Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

kurt - 2

Serbest Kürsü ve Sözlük kurt - 2 Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız * "devlet olmadan millet olmaya çalışan insan ırkı" * ülkemizde yaşayan alt kimliklerden birisine mensup insanlar. * Kürde fırsat verme ya Rab! Dehre sultan olmasın. Ayağını çarık sıksın, Asla iflah olmasın. Vur sopayı, al ekmeği elinden, Karnı bile doymasın. Oğul ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

kurt - 2

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-01-2009, 04:35 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart kurt - 2

* "devlet olmadan millet olmaya çalışan insan ırkı"

* ülkemizde yaşayan alt kimliklerden birisine mensup insanlar.

* Kürde fırsat verme ya Rab!

Dehre sultan olmasın.

Ayağını çarık sıksın,

Asla iflah olmasın.

Vur sopayı, al ekmeği elinden,

Karnı bile doymasın.

Oğul bu çeşmeden gavur içsin, rum içsin

Kürde nasip olmasın.

yavuz sultan selim...

* *

edit: beni bilenler biliyor derken boş konuşmadım.

1- kanımca yavuz sultan selim bunu yazarken osmanlıya ihanet edenleri kastederek yazmıştır.

2- yine kanımca şu an pkk türkiye ye ihanet etmektedir.

3- ben de bu dizeler buraya taşırken ihanet edenleri kastettim.

4- bunları yazarken sadece ve sadece turk silahli kuvvetleri ndeki vatan haini er ve şehit cenazesindeki annelern feryatlarını içimde hissederek yazdım.

5- bu yazdıklarım olumlu olumsuz tepkilere cevap değil bir açıklamadır.

6- umarım ne demek istedigimi anlayabilirsiniz.

* anadolu'da en az türkler kadar uzun süreden bu yana ikamet etmiş olan millettir. bununla birlikte kurtuluş savaşı sırasında işgalci emperyal güçler karşısında yine türkler ile birlikte omuz omuza savaşarak özgür bir türkiye'nin kuruluşunda kanlarını, terlerini akıtmış olan bir millettir. ahmed arif'in dediği gibi tavuklarımız birbirine karışmıştır.

* faşist zihinlerin önyargıyla yaklaştığı anadolu halklarından biri.

* vahşi olmasına rağmen eğitilebilen ve insan dostu olabilen,gerektiğinde hayat kurtaran gerektiğinde yok eden bir hayvan

*

* öncelikle:

--------------------

Kürde fırsat verme ya Rab!

Dehre sultan olmasın.

Ayağını çarık sıksın,

Asla iflah olmasın.

Vur sopayı, al ekmeği elinden,

Karnı bile doymasın.

Oğul bu çeşmeden gavur içsin, rum içsin

Kürde nasip olmasın.

Yavuz Sultan Selim

--------------------

muhtemelen kurt fasistlerin uydurduğu ya da şakacı bir arkadaşın dizeleritarihi hiçbir kanıtı olmayan olması da mümkün olmayan uyaklı tümceler yumağıyla kürtlerin türklere daha da düşman olmasına sebep olma eğilimi.vardır böyle kürtler ne yazık ki,bugün bir türk ün bile ağzından çıkması durumunda aşırı tepki alacağı kesin olan şu sözler de cok degerli diyarbakır bld.bşk. osman baydemir in ağzından çıkmıştır*türklerle kürtler bir arada yaşayamaz.

ne yazık ki böyle insanların da bulunduğu grup.

not:Ayağını çarık sıksın,

Asla iflah olmasın. dizeleri ilk duyduğumda beni benden almış yarmıştır.o ne lan koca padişah mahalle karıları gibi beddua ediyor.ama daha derinden düşününce de kahrettim kendime.ne tarihimizi anlaya bilmişiz ne değerlerimizi.hem türkler hem de kürtler.

* bazı gerizekalı insanlar yüzünden, ve sırf o insanlar gerizekalı diye durduk yere hor görülen köken. benim anlamadığım kürt bir insan bir şerefsizlik yapmışsa ki yapabilir, her insan iyi ya da kötü olabilir, bu tüm kürtlere mal ediliyor. Ama bir türk bir kötülük yaptığında bu hiç de tüm türklere mal edilmiyor ki doğru olanı da bu zaten. ilk ayrım buradan başlıyor. Terör doğuda diye tüm doğuya terörist göziyle bakan, ne olduğundan habersiz binlerce angut insan var bu ülkede.

Sokakta bira içtikleri için dayak yiyen, küpe taktıkları için dayak yiyen, topsakal bıraktıkları iiçin dayak yiyen, en kötüsü doğduğu yer yüzünden dayak yiyen bir insan bu yaşadığı durumu nasıl tüm Türkiye'ye mal etmiyorsa, milliyetçilerinde bu ayrımı bırakması lazım. Herkes bu memleketi seviyor. illa ki sevmeyeni de vardır, tıpkı Türk olup da sevemeyen olabileceği gibi.

* bir orhan veli şiiri. şöyledir:

kurt

Ah! artık benim de benzim sarı,

Damar kanımı dolaştırmıyor.

Hiçbir kıyıya ulaştırmıyor,

Beni Şehrazad'ın masalları.

Anlamıyorum dilinden artık

Geceyi saran güzelliğin,

içim, kör bir kuyu gibi derin,

Ve sonsuz rüyasında yalnızlık.

Susmak istiyorum, susmak bugün.

Susmak, hiçbir üzüntü duymadan,

Büyük bir kuş iniyor semadan.

Sükût, bu indiğini gördüğün.

Artık tırtılları beslemiyor

Bahçemin orta yerindeki dut.

Başıma kondu ebedi sükût.

Gün, yeniden doğmak istemiyor.

Kuşla oldumsa da senli benli,

Beynimi kurcalayan bir kurt var

Anlamak istiyorum, ne yapar

Rüzgârı boşalınca yelkenli

* dokuzuncu istanbul bienalinde yapılan trajikomik bir espri.

duvarda ışıklı bir kurt yazısı vardır. bir kaç saniye sonra u harfinin üzerinde iki nokta belirir bir süre sonra yeniden söner.

edit: insanlara bilgi vermek kötüyse* kaç kere bienale gittiniz?

* evcilleştirilen ilk hayvan.

* hepsi de en az batıdaki insanlar kadar yurttaşım,arkadaşım,gardaşım olan bir Türkiye halkına verilen isimdir. Onlar değil onları katletmeye uğraşan zihniyetler utansındır...

* ingilizcesi volf, latincesi lupus olan hayvandır.

* Ahmet Altan'in 17 Nisan 1995 tarihli Milliyet gazetesinde yayinlanan Atakürt baslikli makalesinde irdeledigi irktir.

"Mustafa Kemal'', Selanik'te degil de Musul'da dogmus bir osmanli pasasi olsaydi, kurtulus savasini Türklerle ve Kürtlerle gerceklestirdikten sonra kurulmasina önayak oldugu cumhuriyetin adini ''Kurdiye Cumhuriyeti'' koysaydi, kendisi de meclis karariyla ''Atakürt'' adini alsaydi...

Kurdiye Cumhuriyeti'nin bütün vatandaslarina Kürt denecegi icin hepimiz Kürt sayilsaydık, Taksim'e, Kadiköy'e, Kizilay'a, Kordon'a daglara taslara ''Ne mutlu Kürdum diyene'' pankartlari asilsaydi veya yazilsaydi...

Kurdiye'de Türk olmadigi, herkesin aslinda Kürt oldugu söylenseydi, kendilerini Türk sananlarin aslında ''deniz kurdu'' olduklari iddia edilseydi...

Kürtlerin yedibin yillik bir tarihi bulundugunu, Anadolu'nun esas sahiplerinin Kürtler oldugunu, Mogollarin, Hunlarin, Etrükslerin aslinda Kürtlerin atasi sayildigini, Osmanli'da Kürt pasalarin kahramanliklarini derslerde okusaydik...

Teoman, Cengiz, Atilla, Osman gibi adlar almamiz yasaklansaydi, Berfin, Beruj, Nevruz gibi isimler almak zorunda kalsaydik,

Türkce televizyon kurulmasi yasak edilseydi, bütün televizyon yayinlari kürtce yapilsaydi...

Romanlarimizi, hikayelerimizi, siirlerimizi Kürtce yazmak zorunda kalsaydik, yalnizca Kürt Sarkilari dinleseydik, gazetelerimizi Kürtce cikarsaydik...

okullarimizda yalniz Kürtce okutulsaydi ve Türkce okutulmasi yasaklansaydi...

''Biz Türküz, bizim bir tarihimiz, bir dilimiz var'' dendiginde sorgusuz sualsiz hapislere atilsaydik,iskence görseydik...

Istanbul'da, Ankara'da, Izmir'de, Bursa'da polis sürekli olarak bizi izleseydi, özel timler bizim Kurdiye Cumhuriyeti'ni parcalamak isteyen ayrilikcilar olmamizdan kuskulanip hepimize sürekli suclu muammelesi yapsaydi, sirf Türk oldugumuz icin hakaretlere ugrasaydik...

12 Eylül darbesinden sonra bütün bati bölgesindekiler hapishanelere doldurulsa, inanilmaz iskencelerden gecirilse, bogazlararina kadar camurlarin icine battiklari hücrelere konsa azgin köpeklerle bacaklari parcalansaydi...

Evlerimiz basilsa, ayrilikci Türk teroristlere yardim ettigimiz iddiasiyla apartmanlarimiz yakilsa evimizden bir esya bile alamadan cikarilip, Diyarbakar'a, Hakkari'ye sürgüne gönderilerek, cadirlarda yasamak zorunda birakilsaydik...

Biz Türkler buna razi olurmuyduk?

''Iste hepiniz Kurdiye Cumhuriyeti'nin vatandasi olarak birer Kürtsünüz, ayrica Kürtlük diye niye tutturuyorsunuz, isterseniz basbakan bile olabilirsiniz'' sözlerini bir hakkaniyet isareti olarak kabul eder miydik...?

Ve tarih Türk cizgisinden yürümus, bügün bizim ''Türk'' olarak kabul edemeyeceklerimizi Kürtlerin kabul etmesini istemisiz, bu yersiz istek sonunda patlamıs, ülke önce teröre arkasından bir ic savasa yuvarlanmis.

...

Biz Türkler, bir Kurdiye Cumhuriyeti'nde yasasaydik ne isteyeceksek, bu isteklerin bu gün Kürtler tarafindan dile getirilmesidir demokrasi.

Kendimiz icin isteyecegimizi, bizimle esit oldugunu kabul ettigimiz insanlara vermemek icin bu kadar kan dökmeye, ülkeyi cikmaza sürüklemeye deger mi?

''Degmez diyenler demokrasi istiyor iste."

not: herhangi bir yargiya varmadan once buna da mutlaka bir bakiniz

* .

* bire on verip çogunlugu ele gecirecek olan irktir, hoslanmıyorum o kadar kisi beraber yasarken bunların sorun cıkarmasından ve bu sorunları gormezden gelip karsidakine hemen faşist damgasi vuranlardan.

* entrymden bir sey anlamayanlar, "ee yani?" diyip kalanlar ya da "bu herif kesin kürt, vay serefsiz al sana eksi" diyip gecebilecek insanlar için daha acik konusayim:

bir kac ezik kürt'ün yaptiginin koca bir irka mal edilmesinin, onlari hice saymanin, ben kürt'üm dedikleri icin onlara iskence yapmanin, onlari idam etmenin, hapse atmanin * ve ayni toprak parcasi ustunde yasadigimiz halde yillardir türk - kürt ayriminin yapilmasinin yanlis oldugunu ve bu ayrim yuzunden de ulkenin bu halde olmasi, pkk'nin dogmasi ve binlerce sehit vermemizle sonuclandigini savunuyorum.

haklarinda hicbir sey bilmedigimiz halde, kimse sevmiyor diye sevmeyecegimiz, itip kakacagimiz yere haklarinda yazilanlari saglam kaynaklardan arastirip, okuyup bir seyler ögrensek ne güzel olurdu diyorum cünkü bilgi sahibi olmadan, ön yargilarimizla, kürt denilince "böeh", "iyh", "kaka" dedigimiz icin hala türk-kürt ayrimi var ve maalesef ki bu at gözlüklü insanlarla daha olmaya devam edecek.

* Ölülerinin değeri canlılarından daha fazla olan hayvanlardır*. Bu yüzden dağlarda ve ormanda avlanılırlar.

* kurt: 70'li yıllarda eta örgütünü çökerten ispanyol ajan mikel lejarza'nın lakabı...

* bir köpek cinsi. diğer köpek cinslerinin aksine nankör olmalarıyla bilinirler.

* ortadoğu halklarından birisi belki bir avrupalıya göre türklereden fazlaca farklı görülmemesine karşın kültürel olarak dağlar taşlar kadar fark olan bi topluluk

* , bu topluluğun türk , pers , arap gibi büyük milletlerin arasında karışmadan kalması birazda tesadüf ve şans eseridir. Bazı kürtçülerin söylediği " biz türkler gelmeden önceleride burdaydık , türkler moğalistana dönsün!!!" gibi sloganların aksine alparslan anadolunun kapılarını açana kadar şuanki türkiye coğrafyası içerisinde neredeyse yoktu bu topluluk, çoğunlukla iran ve ırakın dağlık bölgelerinde küçük topluluklar teşkil ediyorlardı , türklerin anadoluya girmeleriyle kürtlerde anadoluda yayılma olanaığı bulmuşlar bölgedeki siyasi çekişmelerde alevi türkmenlerin devlet baskısı ile irana göçü ile palazlanmış , ermenilerinde çıkartılması ile bölgeyi iyiden iyiye elegeçirmiş ve birazda ermeni servetine konmuşlar . Aşağılanma ve hor görülmeleri konusuna gelirsek , bunun nedeni bence eğitimden uzak , kapalı ve coğrafyanın da etkisiyle kaba bir toplum olmaları bunun temelindede aşiret ve feodal yapıda yaşamaları gelmektedir. kanımca bu bölgelerde kürtlerin yerinde aşiret halinde yaşayan arap , afganistanlı gibi herhangi bir topluluk olsa gene aynı şekilde horgörüleceklerdi. Bu feodal yapının bozulmama nedeni ise osmanlının bölgeyi kendi haline bırakması , şeyhlere emanet etmesidir.

bi abimizin tabiriyle " pipilerinin yardımıyla ülkeleri elegeçirirler"

çok kitap okuduğunu sanan sözde entel insanlarımız tarafından neredeyse dünyanın en iyi insanları yapılacak, kurtuluş savaşı sırasında sadece kendi emelleri için *, yunanlılar tarafından ege bölgesine sahte atatürk resimleri dağıtılması, saçmasapan hikayeler uydurulması gibi seviyesiz tezgahların mimarı olan ingilizlerin, yine kendi emelleri için kışkırttıkları topluluk. bu işlem öyle bir noktaya gelmiştir ki, bulundukları bölgeleri savundukları halde atatürk'ün kendilerine toprak vereceği yalanıyla kandırılmıştır bu insanlar. isyan bile çıkartmışlardır, yine başkalarının emelleri için.

bu insanlar *, oturdukları zengin, nezih, ırmak kenarı bölgelerden bir kere bile çıkmamış, kimin ne olduğunu görmemiştir. okudukları kitaplar arasında yavuz sultan selim e eşcinsel yakıştırması yapan eserler bulunmakta, mantığıyla değil duygularıyla konuşan bu insanlar da hala bu gerçekdışı kitapları okumaya, yazılanlara inanmaya devam etmektedirler.

ilginçtir, bu insanlar türk lere yapılan zulümleri, haksızlıkları, ihanetleri okumaz, araştırmaz, kabul etmezler / üstünde durmazlar. hak da vermek lazım aslında. niye mi? çünkü hoşgörülü türk insanı kendisine yapılan şerefsizlikten bağıra çağıra söz etmez. yapılan ihanetlere, gösterebileceği tüm anlayışı gösterir. ve bunları, sırf üste çıkabilmek için malzeme olarak kullanmaz. meydan da böyle kalitesiz insanlara kalır haliyle.

erzurum'a 4 yaşında gitmiştim. ilkokula başladığımda bile şehir yeni yeni yapılanıyordu. şehir merkezi dışında doğru düzgün yol, okul, bina yoktu. bu bölgelere asker bakardı. biz de bu bölgelerden birinde yaşıyorduk. çevremizdeki insanlar tamamiyle kürttü. tek tük vardı türk insanı. onlar da ya bizim gibi tayinleri çıkıp da gelenlerdi, ya da asker. her neyse, büyümeye, dışarı çıkmaya, çevremi genişletmeye başladım. bununla beraber birsürü şeyi öğrenmeye de. canını, malını, namusunu koruyan insanlara sebepsiz yere küfür eden, taş atan insanlar gördüm. pazardan aldığı şeyleri taşıyamayan yaşlı kadına yardım öneren gence verilen kırıcı cevapları duydum. misafirliğe gidildiğinde, misafir bayanlara ne gözle bakıldığına şahit oldum. arkasından çantasına vurulan kızkardeşini yanına almak isteyen ağabeye arkadan en az on kişinin saldırdıklarına ve çocuğu vızır vızır arabaların geçtiği bir yola attıklarına tanıklık ettim. arkadaşlarına " bizim evimiz de burası, bir gün beklerim " cümlesini söyleyen çocuğun, aynı gece evinin kapısının zorlandığını, kapı önündeki ayakkabıların çalındığını, ikinci kişi ağzıyla anlattığım / anlatmadığım bir sürü olay gibi bizzat yaşadım.

ve şunu öğrendim. bir insan başkaları tarafından dışlanmaz, soyutlanmaz. bir insan, kesinlikle ve kesinlikle kendi kendini dışlar, soyutlar. kimisi, bi şekilde bu bilince erişir ve dahil olduğu birliği bozmamak için elinden geleni yapar. kimisi de uydurma hikayelerle, seviyesiz propagandalarla, yapmacık bir tarihle bu birliği bozabilmek için elinden geleni yapar.

bugün kimse safkan türk olduğunu iddia etmiyor, kimse yüzde yüz türk milliyeti aramıyor. milliyetçi topluluklar bile bunun ne kadar yanlış bir davranış olduğunu görmeye başlıyorlar.

dedeleri türkiye'ye geldiğinde eğitimsiz, fakir olan, ama kendi çabalarıyla gelişen, büyüyen bir bulgaristan göçmeni aile mensubu olarak, dahil olduğum birliği bozmamak için elimden geleni yapıyorum. eğitim, gelir seviyesi, tarihi saçmalıklar gibi bahaneleri öne sürerek bu birliği bozmaya çalışanlara, hatta bu birlikte olup da bu yalanlara kananlara da götümle gülüyorum.

* hakkinda şoyle bir quote yapilmiş şahane hayvan:

"only the mountain has lived long enough

to listen objectively

to the howling of the wolf..."

* esaret altında yasamayan tek hayvan.

* ETA örgutunu parcalayan yok eden kısının kod ismi...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks