Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

fevkaladenin fevki - 2

Serbest Kürsü ve Sözlük fevkaladenin fevki - 2 Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız * ben böyle güzel ses görmedim kişisidir. Özellikle sevdigim müzik tarzi ile yakınen ilgili olması beni benden almıstır. Alwayssleepy iyi hatirlatmiş , az daha dusuyordun merdivenden kişisidir aynı zamanda. * o kadar yanımda oturmış amma ve lakin şahsımı güzel sesinden ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

fevkaladenin fevki - 2

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-01-2009, 04:30 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart fevkaladenin fevki - 2

* ben böyle güzel ses görmedim kişisidir. Özellikle sevdigim müzik tarzi ile yakınen ilgili olması beni benden almıstır. Alwayssleepy iyi hatirlatmiş , az daha dusuyordun merdivenden kişisidir aynı zamanda.

* o kadar yanımda oturmış amma ve lakin şahsımı güzel sesinden mahrum bırakmış kişidir. beni de erkek sanmıştır sööle en havalısından fekat kısmet değilmiş diyelim. *

* nickini fevki'nin fevki oLarak değiştireceğim yazar.. unutuyorum efendim nickinizi.. zirvede pek bir dağıtmış oLan yazardır.. güLerken gözlerindeki yaşLarı farkettim.. he birde bu yazar rahatına pek düşkün.. gidenLeri uğurLamak için masadan kaLktık.. arkamızı döndüğümüzde bir de ne göreLim.. uzatmış ayakLarını sandaLyeye hava atıyor.. paşa torunu ya..

* son zirveye "ben cedric'i görmeye geldim" diyerekten katılmış yazardır. zirve sırasında zaman zaman yorgunluk çektiği gözlerden kaçmamıştır. tüm yorgunluğuna rağmen zirvenin başından sonuna dek gördüğüm/görüştüğüm bir kişidir kendileri. gönül isterdi ki benim yerime cedric kalsaydı onla beraber ama o erkenden gitti işte ne yazık ki... * * *

* amacı hava atmak değil keyif çatmak olan yazardır. *

* her yönüyle nickini hakeden, resim çekme konusunda armyyle kapişabilecek, grafik tasarımı hakkında dünya kadar bilgisi olduguna inandıgım saygılı ve sevgili sozluk yazarı.**

* zirvede en çok dikkatimi çeken yazar. gerçektende nickiyle uyuşuyor, süper bir insan. *

* dünya kadar fotoğraf çekip millete zırnık koklatmayan yazar. anladım ki kendine müslüman efendim bu yazarımız.

* sesi guzel bir yazarimizdir vesselam en kisa zamanda bir duet single dolduracagiz kendisi ile.*

* öncelikli duet teklifini bendenizden almıs kişidir. mulayim kişisi sırasını beklesindir.

* hanı bazen herkezden sıkılırsınızya,kimseyı görmek istemezsınız işte böyle zamanlarda tercih edilecek tek insan,

sevgilimden daha çok gördüğüm insan.

* nickimi zirve boyunca anlatamadığım, sessiz, pıtırcık yazar.

* zirve yazarı. ahahaha!! ne yalan diyeyim minik, sevimli, öpülesi. aaa bak bir de sesi güzeldi. medresede nasıl şakırtmayız seni yahu! tühh! bir dahaki zirveye.

* beni sevmeyen öpücüklerimi havada bırakan yazar. çok üzgünüm sözlük.

* zirvenin sonlarına doğru az da olsa muhabbet edebildiğim yazar.

* zirveye gec kalma konusunda gün itibari ile devir sarmış yazar.

* hanım hanımcık yazar dedikleri bu olsa gerek yazarı . * *

* dumur eden yazar kısı nıckı. bır an ıcın '' neee... anne yoksa sende mı? ustelık bır de zırvelere katılıyorsun haaa?'' deyıp bos gozlerle sol cerceveye kılıtlenmeme sebep olmus takma ısım. soyle ki:

efendım, sozluk semalarında dolasıp sol frame uzerınde kucuk caplı bır yoklama yapılırken, fevkaladenın fevkı baslıgı goze carpar. baslık acılır. anlasılır ki bu bır yazar nıckıdır. entry okunur. anlasılır ki bır zırve gerceklesmıs. cayla corbayla ılgılı bır zırve. neyse zırvenın mahıyetı cok onemlı degıl. tum bunlar olurken, hemen yan odada evın annesı onderlıgındeki bır gurup ev hanımı, bulent ersoy kısısının de jurı uyesı oldugu bır sarkıcı yarısmasını ızleyıp, caylarını yudumlamaktadırlar. sonradan ogrenıldıgıne gore, bu fevkaladenın fevkı hedesı bulent hanımın da sıkca kullandıgı bır delı sacmasıymıs. bu arda bendenız parkınson kısısı olarak, sozluge goz gezdırırken, yanı tam bu fevkaladenın fevkı, cay vb kelımerın kullanıldıgı entrylerle hasır nesır ıken, ıcerdekı ev hanımı populasyonu da caylarını yudumlamakta ve bulent hanımın dıllere pelesenk olmus fevkaladenın fevkı lafını ıronık bır sekılde o sıra yudumlanmakta olunan cay ıcın kullanmaktadır. bır an sımsekler cakar, parkınson mallar. * aman allahımdır. yoksa anne ve saz arkadasları bırer sozluk yazarımıdır. aman allahım, ustelık zırveye bıle katılmıslardır. acaba nıcklerı nedırdır. bır agzını arasam mı acabadır.

otuz sanıyelık bır sure boyunca sozlukle ılgılı hersey bır fılm serıdı gıbı goz onunden gecer. derken parkınson uyanık olarak gordugu kara kabustan kalp atısları hızlanmıs bır sekılde uyanır. rahatlamanın tek yolu odaya hısımla gırıp solukle ılgılı bısıyler sorup, ev hanımı gurubunun uludag sozlukle alakası olup olmadıgını anlamaktır. hısımla ıcerı dalar, ortaya bır klark ceker ve sorar:

+ anne sen zall dıye bırını tanıyo musn?

- mubeccel bu cocugun halı hıc hosuma gıtmıyor.

+ ohhhhh...

* fevkaladenin fevki diye isim koyduk fekat, kendisinden fevkalade bi hareket bekliyoruz, bekliyoruz ve hala bekliyoruz, yok gelmiyor. * utandırma cocuğum bizi diyor sevgiyle öpüyoruz. sözlük yazarı ve daimi zirve teşrifcisi hatun kişi.

* kısa zamanda istediği işi bulmasını dilediğim yazardır!

* zirvelerin yazarıymış. onu öğrendim. ama yakışıyor. böyle benim katıldığım her zirveye gelse de bol bol sohbet etsek yazarı, kişisi, insanı...*

* zirvede tanıştığım, hanım hanımcık, içimdeki abla hissiyatını uyandıran bir yazar. az da olsa konuşma fırsatı bulduk. nasıl olsa zirve yazarıymış, önümüzdeki zirvelerde daha çok konuşuruz.

* ailecek yazardır efenim bunlar, bir aileden 3 kişiyle sanırım bu alanda rekoru ellerinde tutuyorlar.

* enerjisi bitmeyen, bir köşede masum masum kendi halinde takılan biri sansanız da alakası yok. çok cazgır, gördüm test edip onayladım. radyoların vazgeçilmez hatunu.ha bu arada

* patronunun panik atakları yüzünden boynundan steteskop'u eksik olmayan yazar.

-08.03.07 saat 8.00 tansiyon 10 a 5 doktor istedi

-08.03.07 saat 8.30 tansiyon 11 a 5 sağlık memurunu kovdu

-08.03.07 saat 9.50 tansiyon 17 ye 9 2 çaycıyı da kovdu

-08.03.07 saat 11.30 tansiyon 16 ye 6 biraz uyudu

-08.03.07 saat 12.55 tansiyon 12 ye 6 bir fincan ıhlamur içti

-08.03.07 saat 13.45 tansiyon 12 ye 6 yaptıklarına pişman oldu odasına kapandı

-08.03.07 saat 14.20 bi dakka beni çarıyo

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks