Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

haydar dümen

Serbest Kürsü ve Sözlük haydar dümen Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız beyaz uzun saçlı kel* seks uzmanı.. konuşmaları dikkatle dinlenir ve söylediği cinsel münasebetli kelimelere aa bak ne dedi denir ve gülünür halbuki adam ayıp bir şey olmadığını göstermeye çalışırdurur muayenehanesinin taksim'de alman hastanesi'nin karşısında olduğu biricik cinsel danışmanımız,allah zeval vermesin.. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

haydar dümen

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-01-2009, 07:08 PM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart haydar dümen

beyaz uzun saçlı kel* seks uzmanı.. konuşmaları dikkatle dinlenir ve söylediği cinsel münasebetli kelimelere aa bak ne dedi denir ve gülünür halbuki adam ayıp bir şey olmadığını göstermeye çalışırdurur

muayenehanesinin taksim'de alman hastanesi'nin karşısında olduğu biricik cinsel danışmanımız,allah zeval vermesin..

lise yıllığımızda bizim sınıfın elemanlarıyla beraber çekilmiş fotoğrafı vardır. super komik adamdır bence. tv programlarında sex hakkıdna konuşurken rahatmış gibi gözüksede kanımca o kadar da rahat değildir.

bu arada yıllık için foto çektirirken şöyle absürb bir diyolog geçmişdir haydar dümen ilen arkadaşım arasında.

hd-bu fotoyu bana getirirsiniz değil mi arkadaşlar

x- ayıp ettin haydar amca getiririz

hd- hah iyi getirin bende size kitap vereyim karşılığında.

x-ooo ver ver resimli mi bari ?

kelin ilacı olsa kendi başına sürerdi dediren karakter

40 yıldır bekaret konuşuyorum ve hala para kazanabiliyorum sözlerinin yaratıcısı

-haydar abi hasbin karaya vurur mu

-ayıp çocuğum

-haydar abi o duruşa vuruş kaç kuruştur

-yapma yavrum

-haydar abi kol gibi kürtaj parası girecek ne yapmalıyım

-sus çocuğum

-haydar abi ellerim ayaklarım ayakta parmaklarım nedir?

-lan oolum!!

-haydar abi badem gözlü bir yar istemekteyim

-eşşeklik etme

bu kişilik iyi ki erdener abi gibi değil.her türlü soruya cevap verir..o olmasaydı biz hala anne babalarımızdan gelen şş ayıp böyle şeyler konuşulmaz,ne biçim sorular soruyosun anneye çemkirmelerine maruz kalmıştık.

30 senedir evli olup ta hala beraber olamayan insanlar hakkında ''ben bir formül buldum,1 günde bu sorunu çözüyorum ama dünyanın hiçbi yerinden kimse gelip te hocam siz ne yapıyosunuz da çözüyosunuz demedi'' diye isyan eden değerli doktorumuz.

kendisi içimizde yaşayan freud ya da türk freud olarak bilinir.
seksolog kisvesi altında yurdum kızlarını yemiş bitirmiş dümenci.bir çeşit playboy.
çift kişiliklidir. bunu ben söylemiyorum, soyadı söylüyor. buyrun inceleyelim. efendim dü acem dilinde iki manasına gelir. men anglosaksonlarda man, yani adamın çoğuludur. neymiş efendim, dü-men, yani iki adam. konuşmalarından da anlaşılabilir bu durum:

-doktur bey, eşimi organz edemiyom.

-acele etmeyin, bir de geç kalmayın.

-nası yani?

-açık açık anlattırma be adam.

gördünüz değil mi, cevap verirken önce çoğul hitap ediyor, sonra birinci senil şahıs. tutarsız bu, evet.

posta gazatesinde cinsellikle ilgili soruları cevaplayan şahsiyet.

sabah sabah seda sayanın demirbaşı,kadrolu konuğu,sabır timsali

posta gazetesindeki köşesinde bakire olmayan bir kızın daha önce kaç kişiyle beraber olduğu bilinebilir mi ve bu kişilerin kimler olduğunu tıp bulabilir mi? sorusuna verdiği cevabı ve özellikle içindeki bulur evladım, bulur, sen hiç merak etme, tıp senin gibi kafayı yemiş insanları bulur, bir güzel kapatır tımarhaneye de bir nebze olsun huzur sağlanır. cümlesiyle beni dumura uğratmış, güldürmüş ve takdirimi kazanmıştır.

fantastik okurların sorularını elinden geldiğince ilginç bir uslüp ile cevaplayan lokman hekimdir. bununla ilgili olarak bir örneği eksiksiz aktarıyorum

soru

aynı yemeği ikinci kez yemek istemiyorum.

merhaba haydar hocam,18 yaşında,güzel,erkeklerin etkilenebileceği,alımlı bir kızım.sorunum şubenim cinsel isteğim çok fazla.erkeklerle ilişkiye girmek beni hiç yormuyor.bir erkekle hiç durmadan saatlerce birlikte olabilirim.ancak ben her ilişkimi değişik erkeklerle değişik fantaziler kurarak yaşamak istiyorum.yani bir yemeği ikinci kez yemek istemiyorum.maalesef toplum bunu normal karşılamıyor.arkadaşlarıma bu istekten bahsettiğimde ''tam erkek olacak kızmışsın.erkek olsan kızların işi çok zordu''diyorlar.acaba bu davranışımı nasıl düzeltebilirim.isteğimi nasıl azaltabilirim ya da ne yapmalıyım.cevabınızı en yakın zamanda bekliyorum ilginize teşekkürler.

cevap

sevgili okurum,yemek oburusun diyeceğim ama değilsin.çeşitleme oburusun.yedikçe iştahın artıyor.iştahın arttıkça önüne çeşit çeşit malzemeler yığılıyor.sen yine daha artan iştahla onların üzerine yığılıyorsun.bu saatten sonra ben yapabilirim biraz düşüneyim.lütfen bana biraz izin ver.bir cümlene takıldım.bu durum ''maalesef ülkemizde hoş karşılanmıyor'' diyorsun.hoş karşılansa ne olurdu,gel,hesap edelim.o senin çok çok elde ettiğin erkekler teke inerdi.her birinin elinde senin gibi kızlar olucağından bir kızdan çıkıp sana gelecek güçleri de olmadığından sen yoldan geçenleri çağırmak durumunda kalabilirdin.sevgili okurum doğa ne eylerse güzel eylerama bazen o da şaşırır.en uç dallarda bir çiçek ya da yaprak yaratır.en uç dala oturmuşsun ama ayakların yere basmadığından kendini uçan kuşlara adamışsın

bu kısım adeta bir rönesans niteliğinde

orada uçan her kuşta seni gagalayıp gagalayıp geçiyor.aman yavrum dikkat et!parçalarlar,yolarlar adamı.çünkü kimisinin gagası keskin,kimininki iri olabilirbu kez kökten gidersin.arkadaşlarının dediğine gelince onlarda yanılmış.erkek olsaymışsın kadın daynamayacakmışsın.nerede bu kadınlar ya!hepsi sokakta,eli eli bayraklı ''erkek arıyorum'' diye pankart mı açmışlar?

hadi yavrum,güzel güzel düşünün,güzel güzel davranın.sende bu hızla yola devam edersen,araban bir dönemeçte yuvarlanır gider.frene bas frene!!

posta gazetesinde her gün düzenli olarak tam sayfa alanı bulunan okurlara yardım eden seks uzmanı. yardım etmek isteyen iyi biridir fakat sorulara verdiği cevaplarda hikaye fıkra anlatır, binbir türlü alakası olmayan şeyler söyler ve her yerde toplumu bilinçlendirmek istediğini söyler. bu konuda çalışırda. fakat ismini teleffuz ettiğinizde çevrenizdekilerin yüz ifadelerinde hiçte gerek olmayan bir gülümseme sezinlersiniz.

Kaynak: İtüSözlük

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks