirli sözlükte de acemi yazarlar mevcut.fakat oldukça kaliteli moderasyon ekibine sahip. bahsi geçen sözlükte, bırakın direkt kişi ya da kurumlara hakaret etmeyi ya da taşak geçmeyi, dolaylı yoldan olsa dahi moderasyon buna izin vermez. *

efendim, şimdi bu arkadaşımız ne içtiyse artık, halusinasyon görüp kendini cem yilmaz falan mı zannediyor çözemedim ?

atılan yazarların e-mail adresleri, kirli sözlüğün veritabanında muhafaza edilmektedir.sanırım hemen hemen tüm sözlük oluşumlarında bu sistem geçerliliğini korur. dolayısıyla, olası deği$iklikler, yenilikler ve davet mailleri atılsın atılmasın tüm yazarlara ula$tırılmaktadır. yani kimseye özel bir muamele yapılmaz. bahsi geçen mailleri görüp sözlüğe girebiliyorsa yazarlar, ne mutlu onlara fakat bahsi geçen maili okuduktan sonra sözlüğe atıldığı için giremiyorsa, o mailde bizden yazarlara hedaye olsun. okur okur öküzün trene olan aşkı üzerine tez hazırlarlar.

gelelim i$in analiz kısmına.

oynat ugur

1

* nick altında bulunan yorumların bir kısmını inceledim, methiye, kaside yani ne ararsan var. bir an nefi geldi aklıma lakin son anda ahbap cavus iliskisi kalıbını hatırladım.

ikinci maddeyi inceliyorum. o ne ? hadi topyekün insanlara anten yaftası yapıştırdın, ki bu antenlerden birisi de sanırım ben oluyorum, fakat bir insan, anten diye nitelendirdiği insanların bulunduğu platformu hangi akla hizmet cumhuriyet ile ilişkilendirebilir ? hımmm, sanırım bu arkadaşımız antu com forum semalarında it dalasi yaparken girdiği turbulansdan etkilenip irtifa kaybetmiş ve mecburen interaktif sözlük oluşumları havasahasına girme şerefine nail olmuş.

ek bilgi:

anten Boşlukta yayılan elektromanyetik dalgaları toplayarak bu dalgaların transmisyon hatları içerisinde yayılmasını sağlayan cihaz. *

gelelim son maddeye. hepimiz, dillere pelesenk olmuş ogretmenim şiirni biliriz. hani ilköğrenim çağlarında dikte edilen

" kirlim benim canım benim canım benim seni ben pek çok pek çok dıııııııııttt "

sanırım buradaki "dııııııt" sikerim ya da sokarim benzeri bir kelam olsa gerek zira yazarın cinsiyetini tespit etmek için baytar olmaya gerek yok. girilerindeki maskulen hava dalgası alenen testosteron salgılıyorum numan abi demekte ya da ben uyduruyorum.

allahtan " dıııt " kelamnı sansürleyecek kadar terbiyeli ya da atılırım diye çakallık yapıyor.bılınmez ki ?

aslında, bu yazar arkadaşımızı ve edebi girilerini oldukça sevdim, zira şahsıma çok sevdiğim neyzen tevfik ve dillere pelesenk olmuş hiciv örenklerini anımsatıyor. yani bir oluşumu eleştirmek için ogretmenim şiirini yergiye çevirmek her babayiğidin harcı değil. üstelik teşbih sanatı da kullanışı takdire şayan.

neyse,

zamanla mizac, uslub, format, jargon, saygı, gibi birbirinden değerli ve dahi gerekli olguları öğrenecekler.

madem arkadaşımız, divan edebiyati nazim turleri hususunda döktürmüş, altta kalmamak lazım

hafif hicviye tadında bir methiyede benden

- ham meyve dalında, olgun meyve tezgahta güzeldir.

adettendir. bir de bkz verelim.

* aç gözlülüğü ve hırsı nedeniyle mandos'un bekleme salonlarında çürümüş elendil'in oğlu. kral sayılmaz.

* sözlükteki en karakterli yazarlardan biri. ayrıca entryleri de muhteşem, takip edilesidir. saygıyla önünde şapka çıkarıyorum.

edit: kim +ladı lan bunu lmwh

* 6. hissi kuvvetli yazar, ben bugün bunu iyice anladım. 'bak şu entarim kesin silinir diyor', hoop anında siliniyor entry. bravo valla.

* aylar sonra kendisine hoşbulduk diyebildiğim, dikkatli ve nazik yazardır. Haa bir de benim magazin haberlerimin de sıkı takipçisidir. *

* "ahahaha!" diye bağırarak, beni bi' anda korkutan kişilik.**

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks