Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Topluluk Karşısında Konuşma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/topluluk-karsisinda-konusma/)
-   -   Topluluk Karşısında Konuşma New Age (http://www.hayatimdegisti.com/forum/topluluk-karsisinda-konusma/590-topluluk-karsisinda-konusma-new-age.html)

hayatimdegisti 06-01-2007 06:32 PM

Topluluk Karşısında Konuşma New Age

Toplululuk karşısında konuşma telkini new age versiyonunu bu linkten yükleyebilirsiniz.

New Age Telkinler Telif Sorunu Olabileceği İçin Kaldırılmıştır

bafer 21-10-2007 08:37 PM

Ynt: Topluluk Karşısında Konuşma New Age

şimdi indiriyorum elinize sağlık size ve sitenize güveniyorum teşekkürler

hava-hoş 02-12-2007 03:35 AM

int exp yükleyemiyor..

omerfaruk_02 08-04-2008 01:34 AM

New Age derken neyi kastediyorsunuz acaba

shamanic 08-04-2008 12:22 PM

new age türkçe karşılığı yeni çağ olan;
genel olarak enstürümantel ağırlıklı.. sözleri olumlu ve evrensel sevgi içerikli olan..
meditasyon yoga v.b gibi kişisel gelişim alanlarında daha çok tecih edilerek kullanılan son yıllarda popülaritesi artan bir müzik çeşididir..

sevgiler.. actionsmile

Yalnız kurt 14-05-2008 04:41 PM

teşekkürler indiriyorum..bu konuda biraz sorunum var yeni dinlemeye başladım telkinleri..ellerinize sağlık...

tevbu 13-11-2008 10:39 AM

Telkinler ve müzikleri gerçekten çok güzel. Özellikle newage'i çok beğendim. Bu new age müziklerini hangi sanatçının ve hangi albümünden aldığınızı yazarsanız çok sevinirim.

hunter_tako 15-12-2008 04:22 PM

merak ettiğim bu soruyu sormak istiyorum ben bu telkinleri dinlerken , bir telkini dinlerken onun hangi telkin oldugunu bilmem lazım mı .. çünki ben mp3 den sıra ile dinliorum dinlediğim telkinlerin hangi telkin oldugunu bilmeden dinliyorum ( suçluluk,sigara bırakma, toplum içinde konusma v.s)

yeni bir hayat 16-12-2008 08:52 AM

Alıntı:

hunter_tako Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 91832)
merak ettiğim bu soruyu sormak istiyorum ben bu telkinleri dinlerken , bir telkini dinlerken onun hangi telkin oldugunu bilmem lazım mı .. çünki ben mp3 den sıra ile dinliorum dinlediğim telkinlerin hangi telkin oldugunu bilmeden dinliyorum ( suçluluk,sigara bırakma, toplum içinde konusma v.s)

Merhaba hunter_tako;t678

Telkinlere öncelikle ego güçlendirici ve suçluluk telkinleri ile başlamamız tavsiye ediliyor..Çünkü bu iki telkin, birbirini tamamlayan, lokomotif telkinler..10-15 gün bu şekilde ikisini dinledikten sonra diğer telkinleri ekliyoruz.

O yüzden ilk etapta hangi telkinleri dinlediğiniz önemli..

Sevgiler...actionsmile

tugayuzumcu 25-07-2009 10:12 PM

Cevap: Topluluk Karşısında Konuşma New Age

Bunlar gerçekten işe yarıyor arkadaşlar denedim ve oluyor. Yaklaşık 4-5 ay önce başladım bir ara bıraktım :) ve sonra devam etmem gerektiğini anladım.Çünkü dinlediğiniz zaman ağacın meyvalarının yeşerdiğini görebiliyorsunuz.Elmaların biraz daha kızarması gerekiyor biraz daha ihtiyacım olduğunu biliyorum devam ediyorum.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:02 PM.