Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

halk sozluge akin etti vatandas entry giremiyor

Serbest Kürsü ve Sözlük halk sozluge akin etti vatandas entry giremiyor Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız * 3 yıl önce bir yerden okuyup sözlüğe taşıdığım bir başlığın * 3 yıl sonra karşıma çıkmasıyla istemsizce aklıma gelen, dandikten bir kelime oyunuyla üretilmiş bir sözün 3-4 yıl boyunca kafamda oluşmuş sözlük hakkındaki yargılarımı kökünden dinamitleyebileceği hiç aklıma gelmezdi. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

halk sozluge akin etti vatandas entry giremiyor

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-01-2009, 01:53 PM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart halk sozluge akin etti vatandas entry giremiyor

* 3 yıl önce bir yerden okuyup sözlüğe taşıdığım bir başlığın

* 3 yıl sonra karşıma çıkmasıyla istemsizce aklıma gelen, dandikten bir kelime oyunuyla üretilmiş bir sözün 3-4 yıl boyunca kafamda oluşmuş sözlük hakkındaki yargılarımı kökünden dinamitleyebileceği hiç aklıma gelmezdi. ama oldu.

yeni gelen herhangi bir spesifik nesile hiçbir zaman nefret duymadığımı, hatta bu kişilerden çok, bütün enerjisini bu yeni gelenlerle didişmeye, onlara ukalalık yapmaya adayanlara tepki duyduğumu biliyorum. belki de eskiden nesil diye birşeyin olmamasındandır bu. 2nci nesil olduğumu kaç zaman sonra öğrendim hatırlamıyorum. bu yüzden bir 2nci nesillilik bilinci oluşmadı bende. yani demem o ki, belki de bu yüzden, belki de kendimi bir nesilin üyesi olarak tanımlamadığım için benden sonra gelen nesillerle ilgili bir genellemem, değerlendirmem, vesairem yok.

öteyandan sözlükte eskiden de olmasına rağmen tekrar sayısı az olduğu için çok rahatsızlık vermeyen bazı gıcık entri, cümle ve davranış kalıplarının, sözlüğün nüfusunun artmasıyla birlikte birer virüs gibi yayılması neşeyle geçirdiğim sözlük saatlerimi bir sıkıntı ve daralım yumağına çevirdi adım adım. işte bu can sıkıntısı içindeki günlerimde, bu sıkıntının bütün nedeninin sözlüğün gittikçe artan nüfusu olduğunu düşünüyordum. bana göre bu durumdan kurtulmanın yolu, yeni gelecek adayların öyle 10 basit entriyle falan değil, çok detaylı bir inceleme sürecinden sonra alınıp alınmamasına karar verilmesinden geçiyordu. huzur ve güven ortamını sağlamanın ikinci önemli noktası da, detaylı incelemeden geçirildikten sonra kabul edilen bu kişilerin yazdıklarına çok çok gerekmedikçe müdahale edilmemesi, bir entrinin sözlük formatına uygun olup olmadığının yazarlarının kendi inisiyatiflerine bırakılması, arada bir sözlük formatı dışına çıkmalarına bile gözyumulması, özet olarak entri yazarların iyi seçildikten sonra özgür bırakılmasıydı. bu sayede entri yazarları sadece anlatacakları şeylere odaklanacak, ufak tefek hatalar yüzünden entriler silinmeyecek, o an bir entriyle uğraşan beyinler çöp lambasının ışığıyla kesintiye uğramayacak, herşey çok güzel olacaktı. iyi niyetli olmadığı, tek amacının sözlüğe zarar vermek olduğu düşünülen kişiler de, bir-iki uyarıdan sonra aynı davranışları sergilemeye devam ederlerse tüm entrileriyle birlikte tamamen uçurulmalıydı.

fakat ssg az, öz ve özgür yazar şıkkını değil, "herkesin her konuda yazabileceği bir yer" şıkkını işaretlemiş en başta. bu tercihini anlıyor fakat benimsemiyordum. ta ki düne, yani "halk sözlüğe akın etti, vatandaş entri giremiyor" sözünün istemdışı bir şekilde beynimde belirdiği güne kadar bu benimsememe hali devam etti. sözkonusu başlığa zeytin'in verdiği "seçkinci gerzekçilik" bakınızı da kurşunu beynime sapladı. "allahım ben acaba seçkinci bir gerzek miyim?". seçkinci gerzek oldukları konusunda şüphe duymadığım, plaja halkın akın etmesinden şikayet eden kişilerle kendim arasında çaresizce bir fark aradım durdum ama bulamadım. akın sonrası onların da keyfi kaçmıştı, benim de. bu vatandaşların keyfi suda abartılı bir şekilde yüzen, kahkahalar eşliğinde arkadaşlarına su sıçratan, su altından birbirlerinin bacakları arasından geçen, "bak boy veriyorum", "gel lan boyu geçmiyor ehüüeüe" gibi cümlelerle eğlenen kişiler yüzünden kaçmıştı muhtemelen. onların eğlence anlayışlarını garipsiyor, belki de bu kadar rahat olmalarını, bu kadar kolay yoldan eğlenebilmelerini kıskanıyorlardı hatta. benim durumum da bundan farklı değil ki. ben de gelen binlerce yeni kişinin birçoğunun tamamen aynı formatta yüzlerce espriyi sıkılmadan üretip eğlenmelerini anlayamıyordum mesela. bu rahatı kaçan vatandaşlar muhtemelen şöyle şeyler de konuşuyorlardı aralarında: "evet, biz de birbirimize su sıçratırdık ama bu halk gibi değil elbette. en azından bu kadar yüksek sesle gülmezdik". eee? işte ben de çoğu zaman buna benzer düşünmüştüm işte, "ben de benzer formatlarda çok entri yazdım, formata sadık kalıp bir çok başlığın anasını belledim ama bunlar gibi abartmamıştım ama ben" gibi mesela.

evet, hiç kaçarı yok arkadaş, seçkinci bir gerzekmişim işte. kabul etmek lazım. halkın akınından şikayet eden vatandaştan zerre farkım yokmuş lan benim.

durumun bir vahim tarafı da, bu insanlardan şikayet eden kendimin de başkalarının rahatını kaçırmış olabildiğim ve bu ihtimali pek aklıma getirmemiş olmam. belki de sözlükte şuursuzca eğlenirken bir sözlükçünün gözüne su kaçırdım, denizin dibine dalıp kum çıkarmaya çalışırken bir kişinin bacağına toslayıp ürküttüm. ama gerzek olduğum için bunları farketmedim tabii. seçkinci olduğum için de hep benim gözüme su kaçıranlardan şikayet ettim.

dünden bugüne geçen sürede kendimce güzel bir yere geldim fakat. öncelikle kabul etmek gerekiyor ki sözlükte herkesin eğlence anlayışı farklı, dünyaya bakışı farklı

* . hoşa gitmeyen, beğenilmeyen entri türleri olabilir, fakat bu tür entriler sürekli tekrarlanıyorsa belli ki bir grup insanın hoşuna gidiyor, onların sözlükte eğlenceli vakitler geçirmesini sağlıyor. temel insani değerlere saldırmadıkları sürece görmezden gelinebilirler. insan bu tür beğenilmeyen tarzda entrilerin girilmemesini isterken mesela, kendi yazdıklarını da beğenmeyecek "ulan böyle de dandik entri mi olur" diyebilecek kişilerin varolduğunu düşünmeli önce. sözlük bir halk plajı, kimsenin bir ayrıcalığı yok, birilerinin kaşını gözünü çıkarmadan yüzüp olabildiğince eğlenip öğrendiysen ne ala.

* not: sözlüğe yazdığım en samimi entrilerimden biri oldu bu. umarım elimde patlamaz)

Kaynak: EkşiSözlük

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks