Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

martyns - 2

Serbest Kürsü ve Sözlük martyns - 2 Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız * entry kotuleme mafyasinın kendisiyle uğraşmasına rağmen dimdik ayakta duran sağduyulu yazardır. * kaba kişiliğimin son kurbanı, kibarlıktan uzak varlığımın son kırdığı kişi, kendisinden defalarca, binlerce kez özür dilediğim, sözlük ve benim için olmazsa olmaz yazar. * gelen yoğun istek ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

martyns - 2

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-01-2009, 04:27 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart martyns - 2

* entry kotuleme mafyasinın kendisiyle uğraşmasına rağmen dimdik ayakta duran sağduyulu yazardır.

* kaba kişiliğimin son kurbanı, kibarlıktan uzak varlığımın son kırdığı kişi, kendisinden defalarca, binlerce kez özür dilediğim, sözlük ve benim için olmazsa olmaz yazar. *

gelen yoğun istek üzerine stajdan atılmayı göze alarak bazı gerçekleri su yüzüne çıkarma vakti geldiği düşünmekteyim. martyns rakibini tavlada yenmiştir. hem de ezici bir rekorla ama kimi yendiğini geleceğimi karartmamak adına söylemeyeceğim. * * * * * *

* yazdığı yazılarla bir kısım yazarın tepkisini çekse de yoluna devam eden ve her zaman takdir toplayan sözlüğün olmazsa olmaz yazarlarından bir tanesidir. atraksiyonlarının devamını diler hayat boyu başarılar dilerim kendisine. allah yolunu açık etsin.

* gerçekleri muazzam bir şekilde getirirken gelen tepkilere aldırmayan,sözlüğü sevmeme sebebiyet vermiş ambalaj ustası yazar..sadece fikirlerini sağlam bir dille savunmakla kalmayıp aynı zamanda beni güldüren entrylerin altında da imzası vardır..***

* martyns sonunda yetkilileri de çıldırttı!

almanya'da düzenlenecek 2006 dünya kupası öncesi şok gelişme! Fifa dünya kupası finalinde düdük çalması için daha öncesinden anlaşmaya varılan ünlü hakem, sözlük yazarı martyns son istekleriyle adeta çıldırttı..

daha önce final müsabakasının yeri ve saatini beğenmediği için teklife soğuk baktığını açıklayan martyns anlaşmazlıklar giderildikten sonra önceki gün yaptığı basın toplantısında da hakem triosuyla ilgili itirazları olduğunu yardimci hakem olarak ahmet cakar ve erman toroglu'nu istediğini 4üncü hakem olarak da idolü erol ersoy'u şart koştuğunu dile getirdi..

dahası brezilya'nın finale çıkması durumunda kaka nin sol bek gilberto silva'nın da santrafor oynamasını istediğini ifade eden martyns olmazsa olmazinin final öncesi sepp blatter'in haluk ulusoy un elini opup ozur dilemesi olduğunu ifade edince işin artık bokunun çıktığı belli oldu..

kokartı alınan martyns ise tepkili!

büyük barış olursa kısmet 2008 avrupa şampiyonası finaline martyns diyoruz ve daha da bir şey demiyoruz!!

*

* sözlüğe çok fazla katkısı geçen, az önce bir entryini okuyup, gülme krizlerine yattığım, sözlüğün en vasıflı yazarlarından biri.

* kendisiyle aynı espri anlayışına sahip olduğunu düşündüğüm , sevindiğim yazar..* *

* gak gak gak... über...

* iyi ve güzel yazıları olduğunu düşündüğüm sözlük için yararlı yazarlardandır kendisi.

* halı saha'da kendisinin yerini yadırgadıgını düşündüğüm yazar. bence sağ iç oynamalı. ama lig uzun maraton, önündeki maçlara bakmasını temmenni ediyorum. seri eksi oy veren ibne ile aralarındaki hümanistçe sevgiye ise şapka çıkarıyorum. ama takmasın onu * , yazsın dilediğince, namı yürüsün ...

* hayırlı haberlerini alıp da, sevim sevim sevindiğim yazar...

* adam gibi adam, ah nerde adam? sorusunun cevabı.

* nedendir bilinmez sürekli bir yanlış anlama halinde olduğum,sonunda hep,ulan ben bu türkçenin esnekliğine başlıycam ama ha diye cümleler kurmama sebep olan kendini kibarca anlatmayı başarmış şahsen sempati duymaya başladığım yazar.*****

* africa ile ilişkisi kıskanılası yazar.

* sözlükte olmadığım süre zarfı içerisinde en çok özlediğim yazarlardan biri, sert kalemi ile derin analizler yapan, saygıya - sevgiye değer yazar.

* yazıları dikkat çeken yazarlardan birisi.. kendisini takibe almış bulunuyoruz

* sahaların unutulmayacak yıldızı ve gün itibariyle de sözlüğün.

* sözlüğe bir süre sonra veda edecek yazar. artık kendisini değişik görevde göreceğiz. hayırlı olsun.*

* an itibariyle çaylak olmuş yazar. * canını sıkmasın, her sey yoluna girer.

* sinirlerine hakim olamamış yazar.yapma dedim etme dedim sakal olmayınca dinlenmedim...

* yokluğuyla onu sevenleri üzmüş, yazarları anlamlı entrylerinden mahrum bırakmış, ıslak gözlerle "keşke gitmeseydin, şimdi bana kim fanta diyecek?" dedirten canım yazar.

* NiCKiNiN YANINDA

* iBARESiNi GÖRÜNCE ŞOK GEÇiRDiĞiM YAZAR. AYRICA SÖZLÜKTE OLMASI GEREKEN iSiMLERDEN. * * *

* "ne alaka lan" diye tepki verilesi olaydır söz konusu yazarın çaylak olması. birkaç gündür iş nedeniyle sözlüğe olan hakimiyetimi kaybettiğimden dolayı neden çaylak olduğu hakkında bir fikrim yok. bu kadar seviyeli bir yazarın -ki özel mesajlaşmalarımız hep öyle olmuştur- çaylak olması için ne neden var bulamadım, hayırlısı diyelim..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks