Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

hadiii - 2

Serbest Kürsü ve Sözlük hadiii - 2 Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız * asosyal depresif insanmış. yalan lan. bir kere benden daha asosyal olamaz, boyna kayıp bu adam yok ortalarda. sonra.. aynı telsiz frekansını kullandığımız için aynı anda aynı şeyleri söylüyoruz. selektör yapıyorum değiştirmiyor frekansını allahsız onugidi. onu geçtim, klavye virtüözü adam. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

hadiii - 2

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-01-2009, 04:19 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart hadiii - 2

* asosyal depresif insanmış. yalan lan. bir kere benden daha asosyal olamaz, boyna kayıp bu adam yok ortalarda. sonra.. aynı telsiz frekansını kullandığımız için aynı anda aynı şeyleri söylüyoruz. selektör yapıyorum değiştirmiyor frekansını allahsız onugidi. onu geçtim, klavye virtüözü adam. ulubot soruyu sormadan yazıyo cevabı. top 10 un 9 unun puanları toplamı onunkine denk gelmiyor şerefsizim*. ha bir de 7 km kablo çekecek kapıkuleden allahsız. bulgar kız ayarlayacaz kendisine adsl hattı için. şimdi şu adamın dehasına bir bakın. sus sus tamam asosyal bitli depresif genç seni*

* bana yazmış olduğu ilk entry ile beni hööö dedirtip daha sonra az da olsa psikolojik çöküntüye uğratmış hakaretler yağdırmış ileride tanışıp kaynaşıp evlenmek istediğim yazar.biraz fazla oldu galiba

* kendisi,adı önemsiz bir yazarın içine sıçtığı,5 ağustos'u 6 sına bağlayan gece düzenlediğimiz kapalı oturumda haklı olarak pek bir sinirlenmiş,arude'nin de katılımıyla sakinleşmiş ve adriano'yla olan yakın ilişkisi de gözlerden kaçmamıştır.gecenin sonunda baş başa kalan bu ikiliden uzun bir süre haber alınamamıştır.

**

* no promise , morfin ve kacak kelebek olarak

* nolu entryi için görüşülmüş ve ablaları olarak uygun görülmemiştir. * kendisi yakışıklı , mühendislik fakültesinde okumakla birlikte internet aleminin en iyilerinden olup daha iyi bir kısmet bulacağımıza inanmışızdır. *

* irc.ttnet.net.tr

* irc'de ve msn'de bana tehditler savuran ama bunların hiç birini gerçekleştiremeyecek olan yazar kişisi.sözlük içinde tanıdığım ilk yazarlardan. * *

* liseden arkadaşım olup hazırlıkda uyuz olduğum cm sayesinde tanıştığımız kaynaştığımız herşeye bilen tipin üstüne bir de güdük necmi tipini ekliyen edirnenin bağrından kopmuş endüstri mühendisi adayı arkadaşımız...

* kendisi elektrik kurumundan üstün tüketici belgesi almştır. 24 saat online kalarak beni dumur etmektedir. elektrik faturasının kaç para geldiğini merak ettiğim insandır.ayrıca kendisi iyi bir beyzbol oyuncusudur. New york yankees'in bu seneki draftlarda bir numarada onu seçeceği kulağımıza kadar gelmiştir. Kanımca elektrik çarpması sonucunda ölecektir....

* az once tanisip bir hayli isindigim yazar arkadas. sagolsun daha ona gore caylak olmama ragmen bunu yuzume vurmamistir.

* kendisi irc ttnet tr uludag sozluk kanalı'nın gediklilerindendir. koyu galatasaraylı olmasıyla birlikte 1000. entry girmek için uğraşırken 15 dk'nın geçtiğinin farkına varması bizleri üzmüştür. * hadiii olm başaracaksın!

* bu adamla en yakın zamanda galatasaray maçına gitme planlarımız vardır. eğer gidersek buna zorla içireceğimdir. 1000. entry'sini benim için feda ederek yüreğimde derin bir iz bırakmıştır.* buradan söyleyeyim 1000. entry'sini onun için yazmassam fenerli olayım.* * *

harbiden de iyi insandır sevmeyen görmedim henüz ben. gazların adamı.

* birden gece yarısı msn'de hey ben ist'teyim. zirve falan var mı diyerek zorla zirve yaptırmış yazardır. arkadaşımla buluşucakken ona yalan söylemek zorunda kalmama neden olan yazardır. * en güzel kısmı kendisini 3-2 yenmemdir. çok sinirlenmiştir ama çaktırmamıştır. daha sonra sıradaki demişimdir. *

* geçerken uğrayıp zirve yapmaya nail etmiş uuser helal olsundur kendilerine degerini bilsindir ayrıcanak .

* nerelerdesin laann dediğim yazardır. uzun süre sözlüğe gelmemişir, orucu bozduğuna göre 61 gün kesintisiz entry girmesi gerekmektedir. ****

* eski mırc gediklisi , yaşasın geri dönmüş yeniden okuyabileceğiz yazılarını yazarı. ***

* gizemli yazar mıymış neymiş bugün ispiyonlarım arkadaş. kutlu olsun sözlüğün yeni yılı da başlarım gizemine de...*

* oo sen nerelerdeydin be kardeşim aylar sonra bak yine buralara uğramışsın işte ben hep diyorum buraya bir bulaşan bir daha kendini geri çekemiyor aha işte kanıtı neyse hadii bakalım birinci yıl sana da uğurlu gelir umarım..

* bunu da tanımıyorum o yüzden kampanya dahilinde kutluyorum yazarı. diğeri için

*

lan oraya gelsem, seni görmeden, evini arkadaş ortamını darmaduman etmeden döner miyim yazarı*... yahu kanka işler karıştı, oradan geliyor ben ne yapayım... ikinci dönem eserse gelicem, hatta diğer illeri de kapsayan mini bir türkiye turuna çıkacağım dediğim yazar...**

hepi börtdeey tu asss...*

* uzuuuun bi aradan sonra ilk kez bugün entrylerine rastladığım eski ttnet

* haydiiiiiiiiiiiiiii....aklıma ata demirer'i getiren yazardır bu.

ilk tanıştıklarımdan, adriano ile tuhaf bir ilişkisi vardı bunun.*

nice yeni 14 ocak'lara ama pek yazmıyorsun, kafam bozuluyo

- kızım, arkadaşa sinirliyim, balkonda otursun donsun gebeş.

* birinci yıl şerefine gelen omayra ile birlikte gaza gelmemi sağlayan yazar.yazmayışına üzülmüştüm.

oysa verilecek çok ayar vardı

canlandırılacak entryler vardı

şimdi çok geç kalındı

kalınmamış iyi ki geldin. * *

* bir zamanların muhabbette sınır tanımayan insanlarından..sıkı galatasaraylı, internetteki her bi şeyden anlayan, kahve falından bile anlayan, bildiklerini anlatan, tam gaz geyik insanı..hep burda kalması dileğiyle..birinci yılın kutlu olsun..

* travian delisi yazar.

* göze, nazara gelmiş gassaraylı kardeşimm....

**

* 300 e acaip kapılmış sinema sever.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks